رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار خانواده‌های شهدای هفتم تیر:

شور و عشق تشییع اخیر ۲۷۰ شهید نقطه مقابل دلسردی و نومیدی بود/کشور نیازمند عزم راسخ و شناخت دشمن است

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر شنبه در دیدار خانواده های شهدای حادثه هفتم تیر و همچنین جمعی از خانواده های دارای چند شهید در استان تهران، کشور و ملت ایران را مدیون شهدا و خانواده های شهدا دانستند.
۰۶ تير ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۳
اژه‌ای در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران:

خون شهدای هفتم تیر، انقلاب اسلامی را بیمه کرد

معاون اول قوه قضاییه گفت: هرچند در هفتم تیر ماه سال ۱۳۶۰ سرمایه‌های این نظام و عالی‌ترین مقام قضایی کشور و تعدادی از مسئولان در دولت و مجلس شورای اسلامی را از دست دادیم اما خون آنها انقلاب اسلامی را بیمه کرد.
۰۵ تير ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۴
روحانی در ضیافت افطار با جمعی از روحانیون و ائمه‌جمعه:

اگر هدایت‌های رهبری نبود قطعاً آنچه امروز حاصل شده میسر نبود

رئیس‌جمهور گفت: امروز بیش از هر زمان دیگر به وحدت نیاز داریم و ضروری است که روحانیت برای جامعه وحدت‌بخش باشد و امیدآفرینی کند.
۰۵ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام:

همه مسئولان ایران به دنبال توافق خوب، منصفانه و عزتمندانه هستند/ لغو تحریم‌ها نباید به اجرای تعهدات ایران منوط شود

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رمضانی سران قوا و مسئولان و مدیران ارشد نظام، ضمن «تبیین پیامدهای مثبت، چالش ها و راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی»، درباره روند مذاکرات هسته‌ای نکات تعیین کننده‌ای بیان کردند و با اعلام و تشریح صریح خطوط قرمز هسته‌ای ایران تأکید کردند.
۰۳ تير ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۰
با تعیین شرط مجلس برای نتایج مذاکرات هسته‌ای

طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای تصویب شد

مجلس شورای اسلامی در حالی به طرح الزام دولت به حفظ دستاوردها و حقوق هسته‌ای ملت ایران رای داد که در ماده واحده این طرح 3 بند و 2 تبصره را به عنوان شروط برای روند اجرای توافق‌نامه و نتایج مذاکرات هسته‌ای تعیین کرد.
۰۲ تير ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
همزمان با برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه صورت گرفت؛

کمک یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی رهبر معظم انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

همزمان با برگزاری بیست و هشتمین همایش گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند، رهبر معظم انقلاب اسلامی، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶
محسنی اژه‌ای خبر داد

رفع تصرف از ۴۳ هزار هکتار زمین تصرف شده/ حکم مهدی هاشمی در مرحله اجرای احکام است

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه از سال 93 تاکنون 43 هزار هکتار از زمین‌هایی که غیر قانونی تصرف شده بودند، رفع تصرف شده است، گفت: با تمهیدات اتخاذ شده دستگاه‌های مختلف حق تغییر کاربری زمین برای ساخت ویلا و برج را ندارند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:

با وجود شهدا انقلاب ما آسیب نخواهد دید/ تجلیل از شهدا انعکاس جهانی داشت

خطیب موقت نماز جمعه تهران تصریح کرد: عزیزانی که در جریان غواصی و پس از آن ظاهرا اسیر دست دشمن شده‌اند، با کمال عشق و علاقه راه شهادت را پیش گرفتند. چه همت عالی در تحمل این سختی‌ها داشته‌اند! این کار آسانی نیست. انسانهای ارزنده در این کشور همواره بوده، هستند و خواهند بود.
۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰
حجت‌الاسلام سعیدی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران:

ملتی به اوج عظمت می‌رسد که به الزامات پایداری انقلاب توجه کند/تاکید رهبری بر مصرف کالای داخلی شبه حکم ‌حکومتی است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: نمی‌خواهم بگویم که فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر استفاده از تولیدات داخل حکم حکومتی است، اما ادعا می‌کنم این فرمان یک دستور شبه حکم حکومتی است.
۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۲
حجت‌الاسلام خاتمی:

رفع مشکلات کشور را نباید به نتیجه مذاکرات هسته‌ای پیوند زد

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: عده‌ای علی‌رغم فرمایش صریح رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه باید نگاه‌ها به سمت درون کشور باشد، نگاه‌هایشان را به بیرون کشور دوخته‌اند و همه چیز را به مذاکرات هسته‌ای پیوند زده‌اند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸
رهبر معظم انقلاب:

قاری قرآن باید به مفاهیم آیات از عمق جان باور داشته باشد

رهبر معظم انقلاب: من خواهشم از قرّاء محترم و اساتید و خوانندگان قرآن، این است که به این نکته توجّه کنند؛ آن آیاتى را که میخواهند تلاوت بکنند، این آیات را در ذهنشان مرور کنند، در آنها تدبّر کنند، اعماق این مفاهیم را بدرستى در دل خود و در باور خود ثبت کنند؛ با این روحیّه، با این زمینه، با این آمادگى تلاوت کنند؛ این تلاوت تا اعماق جان مخاطب اثر خواهد کرد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست وزیر عراق:

ایستادگی عراق در مقابل تروریستها تأمین کننده امنیت منطقه است/ از بین بردن ارکان وحدت عراق یکی از اهداف غرب است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر عراق، با اشاره به ظرفیت بزرگ نیروهای داوطلب مردمی، برای آینده و پیشرفت عراق تأکید کردند: ایستادگی ملت و دولت عراق در مقابل تروریست‌ها، تأمین کننده امنیت کشورهای منطقه است.
۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۸
از بهارستان تا بهشت-16/

کوثری: پیام استقبال گسترده مردم از کاروان شهدا «جدیت مسئولان در مسیر انقلاب» است

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور گسترده خود در مراسم استقبال از 270 شهید تازه تفحص شده، به مسئولین ما پیغام می‌دهند که راه انقلاب را با جدیت ادامه دهند.
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸
روحانی در دیدار علما و ایثارگران خراسان شمالی:

مقابل هیچ ابرقدرتی سر خم نخواهیم کرد

رئیس جمهوری گفت: برای برداشتن تحریم‌ها تلاش می‌کنیم؛ اما در برابر هیچ ابرقدرتی سر خم نخواهیم کرد، و ما فقط در برابر خداوند سر تعظیم فرود می‌آوریم.
۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۳
روحانی در جمع مردم بجنورد:

اجازه نمی‌دهیم حقوق ملت پایمال شود

رئیس جمهور کشورمان با تاکید بر اینکه این دولت اجازه نمی دهد تحریم ها ادامه یابد، اظهار داشت: ما در تهران و بجنورد نمی نشینیم و شعار دهیم، ما می‌رویم در سازمان ملل و همانجا تحریم‌ها را لغو می کنیم.
۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶