با حضور سردار عراقی؛

افتتاح بیمارستان صحرائی منطقه محروم چاه مبارک عسلویه

بیمارستان صحرائی شهید صدوقی با همت قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) و بهداری نیروی زمینی سپاه، در منطقه محروم چاه مبارک عسلویه بر پا شد.
۲۵ تير ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۶
از سوی رهبر معظم انقلاب صورت گرفت؛

ابقای سه تن از فقهای شورای نگهبان و انتصاب عضو جدید

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به استناد اصل نود و یکم قانون اساسی، حضرات آیات آقایان حاج شیخ محمّد مومن، حاج شیخ محمّد یزدی و حاج سیّد محمود هاشمی شاهرودی را در عضویت فقهای شورای نگهبان ابقا و همچنین در حکم جداگانه ای، جناب حجت الاسلام آقای حاج شیخ مهدی شب زنده دار را بعنوان عضو جدید فقهای شورای نگهبان منصوب کردند.
۲۵ تير ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۴
یادداشت؛

ارتش مصر برنده یا بازنده بحران

زارعی تصریح کرد: در تحولات پس از برکناری محمد مرسی از ریاست‌جمهوری، ارتش مصر نقش فعالی پیدا کرده است؛ در این دو هفته دست کم 150 نفر از مردم مصر به‌وسیله گلوله‌های ارتش کشته شده‌اند.
۲۵ تير ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۰

ناکامی سیاست خارجی ترکیه در خاورمیانه

به دلیل اشتباهاتی در سیاست خارجی ترکیه مانند دخالت فزاینده در بحران سوریه و دوری گرفتن از ایران و همچنین برخی تحولات منطقه می توان گفت در دوره کنونی ترکیه نتوانسته است به اهداف خود در منطقه دست یابد.
۲۵ تير ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۴
بررسی ابعاد فساد در ارتش رژیم صهیونیستی؛

زنان ابزاری برای سرپوش گذاشتن بر جنایات ارتش اسرائیل/ فساد اخلاقی فقط به ارتش خلاصه نمی شود

میزان و سطح فساد در ارتش رژیم صهیونیستی به حدی شدید است که در تحقیقی که در سال های گذشته برنامه دفاع و امنیت انگلیس در زمینه شفافیت بین الملل انجام داده است، حوزه نظامی اسرائیل را در رتبه d قرار داد که این رتبه شامل آن دسته از کشورهایی می شود که به شدت در معرض خطر فساد قرار دارند.
۲۵ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۰
با حضور فرماندهی و جانشین فرماندهی ندسا؛

افتتاحیه ۲۹ کلاس آموزشی قرآن کریم در ستاد نیروی دریایی سپاه

برنامه های معنوی و آموزشی ویژه ماه مبارک رمضان، در سراسر نیروی دریایی سپاه پرشورتر از هر سال آغاز شد و طی آن سخنرانی های اخلاقی، تفسیر، آموزش های روخوانی، روانخوانی،‌ تجوید و حفظ قرآن کریم در قالب کلاس ها و جلسات مختلف تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.
۲۵ تير ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۵
سردار عراقی خبر داد:

ارتقای ضریب امنیتی مناطق مرزی ۳ استان کشور توسط نیروی زمینی سپاه

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: نیروی زمینی سپاه به عنوان سرباز و خدمتگذار مردم با حضور در مناطق مرزی کردستان، آذربایجان غربی و سیستان و بلوچستان ضریب امنیت را به صورت چشمگیر ارتقاء داده و امنیت را بومی سازی کرده است.
۲۴ تير ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۹
سردار سطوتی:

دشمن را از رسیدن به تخیلاتش بازخواهیم داشت

جانشین فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه گفت: دشمن همچنان مترصد غفلت ما است و ما با حفظ آمادگی همه جانبه، دشمن را از رسیدن به تخیلاتش بازخواهیم داشت.
۲۴ تير ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۸
به مناسبت سالگرد ربوده شدن هواپیمای TWA؛

دخالت بی جای آمریکا در خاورمیانه دلیل ربوده شدن هواپیمای TWA بود

کارشناس مسائل خاورمیانه درخصوص ربوده شدن هواپیمای آمریکائی TWA در تاریخ 24 تیرماه سال 66 اظهار داشت: دخالت های بی جای آمریکا در مسائل بین الملل این اتفاق را رقم زد.
۲۴ تير ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۶

تشکیل ارتش آزاد مصر و پیامدهای آن / آیا مصر به سرنوشت سوریه دچار می شود؟

رهبران اخوان المسلمین در واکنش به تحولات اخیر مصر، خبر از احتمال تشکیل ارتش آزاد مصر برای بازگرداندن مرسی به قدرت داده اند که در صورت وقوع، این موضوع می تواند پیامدهای مهمی در مصر داشته باشد.
۲۴ تير ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۱
همزمان با سکوت خبری و سرکوب گسترده دولتی؛

تظاهرات مردمی در بحرین همچنان ادامه دارد

بعد از گذشت حدود دو سال از جنبش انقلابی بحرین و با وجود سرکوب شدید نیروهای دولتی و خارجی، مردم این کشور به تظاهرات ضددولتی خود برای کسب اهداف دموکراتیک و انقلابی ادامه می دهند.
۲۴ تير ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۴

انفجارهای دیروز عراق 50 کشته بر جای گذاشت

با افزایش یافتن خشونت ها در روزهای اخیر در عراق و در پی چندین وقوع انفجار در شهرهای مختلف عراق 50 تن کشته و تعداد زیادی نیز زخمی شدند.
۲۴ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۵

ایران و امارات خواستار پایان تنش ها در مصر شدند

وزرای امور خارجه ایران و امارات بر ضرورت اتخاذ اقداماتی برای پایان دادن به تنش ها بین گروه های مختلف در مصر تاکید کردند.
۲۴ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۲
سردار آسودی خبر داد:

ابتکار سپاه در طراحی و تجهیز خودروهای" تبلیغات و کتابخانه سیار"

معاونت فرهنگی و تبلیغات حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: ۶دستگاه خودروی "تبلیغات و کتابخانه سیار" به عنوان ابتکار سپاه در امور تبلیغی و فرهنگی طراحی شده است.
۲۳ تير ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۷

رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند

رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان، با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۲۳ تير ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۹