سردار بهرام نوروزی ؛

منافقین می خواستند صحن حرم امام رضا(ع) را بمب گذاری کنند

فرمانده کمیته انقلاب اسلامی در 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت : ما در منزل علی مریوانی، از عناصر فعال منافقین یک نقشه کامل و کروکی دقیق صحن امام رضا (ع) را پیداکردیم که بعد از اعترافات این منافق کوردل متوجه شدیم برای بمب گذاری در صحن ملکوتی امام رضا (ع) تهیه شده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۵
سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی:

پایه‌های سنتی آمریکا در منطقه در حال فرو ریختن است

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: دیپلماسی مثبت و سازنده ایران فرصت تاریخی بزرگی را پدید آورده و دولت آمریکا این فرصت سازنده را که همیشگی نیز نخواهد بود از دست ندهد و برگ برنده خود را نسوزاند.
۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۵
با صدور پیامی؛

دریادار سیاری سالروز تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را تبریک‌گفت

فرمانده نیروی دریایی ارتش در پیامی سی و پنجمین سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به فرمان امام راحل(ره) را تبریک گفت.
۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۸
به دلیل مدیریت ساخت بزرگترین سد خاکی کشور؛

«سپاسد» تندیس برنز جایزه بین‌المللی مدیریت پروژه را کسب کرد

گروه تخصصی سپاسد از رده‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) موفق به کسب جایگاه سوم و تندیس برنز در دوازدهمین دوره جایزه بین‌المللی مدیریت پروژه، براساس مدل تعالی پروژه (PEM) شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۳
یادداشت؛

هنر بردن دلها به سوی خدا

با حضور نیروهای ارتش در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، عقیدتی سیاسی ارتش نیز که حدود یک سال و اندی از زمان تشکیل آن می‌گذشت، با همه توان انسانی و تجهیزاتی خود در کنار آن نیروهای دلیر حضور یافت و فعالیت‌های خود را شروع کرد.
۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۷
آیت الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز عید قربان:

عزت ملت ایران در تبعیت از امام(ره) و رهبری است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز تاسف نسبت به اینکه برخی در کشور، جایگاه ولایت فقیه را به درستی نمی‌شناسند، گفت: عزتی که نصیب کشورمان شد به برکت تبعیت از امام خمینی(ره) در گذشته و مقام معظم رهبری در حال حاضر است.
۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۶
اطلاعیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس؛

تبریک سالروز تاسیس نهاد مقدس عقیدتی سیاسی ارتش

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور اطلاعیه ای بیست و چهارم مهرماه، سالروز تاسیس نهاد انقلابی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به فرماندهان، رئیس عقیدتی سیاسی و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی تبریک گفت.
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۷
سردار جلالی خبرداد:

تشکیل گردان سایبری از سوی آمریکایی‌ها

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: مشاوران سایت فرماندهی سایبری آمریکا گفته‌اند که ما نیازمند ظرفیتی هستیم که در شرایط قطع اینترنت بتوانیم به زیر ساخت‌های کشورها حمله کنیم و در این راستا کار گروهای مختلفی تشکیل داده‌اند.
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۴
سردار قریشی خبر داد:

تصویب رشته نظارت و بازرسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های سپاه

مسئول نظارت و تأیید صلاحیت نمایندگی ولی فقیه در سپاه با اشاره به حساس بودن سیستم کنترل و نظارت در سپاه، از تصویب رشته تخصصی نظارت و بازرسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های مربوط به سپاه خبر داد.
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۶
حجت الاسلام آل هاشم:

ولایت فقیه اصلی ترین سرمایه ملت ایران است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: "ولایت فقیه" اصلی ترین سرمایه ملت ایران است.
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۳

راکت 107 میلیمتری در دزفول کشف شد

یک راکت 107 میلیمتری (مینی کاتیوشا) در دزفول کشف شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۳
سردار سپهر در همایش نظارت و بازرسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه:

بزرگترین مانع در برابر قدرت‌های استکباری، سپاه و بسیج است

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به نقش راهبردی و سرنوشت ساز سپاه و بسیج در رویارویی با توطئه های نظام سلطه و استکبار تاکید کرد: بزرگترین مانع در برابر قدرت‌های استکباری سپاه و بسیج است.
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۸
حجت‌الاسلام والمسلمین صفایی:

امام(ره) معتقد بودند ارتش باید در یک دستش سلاح و در دست دیگرش قرآن باشد

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به وظایف عقیدتی سیاسی در ارتش گفت: امام(ره) معتقد بودند ما از نظر سلاح و جنگ افزار از دنیا عقب هستیم و باید این کمبود را با قرآن، ایمان و معنویت پر کنیم.
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۴
حجت الاسلام والمسلمین صبری:

ارتقای بینش دینی و سیاسی کارکنان ارتش یکی از وظایف نهاد عقیدتی-سیاسی است

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا، اظهار کرد: بعد از گذشت چند دهه از تأسیس نهاد مقدس عقیدتی سیاسی فرصتهای بسیار خوبی پیش روی این سازمان قرار دارد.
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۳
دیدگاه چند وابسته نظامی از عملکرد پلیس ایران:

نیروی انتظامی ایران ثبات خوبی را برقرار کرده است

نماینده نظامی سوریه نقش پلیس ایران را در زمینه مبارزه با مواد مخدر و تروریست بسیار تاثیر گذار عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی در زمینه امنیتی و ثباتی که در کشور برقرار کرده، به خوبی توانسته اقتدار منسجمی را در بین کشورهای دیگر ایجاد کند که این کاملا مشهود است.
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۰۷:۵۳