تحلیل آیت‌الله کعبی درباره حوادث اخیر پاریس:

اسلام ستیزی در غرب وارد مرحله جدید و سختی شده است/ ریشه تروریسم به غرب بازمی گردد

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که امروز به بهانه اقدامات تروریست‌های داعشی، اسلام و مسلمانان هراسی در اروپا وارد موج جدیدی شده است، ضمن محکوم کردن اعمال تروریستی گفت: هنوز فتوای امام(ره) درباره سلمان رشدی و تمام اسلام ستیزیان زنده است.
۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۶
مهدی فتحی در گفتگو با «دفاع پرس»:

تیم مذاکره کننده با دست پر در نشست های بعدی شرکت کند/ایران همچنان بر مواضع اصولی خود، اصرار دارد

مهدی فتحی در آستانه دور بعدی مذاکرات گفت: هیات ایرانی و دیپلمات‌های کشورمان به صورت واقع‌بینانه به مذاکرات نگاه کنند و دقیق‌تر اهداف دشمنان را ارزیابی کنند و وقتی در مذاکرات حضور پیدا می‌کنند با دست پر باشند و به نتیجه آن دقیق بیاندیشند.
۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۷
رهبر در گفت‌وگو با «دفاع پرس»:

افزایش جمعیت، تصمیمی بصیر در جهت مدیریت کلان جامعه/حکومت وظیفه دارد آرامش خاطر مادران را خارج از منزل فراهم کند

فاطمه رهبر در واکنش به رویکرد گروهی نسبت به افزایش جمعیت در کشورمان که آن را برنامه ای برای خانه نشین کردن زنان معرفی می کنند، گفت: ما نباید انتظار داشته باشیم دشمنان جمهوری اسلامی مواردی را بیان کنند که موافق ما باشد، این ابتکار امام خمینی(ره) و بعد از آن، رهبر معظم انقلاب بود که زنان وارد اجتماع شوند و دوشادوش مردان به وظایف اجتماعی خود عمل کنند.
۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۹
آیت الله مکارم شیرازی:

توهین به مقدسات مذاهب اسلامی جایز نیست

حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر لزوم احترام به مقدسات مذاهب اسلامی تاکید کرد: امروز عقل و حکمت ایجاب می کند ‌که همه مسلمانان نسبت به مقدسات دیگر مذاهب احترام بگذارند؛ البته میان مذاهب از سوی برخی از افراد عوام تندرو کارهای تفرقه انگیزی صورت می‌گیرد، که نباید به آن اهمیتی داد.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۱
نقوی‌حسینی:

قرائت گزارش فرماندهان ارتش از برگزاری رزمایش محمد رسول الله(ص) در کمیسیون امنیت

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه فرماندهان ارتش گزارشی از روند برگزاری رزمایش محمد رسول‌الله(ص) به اعضای کمیسیون ارائه کردند.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۳
رییس جمهور در بازدید از نیروگاه اتمی بوشهر:

ایران بر استفاده از انرژی‌های مختلف و متنوع تأکید دارد/ ساخت دو نیروگاه اتمی دیگر در بوشهر

حسن روحانی روز سه شنبه در بازدید از نیروگاه اتمی بوشهر، این نیروگاه را مظهر ایستادگی یک ملت دانست و از ساخت دو نیروگاه اتمی دیگر در بوشهر به منظور استفاده از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای خبر داد.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۲
آیت‌الله علم‌الهدی در جمع علمای اهل سنت و طلاب شیعه:

مشکلات امت اسلام نتیجه نبود موقعیت‌شناسی است/ غرب حیات خود را در براندازی ایدئولوژی اسلام می‌داند

نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این‌که در دنیای بشر یک سرخوردگی نسبت به جریان‌های مدیریت دنیای بشر شکل‌گرفته است، خاطرنشان کرد: می‌توان با استفاده از این سرخوردگی و با توجه به ظرفیت و شرایط مناسبی که به وجود آمده، معارف دین را به دنیا ارائه داد.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۵
آیت الله جوادی آملی در درس خارج فقه:

هفته وحدت و دهه کرامت سنت حسنه و چهارشنبه سوری سنت سیئه است

آیت الله جوادی آملی گفت: سنت حسنه آن است که قواعدش با قواعد کلی دین مطابق باشد، شواهدی هم تأیید بکند این کار برای رضای خداوند است، نص خاصی هم درباره آن وجود ندارد، هفته وحدت، دهه کرامت، دهه ولایت ذی‎حجه جزو سنت‎های حسنه است و سنت سیئه هم مانند چهارشنبه‎سوری و امثال و ذالک است.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۷
سردار نقدی در جمع خبرنگاران:

فرزندان شهدا باید حرمت شهیدشان را نگه دارند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر ما به نام شهید رشد کرده‌ایم و به خاطر شهید‌مان ما را می‌شناسند در این صورت تکلیف ما سنگین‌تر است، چرا که به خاطر انتصاب به شهدا نام ما بر سر زبان‌ها افتاده است.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۰
روحانی در جمع مردم بوشهر:

عربستان و کویت بیش از ایران از کاهش قیمت نفت ضرر می‌کنند

رئیس‌جمهور به موضوع کاهش ۵۰ درصدی بهای نفت اشاره کرد و گفت: آنهایی که کاهش قیمت نفت را علیه برخی کشورها طراحی کرده‌اند، پشیمان خواهند شد.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۳
سردار نقدی در همایش بسیج و رسانه:

حادثه تروریستی فرانسه پاتکی به مسلمانان این کشور بود

سردار نقدی گفت: مسلمانان فرانسه در روز عاشورا در حرکتی قابل تقدیر در معرفی واقع عاشورا با اهدای گل های سرخ، این واقعه را به فرانسوی ها تشریح می کردند که باعث شد در میان مردم این کشور تاثیرات مطلوبی بر جای بگذارد به همین خاطر معتقدیم حادثه تروریستی فرانسه، پاتکی به این حرکت جذاب مسلمانان در روز عاشورا بود.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۲
مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه:

برخی رسانه‌های داخلی سنگ خارج را به سینه می‌زنند

صفارهرندی گفت: بسیجیان دیروز با کسب علم و دانش توانستند مرزهای علم و دانش را پشت سر بگذارند و به چنان توانانیی دست یافتند که اگر دشمنان ما بی خردی کنند و بخواهند به ایران حمله کنند پاسخ محکم و پشیمان کننده ای را دریافت خواهند کرد.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۲
سخنگوی وزارت کشور در اولین نشست خبری:

سرنخ هایی از تروریست‌های عامل شهادت ۲ معلم سیستانی را به دست آورده‌ایم

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه شرایط سیستان و بلوچستان رو به بهبود است، گفت: سرنخ هایی از تروریست‌های عامل شهادت دو معلم سیستانی به دست آورده ایم.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۱
مسوول سازمان بسیج رسانه:

تحریم ها با رسانه ضرب بیشتری می گیرد

بصیری گفت: دنیای امروز دنیای جنگ رسانه است زیرا دشمنان ما امروز با ابزار نظامی نمی توانند نظام جمهوری اسلامی ایران را به زمین بزنند. لذا تحریم ها را بر علیه کشورمان اعمال می کنند و با استفاده از رسانه ها ضرب و فشار تحریم ها را بیشتر می کند.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳

ظریف با سفیر جدید یونان دیدار کرد

سفیر جدید یونان در جمهوری اسلامی ایران با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۷