قبل از سفر به تهران؛

موگرینی: نمی‌توان حل بحران‌های منطقه را بدون ایران تصور کرد

فدریکا موگرینی تاکید کرد که نمی‌توان حل بحران های منطقه را بدون حضور ایران تصور کرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷

لاریجانی: مجلس بعدازظهر جلسه ندارد

رییس مجلس شورای اسلامی به دلیل تشکیل جلسه کمیسیون تلفیق بودجه سال 1395 در نوبت بعدازظهر و رسیدگی به دو سه ماده ارجاعی اعلام کرد که مجلس نوبت بعدازظهر جلسه ندارد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶

تکلیف مجلس برای رد دیون یا سرمایه‌گذاری در توسعه شبکه انتقال برق

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به بخش‌های هزینه‌ای لایحه بودجه سال جاری شرکت‌های تولید نیروی برق حرارتی و شرکت‌های برق منطقه‌ای را مکلف کردند منابع خود را بابت رد دیون یا سرمایه‌گذاری در توسعه شبکه انتقال برق کشور هزینه کنند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴
با تصویب نمایندگان؛

کمیسیون تلفیق محل هزینه درآمدهای یارانه‌ای را مشخص می‌کند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به بخش‌های هزینه‌ای لایحه سال جاری به دلیل ابهام در منابع هزینه‌ای یارانه‌ها تبصره 14 را برای تصمیم گیری و روشن شدن دقیق محل هزینه یارانه‌ها به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع دادند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱

ظریف شب گذشته به تهران بازگشت

وزیر امور خارجه کشورمان که از روز سه‌شنبه به منظور شرکت در اجلاس وزرای خارجه و سران سازمان همکاری اسلامی به استانبول سفر کرده بود، شب گذشته به تهران بازگشت.
۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۹

موگرینی وارد تهران شد

فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بامداد روز شنبه وارد تهران شد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۲

ننگ تروریستی، دامان غرب را آلوده کرد

لاسجردی گفت: استکبار به ویژه ایالات متحده در تلاش است تا چند وقت یکبار با وارد کردن ادبیات جدید تروریستی مرحله جدیدی از مبارزات و اقدامات خود علیه کشورهای مبارز با تروریسم را آغاز کند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۹

تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون نفوذ اقتصادی/ اجرای اقتصاد مقاومتی مانع اصلی نفوذ

مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با فرماندهان سپاه فرمودند: «در زمینه‌های اقتصادی، چشم‌های بینای مسئولین اقتصادی بایستی باز باشد و مواظب باشند که [دشمنان] نفوذ اقتصادی پیدا نکنند؛ چون نفوذ دشمن پایه‌ اقتصادِ محکم را متزلزل می‌کند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۲
روحانی در دیدار پادشاه برونئی دارالسلام تأکید کرد

ضرورت اقدامات فرهنگی مشترک ایران و برونئی برای معرفی چهره واقعی اسلام

رئیس‌‌جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اراده جدی برای توسعه روابط و همکاری‌ها میان ایران و برونئی دارالسلام، اظهار امیدواری کرد که همکاری‌های دو کشور در زمینه مسایل دوجانبه، منطقه‌ای و در سطح جهان اسلام ارتقاء پیدا کند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱
روحانی در دیدار رئیس‌جمهور سنگال:

استفاده ابزاری از گروه‌های تروریستی، توطئه بزرگ دشمنان علیه مسلمانان است

رئیس‌‌جمهور اسلامی ایران گفت: امروز دشمنان مسلمانان در صدد ایجاد توطئه‌ای بزرگ هستند که به واسطه آن از یک سو اختلاف و تفرقه را در جهان اسلام گسترش داده و از سویی دیگر گروه‌های تروریستی مدعی اسلام را مورد استفاده ابزاری قرار دهند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳

سفیر ایران در سازمان ملل: با تروریسم ریشه‌ای مبارزه کنید

سفیر ایران در سازمان ملل با شرکت در بحث عمومی شورای امنیت با موضوع تهدید صلح و امنیت بین المللی در نتیجه اعمال تروریستی، مواضع جنبش عدم تعهد را درباره راه‌های مبارزه با تروریسم بیان کرد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳
آیت‌الله یزدی:

ولایت فقیه ریشه قرآنی دارد/ وظیفه حوزویان حفظ نظام و اسلام است

رئیس مجلس خبرگان رهبری به ریشه‌یابی حق ولایت فقیه در قرآن اشاره کرد و گفت: اصل موضوع ولایت فقیه از مسائلی است که مورد اتفاق همه فقهاء است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۹
آیت‌الله جنتی در خطبه‌های نماز جمعه:

اقدام و عملی در زمینه اقتصاد مقاومتی صورت نگرفته است/ برخی آقازاده‌ها ابزار نفوذند

امام جمعه موقت تهران با اشاره به نامگذاری سال 1395 توسط رهبر معظم انقلاب تحت عنوان اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل گفت: اقدام و عملی در زمینه اقتصاد مقاومتی تاکنون نشده است؛ باید در این باره انقلابی باشیم.
۲۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۹
واکنش ایران به ادعاهای ریاض و تل‌آویو؛

عربستان مبدأ تروریسم و افراط‌گرایی است/ رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین حامی تروریسم

رایزن نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل رژیم صهیونیستی را بزرگ‌ترین حامی تروریسم و عربستان را مبدأ و منشأ تروریسم، افراط‌گرایی و ایدئولوژی تکفیری دانست که در قلب همه عملیات تروریستی اخیر قرار دارد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
سفیر ایران در لبنان تأکید کرد

لزوم وحدت مسلمانان و حمایت همه‌جانبه از فلسطین

سفیر ایران در لبنان تاکید کرد که ایران خواستار وحدت مسلمانان و حمایت همه‌جانبه از ملت و مقاومت فلسطین در رویارویی با دشمن صهیونیستی است و آن را یک وظیفه دینی و انسانی می‌دانیم.
۲۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷