چهار نکته آیت الله العظمی بشیر از حوادث فرانسه

حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع مقیم نجف اشرف خواستار موضع قاطع دولت های غربی در برابر توهین به مقدسات مسلمانان شدند.
۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۰
کارشناس ارشد امور استراتژیک در گفت‌وگو با «دفاع پرس»:

تشیع انگلیسی در مقابل اهانت به پیامبر اسلام (ص) ناگزیر به سکوت است

محمد حسن قدیری ابیانه گفت: علت اصلی سکوت "تشیع انگلیسی" در برابر اهانت‌ها را در واقع می‌توان اینگونه تعبیر کرد که "المامور المعذور"، اما کسانی هستند که در برابر خوش خدمتی خود به استعمار، هیچ مزدی دریافت نمی‌کنند، این گروه را باید فریب خوردگان و منحرفان نامید، این گروه در واقع در زمان حاضر زندگی نمی‌کنند بلکه در گذشته غوطه‌ور هستند و از عقل لازم برخوردار نیستند.
۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۹
لاریجانی در پنجمین کنفرانس بین‌المللی "غزه نماد مقاومت":

اهانت به پیامبر اکرم(ص) به معنای جنگ با عقاید مسلمانان است/ تحقیر ملت‌ها آنها را وادار به مقابله به مثل می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی شما به پیامبر یک ملت توهین می‌کنید بدانید که با عقاید آن‌ها می‌جنگید و اگر آن‌ها انسان‌های با غیرتی باشند در مقابل شما ایستادگی می‌کنند.
۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۹
آیت الله مظاهری:

پشت پرده تمام اهانت ها به اسلام صهیونیست ها هستند

حضرت آیت الله مظاهری، صهیونیسم را میوه درخت رذالت غرب دانسته و گفتند: پشت پرده تمام اهانت ها به اسلام صهیونیست ها هستند.
۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۱
با مجوز فرمانداری تهران؛

دانشجویان فردا مقابل سفارت فرانسه تجمع ‌می‌کنند

عضو شورای مرکزی اتحادیه‬ انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل همپای همه اتحادیه‌ها در تجمع مقابل سفارت فرانسه حضور پیدا می‌کند و مجوزهای لازم برای این تجمع نیز صادر شده است.
۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۹
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:

سیاستمداران، فرانسه را به سوریه دیگر تبدیل نکنند/ترور و تروریست از نظر اسلام محکوم است

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: اگر سیاستمداران فرانسه حقوق هفت میلیون مسلمان این کشور را در نظر نگیرند، بدانند که کشور خود را به سوریه ای دیگر تبدیل کرده اند.
۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۱
حسینی در گفتگو با «دفاع پرس»:

هجمه کنندگان به "نظارت استصوابی شورای نگهبان" نظام را قبول ندارند

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: جریان هایی که امروز به شورای نگهبان اعتراض و هجمه وارد می کنند، جریان هایی هستند که نظام را قبول ندارند. شورای نگهبان به این جریان ها و افراد وابسته به آنها اجازه پذیرش مسئولیت را از اول انقلاب تا کنون نداده و نخواهد داد و این رد صلاحیت شورای نگهبان برخی از جریان ها را عصبانی کرده و آنها برای فشار آوردن و تحریک افکار عمومی اعتراضات خود را در قالب مخالفت با نظارت استصوابی شورای نگهبان مطرح می کنند.
۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۵
آیت الله کعبی در پاسخ به «دفاع پرس»:

همه باید در مقابل شبکه های ماهواره ای تندرو و دولتمردان هتاک اروپایی ایستادگی کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: همه امت اسلامی باید متحد و بسیج شوند و در مقابل شبکه های ماهواره ای تندرو و افراطی و دولتمردان هتاک اروپایی ایستادگی کنند و این یک امتحان و آزمونی است برای نشان دادن وفاداری به رسول الله(ص) و جای هیچ گونه تعارف و مسامحه وجود ندارد، موج اسلام ستیزی امروز توسط دولت‌های غربی حمایت می‌شود.
۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۴
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان در گفتگو با «دفاع پرس»:

توهین به مقدسات سناریوی تعریف شده توسط سازمان های بین المللی است

قاسم جعفری توهین به مقدسات و پیامبر اکرم (ص) را سناریو تعریف شده توسط سازمان های بین المللی دانست که آنها در این راستا اقداماتی را هماهنگ با یکدیگر انجام می دهند.
۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۵
حوزه علمیه محکوم کرد؛

حوادث اخیرکشور فرانسه باج خواهی بی شرمانه رژیم صهیونیستی

انتشار کاریکاتورهای موهون از پیامبر اسلام(ص) و باز نشر آن و موج جدید اسلام هراسی در غرب را نیز به شدت محکوم نموده و مسؤلیت این گونه حوادث را برعهده دولت های می داند که روزی به نام آزادی بیان، زمنیه توهین به مقدسات و ادیان را فراهم می آورند.
۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۰
جلیلی در گفتگو با «دفاع پرس»:

پوشش نقاط ضعف‎ داخلی کشور، راهی برای کنترل کردن قدرت دشمن است

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت پوشش دادن ضعف های درونی کشور را یکی از راههایی برشمرد که می تواند قدرت مانور دشمن را کم کند و اظهار داشت: وقتی بین دو گروه مواجهه ای ایجاد می شود حتما بین ما نقاط ضعف هایی است که این نقاط ضعف ها میتواند برای طرف مقابل ایجاد فرصت کند.
۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۴
پدر علم ژنتیک ایران:

ریشه بسیاری از مشکلات اقتصادی در بی اخلاقی است

پدر علم ژنتیک ایران با اشاره به این‌که علم و انطباق آن با اخلاق عمومی جایگاه خود را در جامعه از دست داده است، گفت: اگر ما به مسائل اخلاقی مراجعه کنیم بسیاری از مسائل و مشکلات اقتصادی ما برطرف می شود.
۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۱
با صدور بیانیه‌ای؛

سازمان بسیج رسانه اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی را محکوم کرد

سازمان بسیج رسانه کشور در بیانیه‌ای اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی را محکوم کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۰
یادداشت/ آیت‌الله سیدهادی خسروشاهی؛

آزادی بیان غرب فقط برای اهانت به مسلمانان

سفیر سابق ایران در واتیکان معتقد است مسلمانان هر یک به نحوی که مقدور باشد باید در برابر توطئه کثیف و شوم نشریه شارلی ابدو اقدام کنند و همکاری علمای بزرگ و مراجع عظام شیعه با محافل علمی و مذهبی برادران اهل سنت یک ضرورت حیاتی است.
۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۶
در پی اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) صورت می گیرد؛

تجمع اعتراض آمیز بازاریان و اصناف در مساجد

مردم، بازاریان و اصناف سراسر کشور در پی اهانت نشریه ای فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) تجمعی اعتراض آمیز در مساجد کشور برگزار می کنند.
۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۲