سردار جزایری در بازدید از خبرگزاری دفاع مقدس:

جنگ تحمیلی به جامعه آموخت که اگر مقاومت کند، پیروز است

جنگ تحمیلی به جامعه ما آموخت که اگر جامعه بایستد، مقاومت کند، به خودش امیدوار باشد، به آینده درخشان توجه کند، به آرمانها فکر کند، می تواند در برابر هر اقدام ظالمانه ای بایستد و پیروز شود. این خود باوری که در جنگ باعث شده که امروز جامعه ما بدون اینکه دچار ابهام شود، سخت ترین تحریم ها را تحمل کند و مردم ما از تحریم ها پلی برای موفقیت های آینده خواهند ساخت.
۰۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۹
سردار وحیدی:

ایران نیروی نظامی به سوریه اعزام نکرده و نمی‌کند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در واکنش به انتشار گزارش‌هایی مبنی بر حضور نیروهای نظامی ایران در سوریه گفت: جمهوری اسلامی ایران نیروی نظامی به سوریه اعزام نکرده و نمی‌کند.
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۴
سردار نقدی در جمع هزاران معتکف اصفهانی :

دلیل دشمنی آمریکا با ایران الگو شدن جمهوری اسلامی در جهان است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکایی‌ها که هدفشان از تحریم‌ها جدا کردن مردم از نظام بود، ۲۴ خرداد جوابشان را از مردم بگیرند
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۶
سردار سلامی در گردهمایی گردان‌های بسیجیان تهران :

هزاران موشک سپاه آماده شلیک به منافع حیاتی دشمنان در منطقه است

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اگر روزی یک ژ3 و یا کلاشینکف سلاح نیروهای ما بود، امروز هزاران موشک آماده شلیک به هر هدف دلخواهی به حوزه منافع دشمنان در این منطقه است .
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۶

گردهمایی بزرگ بسیجیان سپاه تهران بزرگ با حضور سردار سلامی برگزار می‌شود

گردهمایی بزرگ بسیجیان سپاه حضرت محمد رسول الله‌(ص) تهران بزرگ امروز چهارم خردادماه با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه برگزار می‌شود.
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۲

مرحله نهایی رزمایش بیت المقدس 25 برگزار شد

مرحله نهایی رزمایش بیت المقدس 25 نیروی زمینی ارتش با بکارگیری انواع دستاوردهای جدید این نیرو ازجمله بالگردهای هجومی برگزار شد.
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۹
در مرحله دوم رزمایش بیت المقدس 25 صورت گرفت:

رونمایی از شبیه‌سازهای تیر مستقیم و جامع توپخانه و موشک زمین به زمین در کلاس هوشمند

همزمان با برگزاری رزمایش بیت المقدس 25 نیروی زمینی ارتش، پروژه‌های شبیه ساز تیر مستقیم و جامع توپخانه و شبیه ساز موشک زمین به زمین در کلاس هوشمند امروز با حضور امیر پوردستان به بهره برداری رسید.
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۵
امیر اسماعیلی مطرح کرد:

قابلیت انهدام هواپیماها و موشک­های کروز توسط سامانه پدافندی «حرز نهم»

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم­الانبیا(ص) گفت: سامانه جدید پدافندی حرز نهم می‌تواند خیلی از هواپیماها و موشک­های کروز که قابلیت شیرجه برروی اهداف حساس و حیاتی دارند، را نابود کند.
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۹
جنگ ایران و عراق حمله به دزفول؛

کوچ موشک ها به دزفول / مردمانی از جنس مقاومت

اولین موشک در ۱۹ مهر ماه ۱۳۵۹ ساعت ۲۲ و ۱۰ دقیقه به دزفول اصابت کرد . در آن شب عده ای از بسیجیان دزفول در حیاط مسجد استراحت می کردند . اکثر مردم دزفول نمی دانستند که موشک یعنی چه ؛ آن ها بمباران هوایی و توپ های دور برد دشمن را تجربه کرده بودند اما نمی دانستند انفجار موشک چگونه است .
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۱
با حضور امیر پوردستان:

مرحله نهایی رزمایش بیت المقدس 25 برگزار شد

مرحله نهایی رزمایش بیت المقدس 25 نیروی زمینی ارتش با بکارگیری انواع دستاوردهای جدید این نیرو ازجمله بالگردهای هجومی برگزار شد. آخرین مرحله از رزمایش نیروی زمینی ارتش با نام بیت المقدس 25 در منطقه عمومی اصفهان با حضور امیر احمدرضا پوردستان فرمانده این نیرو و با رمز یا علی بن ابیطالب(ع) برگزار شد.
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۵
شنیدنی هایی از آزادی خرمشهر؛

31سالگی غرور آفرین ترین تاریخ ایران مبارک باد

توجه کنید .... هم میهنان عزیز توجه فرمایید ،هم اکنون به خواست خداوند متعال ... شهر خرمشهر آزاد شد .. خونین شهر آزادشد
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۷
سردار علی فضلی:

در عملیات بیت‌المقدس امام از ما انتظار داشتند که "ید واحده" باشیم/ فتح خرمشهر اوج اقتدار جمهوری اسلامی

سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین و از فاتحان خرمشهر گفت: در همان زمانی که خبر فتح خرمشهر رسید وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران در اوپک، تعیین‌کننده قیمت نفت شد و این نشان‌دهنده عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۶
سرلشگرفیروزآبادی :

راه اندازی خبرگزاری دفاع مقدس بسیار ضروری بود

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تقدیر وتشکر از افتتاح خبرگزاری دفاع مقدس بر ضرورت وجودی چنین رسانه ای تأکید کرد و گفت: خبرگزاری دفاع مقدس تاکنون وجود داشته یعنی همه خبرنگاران، عکاسان، راویان، راهیان نور، خانواده های معظم شهدا، وصیتنامه و زندگی نامه شهدا به نوعی خبرگزاری دفاع مقدس هستند.
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۶
سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی:

رئیس جمهور باید مجاهد و تابع ولایت فقیه باشد/ کشور را به قتلگاه متجاوزان تبدیل خواهیم کرد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ولایت فقیه و شورای نگهبان قانون اساسی دو یادگار مهم امام(ره) برای حرکت در مسیر اسلام ناب و انقلاب است این دو شاخصه اصلی نظام هستند و ما از همه اعضای شورای نگهبان متشکریم که ملت ایران را شادمان کردند.
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۷
معاون ستاد کل نیروهای مسلح:

قرارگاه جنگ نرم، به زودی مطالبات خود از رییس جمهور آینده را اعلام خواهد کرد

در دولت های قیلی یا فرصت کافی، یا درک درست، یا اراده لازم و یا ساماندهی مناسب برای مقابله با این تهاجم وجود نداشته است وامیدواریم این اتفاق دردولت آینده رخ دهد و جلوی نفوذ بیگانه گرفته شود.
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۵