آیت‌الله نوری‌همدانی:

فتنه‌گران به دنبال تغییر جمهوری اسلامی به جمهوری ایرانی بودند

آیت الله نوری همدانی در دیدار با اساتید و طلاب بسیجی مدارس علمیه قم گفت: در فتنه سال 88 فتنه‌گران در تلاش برای تغییر جمهوری اسلامی به جمهوری ایرانی بودند و در این مسیر به جایگاه ولایت فقیه هجمه وارد کردند.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۶
بیانیه شورای عالی انقلاب فرهنگی:

نه دی باید همانند ۲۲ بهمن همواره و هرساله زنده نگه داشته شود

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت ۹ دی بر گرامیداشت یاد و خاطره این حماسه بزرگ ملت غیور ایران، تأکید کرد.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۳
رئیس سازمان بسیج کارمندان در گفت و گو با «دفاع مقدس»:

نطفه فتنه۸۸ با فرستادن مک فارلین به ایران بسته شد/عوامل اصلی فتنه اقدام به نوشتن قانون اساسی منهای اسلامیت کردند

سردار ناوندی اظهار داشت: زمانی که آمریکایی‌ها دریافتند رزمندگان ما در جبهه‌ها پیروزی‌های مستمری را به دست می‌آورند با فرستادن مک فارلین، از کانالی وارد شدند تا بتوانند با ما ارتباط استرتژیک برقرار سازند لذا از‌‌ همان زمان نطفه فتنه در کشورمان بسته شد.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۹
در جلسه‌ای به ریاست جهانگیری تصمیم‌گیری شد؛

تشکیل کمیته «ثبات بازار» به منظور رونق در بازار سرمایه

جلسه بررسی راهکارهای ثبات بلندمدت در بازار بورس و رونق بازار سرمایه به ریاست جهانگیری برگزار و مقرر شد کمیته‌ای تحت عنوان کمیته ثبات بازار، تشکیل و با رویکردهای فرابخشی و میان‌بخشی دستگاه‌ها، تصمیمات لازم را اتخاذ نماید.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۸
وزیر خارجه در دیدار با وزیر تجارت و صنایع دستی تونس:

ایران از هر راه‌حلی که منجر به آرامش و حاکمیت مردمی در لیبی شود حمایت می کند

وزیر امور خارجه کشورمان درباره لیبی گفت: ما از هر راه‌حلی که منجر به آرامش و حاکمیت مردمی در این کشور شود حمایت می‌کنیم و برای هرگونه کمکی در این راستا آمادگی خواهیم داشت.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۳
آیت‌الله جوادی آملی در دیدار جمعی از مدیران وزارت امور خارجه:

غرب یک باغ وحش منظم است/در تعامل با دیگر کشورها نباید ارزش و جلال خود را کم کنیم

آیت الله جوادی آملی در جمعی از مدیران و کارشناسان ارشد وزارت امور خارجه گفت: غرب یک باغ وحش منظم است و گرنه غربی‌ها با این همه پیشرفت علمی اگر مریخ را هم فتح کنند در آنجا جنگ جهانی به راه خواهند انداخت، غرب یک باغ وحش منظم است. ما در حوزه بین‌الملل به لطف الهی از همه کشورهای غربی که دستشان به جنایاتی چون جنگ جهانی اول و دوم و حمله به عراق و افغانستان و امثال آن آلوده است بالاتر و سر افرازتریم.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۲
ندیمی در گفتگو با «دفاع پرس»:

دولت بودجه سال 94 کل کشور را بر اساس سنوات گذشته تدوین کرده است/در اقتصاد مقاومتی باید بودجه تولیدات داخلی را افزایش دهیم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای این است که از بودجه جاری و واردات کم، و به تولیدات داخلی افزوده کنیم، دولت بودجه سال 94 کل کشور را بر اساس سنوات گذشته تدوین کرده است.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸
مقدم‌فر در همایش "بررسی نقش انگلیس در فتنه ۸۸":

111 کد قطعی از دخالت آمریکا و انگلیس در فتنه 88 وجود دارد

مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در فتنه ۸۸ برآورد غلط بیگانگان این بود که فکر می‌کردند این فتنه کار جمهوری اسلامی ایران را یکسره خواهد کرد.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸
سهراب صلاحی در همایش "بررسی نقش دولت انگلیس در فتنه ۸۸‬":

برخی از مسئولین تریبون بیگانگان شده اند

رئیس بسیج اساتید گفت: نیروهای نظامی و موشکی ایران است که امروز آمریکا را در تمام صحنه ها در برابر جمهوری اسلامی عقب نشانده است، ولی نمیدانیم چرا برخی از مسیولین تریبون بیگانگان شده اند و کج فهمیی می کنند.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۹
آیت‌الله مصباح در همایش بزرگداشت ۹دی:

در فتنه ۸۸ کسانی با سوابق درخشان خدمت به نظام مردود شدند که باور آن دشوار بود

علامه مصباح گفت: در فتنه ۸۸، کسانی مردود شدند که باور آن دشوار بود؛حتی اگر کسی نسبت به آن‌ها بدبین هم بود، در ذهنش نمی‌‌گنجید که آنها تا این حد سقوط کنند.باید توجه داشته باشیم که امتحان فقط برای آن‌ها نبود؛ برای ما هم هست.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۳
لاریجانی در نطق پیش از دستور مجلس:

مردم در نهم دی ماه هنرمندانه نقشه دشمن را نقش بر آب کردند/در جمهوری اسلامی رهبری و قانون محور حل اختلافات است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: قیام هنرمندانه ملت ایران در 9 دی ماه طراحی و نقشه سال 88 دشمن را نقش بر آب کرد. قیام 9 دی درس هایی گرانقدر برای امروز و آینده ایران در پی دارد.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۷
حجت الاسلام رحیمیان در گفتگو با «دفاع پرس»:

اسلام آمریکایی و اموی، داعش است

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: نماد اسلام آمریکایی داعش است، اسلام اموی نیز داعش است و لطف خداست که امروز این جریان برانداز و فتنه گر در دنیا شکل گرفته است تا حقانیت و اصالت اسلام ناب محمدی بر همگان مشخص شود.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۳

شعار مرگ بر اسرائیل و امریکای نمایندگان، در صحن علنی مجلس

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با شعار مرگ برامریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق، انزجار خود را از فتنه گری این کشورها اعلام کردند.
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۷

نوبخت به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور منصوب شد

رئیس جمهور در حکمی، دکتر محمدباقر نوبخت را به عنوان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور منصوب کرد.
۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۵
ابراهیم نکو در گفتگو با «دفاع پرس»:

دست‌هایی که حامی فسادهای مالی و اقتصادی هستند، به زودی باید قطع شوند

ابراهیم نکو نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی گفت: دست هایی که حامی فسادهای مالی و اقتصادی هستند به زودی باید قطع شوند، برای رسیدن به عدالت باید روبروی جریانهای خاص ایستادگی کرد تا به عدالت اصیل دست یافت.
۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۷