بازدید وزیر کشور از مرزهای استان سیستان و بلوچستان

وزیر کشور در رأس هیئتی بازدید کننده، به منظور آشنایی با آخرین اقدامات کنترلی و امنیتی وارد استان سیستان و بلوچستان شد.
۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۳
سردار نقدی در تشریح برنامه‌های هفته بسیج:

تجمع بزرگ گردان‌های عاشورا و الزهرا(س) در سراسر کشور برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از اجتماع ۵۰ هزار نفری فرماندهان بسیج در محضر رهبری در ابتدای هفته بسیج خبر داد و گفت: تجمع بزرگ گردان‌های عاشورا و الزهرا(س) پنجم آذر ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۵

جدیدترین پهپاد راهبردی ساخت وزارت دفاع فردا رونمایی می‌شود

جدیدترین پهپاد راهبردی ساخت وزارت دفاع فردا دوشنبه، در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران وابسته به سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع رونمایی می‌شود.
۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۳
از سوی سردار صدرالسادات؛

محورهای نخستین همایش ملی سربازی تشریح شد

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: به مقالات برگزیده در همایش ملی سربازی، جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود و همچنین در صورت شرکت مشمولان و سربازان در این همایش، کسرخدمت حداکثر تا سقف شش ماه به آنان تعلق خواهد گرفت.
۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶

سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در وزارت دفاع برگزار می‌شود

مدیر امور قرآن و نماز وزارت دفاع از برگزاری سی و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 20 آبان تا 30 دی ماه سال جاری خبر داد.
۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۳
امیر اسماعیلی در بازدید از منطقه پدافند هوایی شمال:

حضور مقتدرانه نیروهای مسلح باعث ایجاد امنیت پایدار در کشور شده است

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: حضور مقتدرانه نیروهای مسلح باعث ایجاد امنیت پایدار برای کشور شده و مؤلفه امنیت رکن اساسی پیشرفت برای هر جامعه‌ای محسوب می‌شود.
۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۱

خاطره رهبر معظم انقلاب از آزادسازی سوسنگرد

مقام معظم رهبری نقش تعیین‌کننده‌ای در عملیات آزادسازی سوسنگرد داشتند. در آستانه بیست و ششم آبان‌ماه سال‌گرد آزادسازی این شهر، روایت ایشان از چگونگی شکل‌گیری این عملیات خواندنی است.
۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۵

نقش مؤثر پدافند هوایی در عملیات آزادسازی سوسنگرد

جنگ تحمیلی رژیم بعثی عراق علیه ایران، آزمون بزرگ غیرت و همت ایرانیان برای دفاع از کشوری با تاریخ کهن و اعتقادات ناب و ارزش‌های والای اسلامی است.
۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۱
منوچهر منطقی:

نسل جدید هواپیمای "ایران 141" در راه است

مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از طراحی و ساخت نسل جدید هواپیمای مسافربری "ایران 141" خبر داد و گفت: اقدامات علمیاتی این پروژه در حال اجرا است و در صورت تامین بودجه امیدواریم تا پایان سال جاری ارائه شود.
۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۴

پدافند غیر عامل پایدارترین روش های دفاع در مقابل تهدیدات دشمنان به شمار می رود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از پدافند غیر عامل به عنوان یکی از موثرترین و پایدارترین روش های دفاع در مقابل تهدیدات نام برد و بر تقویت آن در تمامی بخش ها تاکید کرد.
۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۲
گزارش/

نهیب شهید چمران به خون رگ‌هایش در عملیات سوسنگرد

عملیات سوسنگرد با فرماندهی مستقیم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله) نماینده وقت امام در شورای عالی جنگ و شهید چمران و با عنایات خاص خداوند رحمان با موفقیت کامل انجام و سوسنگرد برای همیشه آزاد می‌شود.
۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۴

عاشورا در زمانه‌ ما

گسترده شدن مجالس و مراسم بزرگداشت عاشورای امام حسین(ع) به طور قطع بیان‌کننده احساس نیاز بیشتر به امام حسین(ع) است. بشر در این زمان بیش از همیشه احساس می‌کند که برای شکستن حصارهای سخت مستکبرین به یک الگوی بزرگ و موفق احتیاج دارد.
۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۹
کوثری در گفت‌وگو با خبرگزاری دفاع مقدس:

آخرین نتایج بررسی حادثه تروریستی سراوان

گروهک‌های تروریستی باید به زودی منتظر پاسخ فرزندان غیور ایران اسلامی باشند و بدانند جوانان برومند ایران اسلامی همان طور که جنایتکاری مانند عبدالمالک ریگی را به چنگال عدالت سپردند بقیه جنایتکاران و خرابکاران را نیز به سزای عمل خویش خواهند رساند.
۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۰۷:۲۹

پخش مجدد مستندی که خشم رسانه‌های صهیونیستی را برانگیخت

در پی درخواست‌های مکرر بینندگان برنامه ثریا، مستند 50 دقیقه‌ای «مردی با آرزوهای دوربرد» امروز(جمعه) ساعت 18 از شبکه 1 سیما بازپخش می‌شود.
۲۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۷
سرلشکر بسیجی دکتر فیروزآبادی:

امام حسین (ع) راهبرد بزرگ اسلام است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حسین(ع) راهبرد بزرگ اسلام است. به خاطر اینکه ممتازترین ثواب، اجر و جایگاه را هم خداوند در قرآن به حسین (ع) می‌دهد و این خیلی مقام بالایی است.
۲۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۳