به روز شده در: ۰۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰
استانها
البرز
حرمی غرق در بوسه های آفتاب، در آغوش کوه البرز+ تصاویر
دستانتان را محکم به ضریح های آبی حرم گره بزنید و با اطمینان سال نویی را آغاز نمایید. چون اینجا سکوی پرواز تمام کسانی است که در جستجوی عشقند.
2 جوان رعنا و رشید گمشده‌اند!
دوربین چیلیک صدا می دهد. لحظه ای دیگر از این روزگار و آدم هایش ثبت شد. اما چه کسی در آینده با دیدن این عکس داستان مادری غمگین را که چشم به راه 2 فرزنده گمشده اش است را خواهد فهمید؟
هنگام حمله هوایی ما پرستارها در کنار مجروحان می‌ماندیم/ اولین بار از دیدن دست و پای قطع شده وحشت کردم
«قاضی زاده» پرستار بیمارستان آبادان از خاطراتش می‌گوید؛
وقتی برای نظافت وارد اولین اتاق عمل شدم، وحشت کردم. کف اتاق پر از خون، چرک، دست و پای قطع شده و پوست بدن بود. چند روز اول خیلی وحشتناک بود. هنوز چشمم به خون، دست و پای بریده و چرک و آلودگی عادت نکرده بود. مدام حالت تهوع داشتم. از هرچه غذای قرمز بود حالم به هم می‌خورد.
من «علی خلیلی» 20 سال دارم! + تصاویر
شهید مفقود الاثر «علی خلیلی» در وصیت نامه اش می گوید: خدایا برادر ندارم تا به او وصیتی بکنم. برادرم مفقود است. خدایا هر جا که هست مرا نیز پیش او ببر...
تصاویر/ لبخندهای مردانه‌ای که نوروز را برایمان ایمن کرد
ای آسمانیان اگر نبود رشادت‌ها و شجاعت‌هایتان امروز «نوروز» دیگر در ایران معنایی نداشت. یاد و نام و راهتان گرامی باد.
از پشتیبانی جنگ تا پشتیبانی جبهه سوریه
«زهرا سلگی» مسئول پشتیبانی جنگ البرز برایم از شیرزنانی می گوید که در طول جنگ بعد از راهی کردن همسران و فرزندانشان به جبهه ها، خود نیز در کنار مسئولیت سنگین خانواده و تربیت فرزندان، به پشتیبانی جبهه‌ها مشغول شده‌اند.
«لبخند» برای همیشه وام دار خنده‌هایتان شده است + تصاویر
ای آسمانیان، سلام بر چهره‌های نورانی شما و بر لبخندهای زیبای شما که «لبخند» تا ابد وام‌دار خنده‌های شما در بین آتش و خون شده است.
گلزار شهدا عطرآگین از حضور مادران و پدران شهدا+ تصاویر
در تمام گلزار حضور مادران و پدران شهدا چشم نوازی می کند. در آخرین پنجشنبه سال تمام قبور مطهر شهدا شستشو داده شده و گلباران شدند.
از پرواز «مهدی نعمایی» در سوریه چهل روز گذشت
بعداز ظهر روز گذشته «پنجشنبه 26 اسفند 1395» مراسم چهلم شهید مدافع حرم «مهدی نعمایی عالی» در هیئت انصار امام رزمندگان کرج برگزار شد.
صفحه  از ۳۰
پربیننده ها