سرلشگرفیروزآبادی :

راه اندازی خبرگزاری دفاع مقدس بسیار ضروری بود

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تقدیر وتشکر از افتتاح خبرگزاری دفاع مقدس بر ضرورت وجودی چنین رسانه ای تأکید کرد و گفت: خبرگزاری دفاع مقدس تاکنون وجود داشته یعنی همه خبرنگاران، عکاسان، راویان، راهیان نور، خانواده های معظم شهدا، وصیتنامه و زندگی نامه شهدا به نوعی خبرگزاری دفاع مقدس هستند.
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۶
سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی:

رئیس جمهور باید مجاهد و تابع ولایت فقیه باشد/ کشور را به قتلگاه متجاوزان تبدیل خواهیم کرد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ولایت فقیه و شورای نگهبان قانون اساسی دو یادگار مهم امام(ره) برای حرکت در مسیر اسلام ناب و انقلاب است این دو شاخصه اصلی نظام هستند و ما از همه اعضای شورای نگهبان متشکریم که ملت ایران را شادمان کردند.
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۷
معاون ستاد کل نیروهای مسلح:

قرارگاه جنگ نرم، به زودی مطالبات خود از رییس جمهور آینده را اعلام خواهد کرد

در دولت های قیلی یا فرصت کافی، یا درک درست، یا اراده لازم و یا ساماندهی مناسب برای مقابله با این تهاجم وجود نداشته است وامیدواریم این اتفاق دردولت آینده رخ دهد و جلوی نفوذ بیگانه گرفته شود.
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۵

امشب، شب خاطره های خرمشهر است

در آستانه سالروز فتح خرمشهر، دویست و سی و پنجمین مراسم "شب خاطره"، امروز عصر در جمع خانواده های رزمندگان، جانبازان و شهدای دفاع مقدس در حوزه هنری تهران برگزار می شود.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۸

آغاز مرحله دوم رزمایش بیت المقدس

معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش از آغاز مرحله دوم رزمایش بیت المقدس ۲۵ نیروی زمینی ارتش از صبح امروز و ورود آن به فاز تاکتیکی خود خبر داد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۸
از سوی مدیرعامل خبرگزاری و در مراسم افتتاحیه صبح امروز

مراحل راه اندازی خبرگزاری دفاع مقدس تشریح شد / فراخوان عمومی برای طراحی لوگوی خبرگزاری

مدیر عامل خبرگزاری دفاع مقدس صبح امروز در مراسم افتتاح رسمی این خبرگزاری ، گزارشی را از مراحل راه اندازی نخستین خبرگزاری دفاع مقدس ارایه کرد .
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۱
سید نظام الدین موسوی:

دفاع مقدس امتداد دارد

مدیر عامل خبرگزاری فارس گفت: به تعبیر بزرگان، دفاع مقدس هنوز به پایان نرسیده و ادامه دارد. پس لازم است که یک خبرگزاری تخصصی ابعاد مختلف این راه ممتد را پوشش دهد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۱
سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس:

تمام مردم خبرنگاران افتخاری خبرگزاری دفاع مقدس باشند

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: راه اندازی خبرگزاری دفاع مقدس از تدابیر ستاد نیروهای مسلح بود که در وظایف این بنیاد، مأموریت صیانت از آثار و نشر دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار، جهاد وشهادت را برعهده گرفته و هدف اصلی این خبرگزاری حفظ وبهره برداری از آثار و ثبت حماسه های جاودانه رزمندگان و آثار آنان در عرصه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و نظامی است.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاح خبرگزاری دفاع مقدس:

8 سال دفاع مقدس، سند افتخار و مظلومیت ما بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:همه احزاب وگروه ها از جمله اروپا، عرب ، آمریکا دست به دست هم داده بودند تا علیه ملت ایران به پا خیزند اما با اراده، ایمان ، اخلاص،استقامت و اطاعت از فرامین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری این فتوحات بزرگ انجام شد و به تعبیر امام خمینی (ره) که خرمشهر را خدا آزادکرد به اهدافمان رسیدیم.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۳
شکل گیری خبر گزاری دفاع مقدس را باید اقدامی بجا و سازنده بشمار آورد؛

عرصه دفاع مقدس در واقع جلوه گاه فرهنگ و اندیشه را در افق دیدگان مجسم می سازد

امروز دفاع مقدس به نماد تاریخ و هویت فرهنگی یک ملت مسلمان مبدل شده است. از این روی عرصه دفاع مقدس در واقع جلوه گاه فرهنگ و اندیشه و سرچشمه جوشان فرهنگ زاینده و اصیل اسلامی را در افق دیدگان مجسم می سازد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۵
صبح امروز در آستانه سالگرد آزادسازی خرمشهر و ایام ولادت حضرت امیرالمومنین علی(ع)

خبرگزاری دفاع مقدس با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد

خبرگزاری دفاع مقدس صبح امروز در آستانه سی و یکمین سالگرد آزادسازی خرمشهر و ایام ولادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) ، با حضور سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح ، دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از شخصیت های لشکری و کشوری افتتاح شد .
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۳

برگزاری رزمایش بیت المقدس 25 ارتش در اصفهان

رزمایش بیت المقدس 25 ارتش جمهوری اسلامی در منطقه عمومی نصرآباد اصفهان آغاز شد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۶

«اطلس حضور ماندگار فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه افسری امام علی(ع)» رونمایی شد

خبرگزاری دفاع مقدس : کتاب «اطلس حضور ماندگار فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه افسری امام علی(ع)» با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولان عالی‌رتبه ارتش جمهوری اسلامی ایران و دیگر نیروهای مسلح در محل این دانشگاه رونمایی شد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۰
حمیدرضا مقدم فر در گفتگو با خبرگزاری دفاع مقدس:

دفاع مقدس موضوعی فرعی در رسانه های مختلف است /نقش خبرگزاری دفاع مقدس در مقابله با جنگ نرم

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با بیان اینکه جنگ تحمیلی به عنوان یکی از سرمایه های گرانبهای معنوی و اجتماعی کشورمان محسوب می شود گفت: خبرگزاری دفاع مقدس می تواند در تببین و معرفی ارزشهای جنگ تحمیلی و متعاقب آن مقابله با جنگ نرم دشمن بسیار تاثیرگذار باشد.
۰۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۸
سردار خضرایی :

باغ موزه دفاع مقدس رایگان شد/ افتتاح کتابخانه الکترونیکی دفاع مقدس در آینده نزدیک

روز سوم خرداد ماه به مناسبت آزاد سازی خرمشهر و روز 4 خرداد ماه به مناسبت روز مقاومت بازدید از باغ موزه دفاع مقدس برای عموم مردم رایگان است،
۰۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۸