پاسخ سازمان انرژی اتمی ایران به ابهامات مطرح شده از سوی یک سایت خبری

سازمان انرژی اتمی گزارش منتشر شده توسط یک رسانه‌ درباره انعقاد قرارداد جدید بین ایران و روسیه را ناقص خواند و افکار عمومی را به مطالعه ترجمه فارسی قرارداد مذکور به همراه جزئیات آن در سایت سازمان انرژی اتمی ایران دعوت کرد.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۶
امین‌زاده مطرح کرد؛

قانون اساسی تنظیم‌کننده رابطه دولت با مردم است

معاون حقوقی رئیس‌جمهور در یادداشتی به ضرورت اجرای صحیح قانون اساسی پرداخت و نوشت: قانون اساسی در جهان تنظیم‌کننده رابطه دولت با مردم است و نقشه مهندسی حکومت را به مردم ارائه می‌دهد.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۸
معاون وزیر خارجه در دیدار همتای ایتالیایی:

ایران گام های بلندی برای حل موضوع هسته ای برداشته است

معاون وزیر خارجه کشورمان با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ گفت: ایران گام‌های بزرگی را برای حل این موضوع برداشته و امیدواریم با اتخاذ گام‌های جدی از سوی طرف مقابل به زودی به توافق جامع برسیم.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۹
نمایندگان مجلس تصویب کردند:

قسمتی از اعتبارات استانی برای توسعه پایگاه‌های بسیج/ شبکه‌های دیجیتالی تلویزیون ظرف ۶ سال تکمیل می‌شوند

با تصویب نمایندگان، شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان یک درصد از سرجمع کل اعتبارات و تملک دارایی سرمایه‌ای استان را به‌منظور احداث و توسعه و تجهیز به پایگاه‌های حوزه‌های مقاومت بسیج اختصاص می‌دهد.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۷

بزرگداشت سالروز ۱۶ آذر در دانشگاه‌های تهران

"محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی، حدادعادل" در دانشگاه تهران، "حسن عباسی" در دانشگاه علامه طباطبایی و "محمدرضا عارف" در دانشگاه شهید بهشتی سخنرانی می‌کنند.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۸
به منظور توسعه حمل‌و‌نقل ریلی صورت گرفت؛

مجوز مجلس به راه‌آهن و شهرداری‌ها برای تضمین تسهیلات سرمایه‌گذاری بخش‌های غیردولتی

مجلس به شرکت راه‌آهن و شهرداری‌ها اجازه داد به منظور حمایت از سرمایه‌گذاری در توسعه حمل و نقل ریلی، در مقابل اخذ تضمین‌های لازم از محل منابع داخلی نسبت به تضمین تسهیلات مربوط به سرمایه‌گذاری بخش‌های غیردولتی اقدام کنند.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۳

روحانی: دولت از روحانیت انتظار دارد که برای حل معضلات پیشگام باشند

رئیس‌جمهور در دیدار علما و روحانیون استان گلستان اظهار داشت: دولت از روحانیت معزز اعم از شیعه و سنی انتظار و توقع دارد که برای حل معضلات و توسعه و تعالی مادی و معنوی کشور و اخلاق و وحدت، پیشتاز و پیشگام باشند
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۳

ولایتی: ایران به دنبال استفاده از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای با نظارت است

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک در دیدار معاون وزیر خارجه ایتالیا گفت: ایران به دنبال استفاده از انرژی صلح امیز هسته‌ای و با نظارت است و در عین حال ما و منطقه در حال مبارزه یا تروریسم هستیم.
۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۸
واکنش ایران به ادعاهای آژانس در مورد ابعاد نظامی احتمالی؛

ایران: اسناد ادعایی آژانس مملو از اشتباه و اسامی ساختگی است

سازمان انرژی اتمی ایران با انتشار بیانیه‌ای خطاب به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اسناد ادعایی در مورد ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته‌ای ایران را مملو از اشتباه و اسامی نادرست خوانده و تصریح کرده است که هیچ سند معتبری برای ادعاهای عنوان شده علیه ایران وجود ندارد.
۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۳
حجت‌الاسلام پناهیان:

توصیه رهبرانقلاب برای شرکت پر شور در زیارت اربعین

رهبر انقلاب درباره‌ی جایگاه ویژه‌ی زیارت اربعین فرموده‌اند: «شروع جاذبه مغناطیس حسینی در روز اربعین است». در سال‌های اخیر استقبال از سنت پیاده‌روی اربعین بسیار بیشتر از گذشته بوده است.
۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۰
هاشمی خبر داد:

حضور احتمالی رئیس‌جمهور در مراسم روز دانشجو در یکی از دانشگاه‌های علوم‌پزشکی

هاشمی با اشاره به برنامه‌های مراسم روز دانشجو گفت: مراسم روز دانشجو یکشنبه 16 آذر قرار است در یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران برگزار شود دعوت و تقاضا برای حضور رئیس جمهور در این برنامه ارسال و به نهاد ریاست جمهوری اعلام شده است.
۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۲
کاتب در نشست خبری:

بودجه ۹۴ "با نفت ۷۰ دلاری" یکشنبه آینده به مجلس می‌رسد

سخنگوی کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهور هفته آینده، 16 آذر 93 لایحه بودجه سال 94 را با میزان "نفت 70 دلار" به مجلس تقدیم خواهد کرد.
۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۴
فواد ایزدی:

دغدغه ما در مذاکرات برداشتن تحریم‌ها است

عضو هیئت علمی دانشکده مطالعات جهان گفت: تحریم های اعمال شده برضد ایران در سه حوزه تروریسم، حقوق بشر و برنامه هسته ای صورت پذیرفته که در صورت حصول توافق نهایی، تنها تحریم های هسته ای لغو خواهد شد.
۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۳
رئیس جمهور در جمع مردم گلستان:

هفته آینده لایحه بودجه 94 بدون کسری تقدیم مجلس خواهد شد

رئیس جمهور در جمع مردم گلستان: علیرغم اینکه دست‌های توطئه‌گر در منطقه و جهان قیمت نفت را کاهش داده‌اند و فکر می‌کنند برای ایران اسلامی، اقتصاد کشور و مسیر توسعه مشکلی فراهم کرده‌اند، ملت بزرگوار بداند ما در هفته آینده لایحه بودجه 94 را بدون کسری بودجه تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهیم کرد.
۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۴
با اکثریت آراء؛

مجلس امروز دوشیفته شد

نمایندگان مجلس بعدازظهر امروز نیز جلسه علنی دارند.
۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳