امیر عبدالرحیم موسوی:

دفاع مقدس دایرة العمارفی از حماسه و افتخار بود/ ارتش ایران یک ارتش معنویت محور است

جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی گفت: فرمانده معظم کل قوا، ارتش جمهوری اسلامی را ارتشی اعتقادی، خدایی، دینی، مردمی، صاحب ابتکار و پیشرونده خواندند. شما جوانان بدانید که این ویژگی های که مقام معظم رهبری بر سینه ارتش چسباند را باید حفظ کنید و آن را ارتقاع دهید.
۳۰ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۶
سردار جزایری:

جهان با مدل جدیدی از تروریسم دولتی آمریکا مواجه شده/ صلح واقعی به مفهوم آزاد بودن انسان ها و جوامع است

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به این که اقدامات نظامی و جنایات ضدبشری در سوریه به نام صلح و دموکراسی صورت می گیرد گفت: ما با مدل جدیدی از تروریسم دولتی آمریکا و جنگ نیابتی تروریستی به نام صلح و رهایی و آزادی در جهان مواجه هستیم.
۳۰ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۲
امیر سرتیپ نامی:

شهدا عزت جهاد را انتخاب کردند/ اجرای برنامه های متنوع جهت بزرگداشت هفته دفاع مقدس

جانشین بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس در بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: با معیار های الهی می شود در مقابل هر قدرتی ایستاد. پیام هفته ی دفاع مقدس یادآور خون شهیدانی است که در پای شجره ی طوبی اسلامی ریخته شده است.
۳۰ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۳
با حضور سرلشکر بسیجی دکتر فیروزآبادی؛

سال جدید تحصیلی دانشگاه عالی دفاع ملی آغاز می شود

افتتاحیه سال تحصیلی جدید دانشگاه عالی دفاع ملی با حضور و سخنرانی سردار سرلشکر بسیجی دکتر فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برگزار می شود.
۳۰ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۴
سخنگوی کاخ سفید؛

عقب نشینی آمریکا از مواضع قبلی/ آماده گفتگو با ایران بر اساس احترام متقابل هستیم

سخنگوی کاخ سفید در روز گذشته آمادگی واشنگتن را برای گفتگو با ایران بر اساس احترام متقابل اعلام کرد.
۳۰ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۹
سردار سلامی:

سپاه معادلات بزرگترین امپراتوری تاریخ را تغییر داد

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: سپاه تنها نهادی است که قدرت تحلیل ضعف‌های ناپیدای دشمن و نفوذ در درون دنیای ذهن راهبردی آنان را دارد، از این رو ما از دید دشمن منبع تولید انرژی‌های نوین هستیم.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۷
آیت الله جنتی:

مقاومت، ایستادگی، اخلاص و صداقت از ویژگی های سپاه است/ دفاع مقدس دانشگاهی که در هیچ جا پیدا نمی شود

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: جوانان ما با دستان خالی در جبهه ها حاضر می شدند و تنها با قدرت ایمان خود در این جبهه ها بودند و هشت سال جنگیدند.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۳

دیپلماسی میدان نرمش های قهرمانانه است، نرم باشید منتها نرمشی که تیز است

تاکید رهبر معظم انقلاب بر تحلیل همه مسائل در چارچوب چالش عمیق دشمنان با انقلاب اسلامی نشان می دهد لبخند ها، درخواست ها و نامه نگاری اخیر مقامات آمریکایی را نیز باید در چارچوب همین چالش عمیق، تعبیرو تفسیر کرد.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۵
سرلشکر صفوی پیش از خطبه‌های نماز جمعه:

امنیت و آسایش و اقتدار ملی نظام را مدیون خون شهیدان هستیم /ایران به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل شده

دستیار و مشاور فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه کسی توان مقابله با ایرانِ قدرتمند را ندارد، گفت: به فضل الهی و برکت مجاهدت‌های ملت ایران و ثمره خون شهدای گمنام و با نام و فداکاری‌های جانبازان هم‌اکنون پس از گذشت 25 سال از پایان جنگ، ایران به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل شده که می‌تواند در معادلات جهانی تاثیرگذار باشد. دشمنان می‌خواستند جلوی افکار انقلاب اسلامی را بگیرند.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۳
بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح در گرامیداشت روز جهانی صلح:

آمریکا و غرب صهیونی عامل اصلی جنگ افروزی ها در جهان هستند

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای تأکید کرد: امریکا و غرب صهیونی عامل اصلی جنگ افروزی ها، ناامنی ها و چالش های فراروی صلح جهانی و خاستگاه مهندسی و مدیریت تهدید صلح هستند.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۴

تمایل به همکاری در کنار وجود رقابت ضروری است / ایران در پی تعامل سازنده با جهان است

رئیس‌جمهور کشورمان با ارسال یاداشتی به روزنامه آمریکایی "واشنگتن‌پست" ضمن تشریح برخی ابعاد کنونی سیاست بین الملل به بیان دیدگاه‌ها و رویکرد سیاست خارجی دولت خود در قبال برنامه هسته‌ای ایران و تحولات منطقه پرداخت.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۴
سردار شریف:

رژه نیروهای مسلح یکشنبه در سراسر کشور با مسئولیت سپاه برگزار می شود

مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: رژه سراسری نیروهای مسلح در سراسر کشور با مسئولیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح یکشنبه برگزار می شود. به گزارش
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۱
سردارحسینی در گفتگو با دفاع مقدس ؛

در سال های بعد از جنگ کمتر به گمنامان 8 سال دفاع مقدس پرداخته شده است

معاونت بسیج اقشار و متخصصین سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ اظهار داشت : نسل جدید باید با نسل دفاع مقدس و حماسه ی دفاع مقدس بیشتر آشنا شود تا همین امر باعث شود در آینده احساس مسئولیت بیشتری در قبال ارزش های دفاع مقدس کنند و در این راه گام های موثرتری بردارند .
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۸

برنامه و اهداف رئیس جمهور در سفر به نیویورک

سخنرانی در نشست سالانه مجمع عمومی، بیان مواضع صلح آمیز ایران در برنامه هسته ای و بیان تمایل ایران در همکاری در موضوعات منطقه ای و همچنین خلع سلاح از جمله مهم ترین محورهای سفر رئیس جمهور به نیویورک به شمار می رود.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۵

تعامل با ایران امتیاز بزرگ برای اوباما / احتمال تاثیرپذیری امریکا از گروه های تندرو

آنچه بیشتر تحلیل گران امریکایی بر آن تاکید دارند این موضوع می باشد که تعامل مستقیم با ایران می تواند با امتیازات و دستاوردهای گسترده ای برای اوباما در رابطه با مسائل دوجانبه و همچنین منطقه ای همراه شود که برای دسترسی به این دستاوردها، اجتناب از تاثیرپذیری از گروه ها و کشورهای تندرو برای رئیس جمهور امریکا ضروری است.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۵