دریادار دوم حسنی مقدم:

با حضور ولایی خود در روز قدس از مردم فلسطین و آرمانهای امام راحل(ره) حمایت کنید

دریادار دوم حسنی مقدم در جمع فرماندهان و کارکنان مرکز آموزش تخصصهای دریایی رشت گفت: با حضور ولایی خود در روز قدس از مردم فلسطین و آرمانهای امام راحل(ره) حمایت کنید تا برگ زرینی دیگر بر حضور و همراهی ملت قهرمان ایران به ثبت برسد.
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵

ای قدس، صبح نزدیک است

ملت رشید و حماسی میهن عزیزمان با بینش دینی و لحظه‌شناسی و درک زمان از خواسته‌های بحق دولت و مردم آزادیخواه کشور مسلمان و دوست سوریه به دلیل حمایت از خط مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی و ایستادگی و پایداری دولت قانونی کشور سوریه ، دفاع و حمایت همه جانبه ای از آنان و همچنین حزب الله لبنان خواهند داشت.
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۶
سرهنگ پاسدار سامان کریمی:

روز قدس بیانگر فریاد حق طلبانه ی ملت های مسلمان از فلسطین است

معاون سیاسی نیروی زمینی سپاه پاسداران روز قدس را بیانگر فریاد حق طلبانه ملت های مسلمان و آزاده جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین دانست.
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۰
یک خبرگزاری روسی تحلیل کرد؛

مذاکرات سازش به معنی حل بحران فلسطین نیست

به دلیل مخالفت برخی گروه های مهم فلسطینی با مذاکرات سازش و عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به تعهداتش نباید انتظار داشت مذاکرات صلح اخیر بین اسرائیل و فلسطین به حل بحران فلسطین منتج شود.
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۲
آیت‌الله آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی:

روز قدس بیان و گفتمان وحدت جهان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی است

رئیس دستگاه قضا افزود: تعابیر منقول از حضرت امیر (ع) تازیانه حرکت برای شناخت انسان از خود است. اگر انسان خودش را بشناسد قدر خودشرا هم خواهد شناخت. چون حقیقت وجودی‌اش غیراز این بدن است. و اگر نیاز خودشرا بشناسد آن وقت دنبال این حقارت دنیا نخواهد رفت.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۵

روز قدس بازنمایی ظرفیت امت اسلامی در تغییر ساختار جهان است

روز جهانی قدس بازنمایی ظرفیت و قدرت تعیین کننده و سرنوشت ساز امت اسلامی در تغییر ساختار و هندسه جهان با محوریت اسلام و یادآوری ضعف و ناتوانی و استیصال جبهه استکبار و سلطه در مصاف با اراده پیروان اسلام ناب محمدی (ص) و ملت های آزادی خواه عالم است.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۴

روز جهانی قدس، نقطه مقابل رویای از نیل تا فرات دولت رژیم صهیونیستی است

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای روز جهانی قدس را نماد وحدت و همبستگی امت اسلامی و تجلی اراده ملت های جهان در حمایت ازحقوق ملت مظلوم فلسطین و تحقق آرمان آزادی قدس شریف دانست.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۸

روز قدس بیانگر عزم امام راحل به آزادی قبله اول مسلمین است

اعلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان از سوی رهبر کبیر انقلاب اسلامی به عنوان روزجهانی قدس در سال 1358 بیانگر عزم واعتقاد جدی حضرت امام (ره) به آزادی قبله‌ اول مسلمین از سلطه‌ صهیونیزم غاصب بود.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۰
اطلاعیه سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت روز جهانی قدس:

اسرائیل به فروپاشی نهایی خود نزدیک می شود

تکریم روز جهانی قدس و خروش انقلابی امت واحده اسلامی امروز بیش از هر زمان دیگری در منظر افکار عمومی اثر گذار بوده و سردمداران منفور استکبار و حکام پلید کاخ سفید را وحشت زده می نماید.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۰

درخواست اوباما از چند سناتور برای سفر به مصر

با وجود انتقادهای فراوان تظاهرکنندگان مصری علیه سیاست های امریکا، باراک اوباما از چند سناتور جمهوریخواه امریکایی خواسته است با سفر به مصر با مقامات ارتش و مخالفان آن برای پایان بحران در این کشور دیدار و گفتگو نمایند.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۲

شهادت پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان در درگیری با قاچاقچیان

همزمان با شب شهادت مولی الموحدین امیرالمومنین یکی از ماموران سخت کوش پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نایین استان اصفهان در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۸
پس از سال ها رنج جانبازی:

جانباز 70 درصد ارمنی به کاروان شهدا پیوست

روبرت اودیسیان جانباز 70 درصدی ارمنی کشورمان بود که در دوران دفاع مقدس به خدمت در سپاه اسلام در آمد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۶
رویترز گزارش داد؛

ایران در پی کسب کرسی کمیته خلع سلاح سازمان ملل است

جمهوری اسلامی ایران در پی کسب کرسی گزارشگر کمیته خلع سلاح سازمان ملل متحد می باشد و برای کسب این کرسی باید با کویت رقابت نماید.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۲

آمادگی صد در صدی پلیس برای تامین نظم و امنیت روز قدس

رییس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی از تدابیر ویژه پلیس در روز جهانی قدس خبرداد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۰
معاون وزیر امور خارجه:

بحران مصر باید عقلانی و از طریق گفت و گو خاتمه یابد

معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه ضمن محکوم کردن حوادث اخیر در مصر که منجر به کشته و مجروح شدن مردم صبور این کشور شده است، گفت: این برخوردها به نفع هیچ طرفی در مصر نیست و باید با روشی عقلانی و از طریق گفت و گو به این بحران خاتمه داده شود.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۷