حقیقت پور در گفتگو با «دفاع پرس»:

نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال لغو کامل تحریم ها، نه تعلیق آنها است

منصور حقیقت پور، با تأکید بر این مطلب که نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال لغو کامل تحریم ها نه تعلیق آنها است، گفت: مبنای تصویب تحریم ها یک اقدام ناپسند غیر حقوقی و زورگویانه از سوی کشورهای غربی به ویژه آمریکایی است، ما حقی برای وزارت خزانه داری آمریکا نمی دانیم تا اجازه داشته باشد، علیه ایران تحریم هایی را به تصویب برساند.
۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲
جعفرزداه در گفتگو با دفاع پرس:

طولانی شدن روند مذاکرات به ضرر ایران نیست

نماینده مردم رشت با تأکید بر این مطلب که طولانی شدن روند مذاکرات به ضرر ایران نیست، گفت: ایران در مذاکرات به جهان ثابت کرد که محق داشتن فنآوری هسته ای است و امروز تمام کشورهای دنیا داشتن دانش هسته ای را حق ملت ایران می دانند.
۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۰
آیت الله مصباح یزدی:

این مسأله که ما بفهیم که هستیم و وظیفه ما در نظام هستی چیست؟ در فرهنگ ما هنوز جای خود را پیدا نکرده

آیت‌الله مصباح یزدی خاطر بیان داشت: این مسأله که ما بفهیم که هستیم و وظیفه ما در نظام هستی چیست و تا کجا می‌توانیم پیش برویم، و چه وظیفه‌ای در مقابل خالق و منعم حقیقی داریم، متأسفانه در فرهنگ ما هنوز جای خود را پیدا نکرده است و علی رغم این‌که نزدیک به چهل سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد، این مسأله جای خود را باز نکرده است.
۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۲
منصوری در گفتگو با «دفاع پرس»:

تمدید مذاکرات فرصت مناسب برای مقابله با ایران هراسی در جهان

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز می توانیم بر اهرمی که آژانس برای ما در زمان مذاکرات فراهم کرده است سوار شده و با استفاده از ابزار رسانه‎ای، «ایران هراسی» را که غرب به ویژه آمریکا علیه ایران در جهان به راه انداخته است، خنثی کنیم.
۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۸
برگزار می شود:

نشست اندیشه‌های راهبردی با موضوع مردم‌سالاری دینی در دانشگاه تربیت مدرس

این نشست با حضور سعید جلیلی، حجت‌الاسلام رهدار، خرمشاد، مصطفی کواکبیان در تاریخ ۲۷ و ۲۸ آذر ماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۳
دستورکار صحن علنی در هفته آینده؛

بررسی سوال ۲ نماینده از یک وزیر و گزارش تفحص از سهام عدالت

مجلس در هفته آینده و در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه تشکیل جلسه می‌دهد که در مهم‌ترین بخش‌ها قرار است وزیر صنعت، معدن و تجارت برای پاسخ به سؤال ۲ نماینده در یکی از جلسات مجلس حضور یابد.
۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۸
در سفری ۲روزه؛

رئیس مجلس عازم اسلام‌آباد شد

علی لاریجانی به‌دعوت رئیس مجلس پاکستان عازم اسلام‌آباد شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۸

دهقانی خواستار برخورد سازمان ملل با عاملان حمله به مقر سفیر ایران در یمن شد

سفیر ایران در سازمان ملل با ارسال نامه‌ای ضمن درخواست برای فراخوانی کشور‌های عضو این نهاد برای جلوگیری از کمک‌های مالی به گروه تروریستی القاعده شد گفت: عاملان حمله تروریستی را به مجازات برسانید.
۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳
فرهادی در پیامی به مناسبت روز دانشجو:

دانشجو باید جهاد علمی را سرلوحه اندیشه و عمل خود قرار دهد

وزیر علوم با صدور پیامی فرا رسیدن شانزدهم آذر و روز دانشجو را گرامی داشت.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۹
افخم در نشست خبری:

توافق سیاسی همه موضوعات مطرح را در بر می‌گیرد و تحریم‌ها را نیز شامل می‌شود

سخنگوی وزارت امور خارجه: در دوره تمدید ۷ ماهه براساس توافق ژنو عمل می‌شود و تغییری در مفاد این توافق و تفاهمات قبلی رخ نداده و هرگونه فعالیت در زمینه ذخایر غنی‌شده و تبدیل به میله سوخت منطبق بر نیازهای برنامه‌های تحقیقاتی کشور و سازمان انرژی اتمی دنبال می‌شود.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۱
باهنر خبر داد:

مأموریت مجلس به کمیسیون اقتصادی برای بررسی علل افزایش قیمت نان

نایب‌رئیس دوم مجلس شورای اسلامی به کمیسیون اقتصادی مجلس مأموریت داد تا با دعوت از مسئولان ذی‌ربط علل افزایش قیمت نان را بررسی کنند.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۲

بهره برداری از خط آهن گرگان اینچه برون با حضور روسای جمهور ایران، ترکمنستان و قزاقزستان

با بهره برداری از دومین کریدور آسیای مرکزی به خلیج فارس در نقطه صفر مرزی اینچه برون، زمان حمل و نقل و ترانزیت کالا، دو شبانه روز و هزینه‎های بخش حمل و نقل به صورت قابل ملاحظه کاهش می‌یابد
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۰
مصباحی مقدم در نشست خبری:

برگزاری نشست عمومی جامعه روحانیت در آینده نزدیک

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: در نشست عمومی جامعه روحانیت تهران آیت الله موحدی کرمانی به عنوان سخنران اصلی و حجت الاسلام تقوی معاونت سیاسی جامعه روحانیت و من به عنوان سخنگو سخنرانی خواهیم کرد.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۹

دهمین اجلاس وزرای اطلاع رسانی کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی آغاز به کار کرد

دهمین اجلاس وزرای اطلاع رسانی کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با حضور 'اسحاق جهانگیری' معاون اول رییس جمهوری اسلامی ایران و هیات های بلندپایه کشورهای اسلامی در تهران آغاز شد.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۶

پاسخ سازمان انرژی اتمی ایران به ابهامات مطرح شده از سوی یک سایت خبری

سازمان انرژی اتمی گزارش منتشر شده توسط یک رسانه‌ درباره انعقاد قرارداد جدید بین ایران و روسیه را ناقص خواند و افکار عمومی را به مطالعه ترجمه فارسی قرارداد مذکور به همراه جزئیات آن در سایت سازمان انرژی اتمی ایران دعوت کرد.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۶