به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۱
استانها
زنجان
خانواده شهدا برای ملت ایران افتخار آفریدند
مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان زنجان:
مدیر کل حفظ اثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان در دیدار با خانواده شهید دانش آموز «صمد صمدی» در استان آذربایجان غربی گفت: خانواده شهدا برای اینکه این مسیر و انقلاب بر پا بماند کار بزرگی کردند و برای ملت افتخار آفریدند.
آزادگان، آزادگی را به میهن آوردند
مدیرکل بنیاد شهید استان زنجان:
مدیرکل بنیاد شهید استان زنجان با بیان اینکه آزادگان، آزادگی را با خود به میهن آوردند، گفت: آزادگان الگوی صبر و استقامت هستند کسانی که بودن در کنار شهدا را از نزدیک لمس کرده‌اند و راویان خوبی از دوران دفاع دلیرمردان ایران زمین محسوب می‌شوند.
تجلیل از خانواده شهدا و رسیدگی به مشکلاتشان از اهم وظایف مسئولان است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان زنجان:
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان زنجان در دیدار با خانواده شهید «رسول تعاون» در استان آذربایجان غربی، گفت: تجلیل از خانواده شهدا، سرکشی و رسیدگی به مشکلاتشان از اهم وظایف مسئولان است.
مراسم تجلیل از آزادگان در زنجان برگزار می‌شود
مسئول ایثارگران سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:
مسئول ایثارگران سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از برگزاری مراسم تجلیل از آزادگان در زنجان خبر داد و گفت: این مراسم روز پنج‌شنبه 26 مرداد برگزار می‌شود.
آزادگان با مقاومت و استقامت خود، ملت ایران را سربلند کردند
استاندار زنجان:
استاندار زنجان با اشاره به استقامت آزادگان در زمان اسارت گفت: اسارت دشوار و طاقت‌فرسا است و آزادگان با مقاومت و استقامت خود در زمان اسارت، ملت ایران را سربلند کردند.
آیین اختتامیه کتابخوانی رضوی در زنجان برگزار می‌شود
آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان استانی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی روز سه‌شنبه 24 مردادماه در زنجان برگزار خواهد شد.
باید خون داد تا امام مهدی (عج) بیاید و جهان را پر از عدل سازد
شهید «رسول قره‌جه‌لو»:
شهید «رسول قره‌جه‌لو» در فرازی از وصیتنامه خود نوشته است: باید که خون داد تا پرچم خون رنگ اسلام را همیشه بر رفیع‌ترین قلعه جهان سرافراز نگهداشت تا امام مهدی (عج) بیاید و جهان را پر از عدل سازد.
منافقین بدانند که من کور‌کورانه این راه را نرفته‌ام
شهید «محمدرضا فتحی»:
شهید «محمدرضا فتحی» در فرازی از وصیت‌نامه خود نوشته است: وقتی که من شهید شدم چشم‌های مرا باز گذارید تا منافقین بدانند که من کور‌کورانه این راه را نرفته‌ام بلکه با چشمان باز به صدای خمینی لبیک گفته‌ام و مشت‌هایم را گره کرده بگذارید که با همین مشت‌های خودمان سلطنت 2500 ساله را سرنگون کرده‌ایم.
وقایع دفاع مقدس به همت خبرنگاران رزمنده ثبت شده است
مدیرکل بنیاد شهید استان زنجان:
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: بسیاری از وقایع هشت سال دفاع مقدس به همت رزمندگانی که آن روزها به عنوان خبرنگار و فعال عرصه رسانه تلاش می‌کردند ثبت شده است.
خبرنگاران شهید، الگو و اسوه خبرنگاران امروزی هستند
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان زنجان:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان با گرامیداشت روز خبرنگار گفت: خبرنگارانی که در دفاع مقدس شهید شدند الگو و اسوه خبرنگاران امروزی هستند.
صفحه  از ۵۰
پربیننده ها
آخرین اخبار