مسوول سازمان بسیج رسانه:

تحریم ها با رسانه ضرب بیشتری می گیرد

بصیری گفت: دنیای امروز دنیای جنگ رسانه است زیرا دشمنان ما امروز با ابزار نظامی نمی توانند نظام جمهوری اسلامی ایران را به زمین بزنند. لذا تحریم ها را بر علیه کشورمان اعمال می کنند و با استفاده از رسانه ها ضرب و فشار تحریم ها را بیشتر می کند.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳

ظریف با سفیر جدید یونان دیدار کرد

سفیر جدید یونان در جمهوری اسلامی ایران با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۷
یادداشت اختصاصی/محمدرضا عرفانیان

نقطه امید بخش یعنی تکیه بر ظرفیت های داخلی؛ نقطه خیالی یعنی انتظار و امید به کمک دشمن

نقطه امید بخش یعنی تکیه بر ظرفیت های داخلی که البته در مورد ایران این ظرفیتها فوق العاده گسترده است و همین ظرفیتها موجب شده که ایران طی بیش از سه دهه بتواند در برابر انواع مشکلاتی که دشمنان ایجاد کرده اند پایداری کند.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۹
یادداشت/سعدالله زارعی؛

صف‌شکنان و میراث‌خواران

این کارشناس سیاسی نوشت: جریانی که در سال ۸۲ قصد براندازی مجلس و در سال ۸۸ قصد براندازی نظام را داشت، امروز پشت‌ نام‌های مقدس رفته و تلاش می‌کند تا بخت خود را از طریق شهیدی که بیشترین حساسیت را نسبت به رخنه نااهلان در انقلاب داشته بیازماید.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۴
تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی-4

خطوطی که "تشیع انگلیسی" دنبال می کند/اسلام مخالف هرگونه اهانت به هرفرقه ای است

مهدی جمشیدی گفت: خطوطی که "تشیع انگلیسی" دنبال می کند این است که اختلافاتی که میان شیعه و سنی وجود دارد را به صورت غیر علمی و غیر منطقی برجسته و از طریق رسانه‌های عمومی مطرح کند و با هتاکی، احساسات مذهبی براداران اهل سنت را برانگیخته نماید.
۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۸
لاریجانی در نشست کمیسیون تلفیق:

رونق تولید از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است/ تسهیلات بانکی باید به سمت تولید هدایت شود

رئیس مجلس با تأکید بر اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی باید مبنای تصمیم‌گیری در بودجه سال 94 قرار گیرد، تصریح کرد: تسهیلات بانکی ما باید به سمت تولید جهت پیدا کند زیرا رونق تولید از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۰
لاریجانی در جمع خبرنگاران:

رسانه‌ها مشکلات کشور را در فضای آرام و منطقی دنبال کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همه باید تلاش کنند در مجلس فضایی حاکم باشد که بتوان به مسائل اصلی پرداخت، زیرا این به نفع کشور است.
۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۲

افخم اقدام تروریستی علیه شیعیان پاکستانی را محکوم کرد

سخنگوی وزارت خارجه ضمن ابراز همدردی با خانوده‌ها و بازماندگان شهدای شیعیان پاکستانی در حمله تروریستی به حسینیه‌ای در شهر راولپندی تاکید کرد: این اقدامات در راستای منافع دشمنان ملت پاکستان و امت اسلامی است.
۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۴

معاون وزیر خارجه روسیه با وزیر امورخارجه ایران دیدار کرد

وزیر خارجه کشورمان در دیدار نماینده روسیه در ۱+۵، ضمن تقدیر از نقش مسکو در روند مذاکرات، ایفای نقش فعالتر این کشور را عامل مهمی در تسریع حل و فصل نهایی موضوع و دستیابی به راه‌حل جامع هسته‌ای ارزیابی کرد.
۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۵
روحانی در جشن بیمه سلامت همگانی:

طرح تحول نظام سلامت باید ادامه یابد و نواقص آن قدم به قدم رفع شود

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه دولت در اجرای هیچ طرحی بدون مشارکت مردم موفق نخواهد شد، گفت: همه باید در راستای اجرای طرح تحول سلامت دولت را یاری کنند.
۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۴
آیت الله اراکی:

آیا انگلیسی‌ها کارخانه ساخت "مرجع تقلید" دارند؟

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب به تشریح و تحلیل مصداقی و تبیینی جریان انحرافی شیعه پرداخت.
۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۳
نقوی حسینی در گفتگو با «دفاع پرس»:

برگزاری نشست های چند جانبه با عدم پذیرش خطوط قرمز ایران، فایده ای ندارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حقیقت این است وقتی که آمریکایی ها خطوط قرمز را نمی پذیرند و این همه رفتن و آمدن، قصه گفتن و لبخند زدن جهت رسیدن به مذاکرات جامعه هسته ای با کشورهای 1+5 فایده‎ای ندارد.
۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵

محمدی: آمریکا موضعش درباره تحریم‌، ظرفیت غنی‌سازی و طول گام نهایی را به اسرائیل نزدیک کرده

مهدی محمدی در وطن امروز نوشت: آمریکا در توافقی با عربستان سعی کرده فشار اقتصادی بر ایران را تشدید کند تا جامعه ایرانی به این برسد که با عدم توافق کشور وارد بحران اقتصادی بی‌سابقه می‌شود.
۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵
تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی-3

جریان های تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی چیست و چه اهدافی را دنبال می کنند؟/ روحانی نماها چه کسانی هستند؟

حجت الاسلام مجتبی نظری، کارشناس مسائل مذهبی در رابطه با اهداف تشیع لندنی گفت: این جریان قصد نفوذ در میان حوزه های علمیه، کاروانهای حج، جذب مداحان و هیات مذهبی، مساجد و حسینیه ها و مجامع علمی را دارد. مسلمانان جهان باید از اسلام منهای روحانیت بهوش باشند و نیز از شبیه سازی روحانی علیه روحانی و مرجعیت علیه مرجعیت غافل نشوند.
۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۴
بعد از ظهر امروز انجام شد؛

دیدار جمعی از فعالان فرهنگی و هنری سینمای دفاع مقدس با ولایتی

جمعی از فعالان فرهنگی و هنری سینمای دفاع مقدس بعد از ظهر امروز با رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند.
۲۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۱