آب خضر:

ملت بزرگ ایران روز 13آبان، پاسخ یاوه‌گویی‌های آمریکا را خواهد داد

رئیس ستاد مرکزی برگزاری مراسم 13 آبان در آستانه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اعلام کرد: در پی اهانت بی‌شرمانه و آشکار معاون وزیر امور خارجه آمریکا، پاسخ این اهانت به ملت بزرگ ایران را در روز سیزدهم آبان و با حضور حماسی مردم خواهیم داد.
۰۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۷
حجت الاسلام والمسلمین صداقت:

غدیر تجلی ولایت الله توسط ولی الله است /اسلام بدون غدیر ابتر است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه گفت: انسان موحد همان گونه که عشق و ارادت به خدا و اولیای خدا دارد، باید نسبت به دشمنان خدا بغض و تبری داشته باشد.
۰۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۴
خاطره رهبر معظم انقلاب از امام خمینی(ره):

امام تأملی کردند و پرسیدند: از آمریکا می‌ترسید؟

وقتى که خدمت امام رسیدیم و دوستان وضعیت را شرح دادند و گفتند مثلاً رادیوها این‌طور مى‌گویند؛ آمریکا این‌طور مى‌گوید؛ مسئولان دولتى این‌طور مى‌گویند؛ ایشان تأملى کردند و سپس با طرح یک سؤال واقعى پرسیدند: «از آمریکا مى‌ترسید؟»؛ گفتیم: نه؛ گفتند: پس، نگه‌شان دارید!
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۲
حجت‌الاسلام محمدحسنی:

دشمن همه توان خود را برای مقابله با ولایت بکار گرفته است

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش با تأکید بر اینکه ولایت مهر تأییدی بر همه اعمال ارزشی انسان است، گفت: یقیناً کلیدی ترین نکته اجتماعی ما ولایت است.
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۴
سردار اسدی:

ملت ایران تا جان در بدن دارد شعار مرگ بر آمریکا را فریاد می‌زند

معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ملت غیور و سرافراز ایران اسلامی تا زمانی که جان در بدن دارند هرگز شعار مرگ بر آمریکا را فراموش نخواهند کرد و آن را فریاد می‌زنند.
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۶
امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان:

اقتدار نیروهای مسلح ایران، موجب ناکامی دشمن شده است

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتدار، جانفشانی و رشادت های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، موجب ناکامی دشمن در رسیدن به اهدافش شده است.
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۳
سردار یعقوب سلیمانی:

بازسازی واقعه غدیر باید جهانی شود

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج گفت: با ترویج فرهنگ غدیر در جامعه و میدانی کردن این واقعه عظیم، می توانیم غدیر هم را به یک فرهنگ تبدیل کنیم که همانند عاشورا مورد استقبال جوانان و نوجوانان و آحاد مردم قرار گیرد.
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۴
سردار دکتر احمدی مقدم:

نیروی انتظامی دفاع از ارزش ها و ولایت را فراموش نمی کند

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه حفظ نظم و امنیت تنها وظیفه نیروی انتظامی نیست، گفت: امروز ناجا یک سازمان قانونمدار است که دفاع از ارزش ها و ولایت را فراموش نمی کند.
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۱
حجت‎الاسلام سعیدی در گرگان:

مشکل ایران و آمریکا تنها مساله هسته‌ای نیست/ نمی‌توانیم از برخی اصول کوتاه بیاییم

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به رویکرد دولت در حل مشکلات کشور با استفاده از دیپلماسی گفت: مشکل ایران و آمریکا تنها مساله هسته‌ای نیست.
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۱
از سوی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد؛

مراسم جشن ازدواج 45 زوج دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی ارتش

مراسم جشن ازدواج 45 زوج دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی ارتش به مناسبت عید سعید غدیرخم از سوی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در این دانشگاه برگزار شد.
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۲
امیر سرتیپ کیومرث حیدری:

اقتدار تحسین برانگیز نظام جمهوری اسلامی به یمن وجود رهبری است

جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم استقبال از کاروان پیاده روی ولایت ارتش گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیای تاریک، نورانی و شعله ور می درخشد و دارای اقتدار تحسین برانگیز است به یمن وجود ولایت و رهبری است.
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۱

تحویل پرچم نیروی زمینی ارتش به موزه آستان قدس رضوی

کاروان ولایت نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بعد از طی مسافت 2 هزار کیلومتری که از مورخه 27 مرداد از شهر شیراز بارگاه احمد بن موسی (ع) به مقصد بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) آغاز کرده بودند همزمان با هفته امامت و ولایت و در آستانه فرارسیدن روز عید غدیر به شهر مقدس مشهد رسیدند .
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۳
امیر ایرانی خبر داد:

نجات قایق سرگردان یمنی در دریای سرخ توسط ناوگروه ۲۷ نداجا

جانشین معاون عملیات نیروی دریایی ارتش از نجات یک فروند قایق یمنی در دریای سرخ توسط ناوگروه بیست و هفتم نیروی دریایی ارتش خبر داد.
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۰
معاون ستاد کل نیروهای مسلح:

جهان امروز بیش از هر چیز به صلح و آرامش نیازمند است

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات کشتی قهرمانی نظامیان جهان (سیزم) زمینه ای برای تحکیم بیش از پیش روابط میان کشورها خواهد بود، گفت: امروز جهان بیش از هر چیزی به روزهای بدون تنش نیازمند است.
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۷
صبح امروز؛

بازدید فرمانده نیروی زمینی ارتش از یگانهای منطقه غرب کشور

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش، صبح امروز، از یگان های نیروی زمینی ارتش، مستقر در منطقه غرب کشور، بازدید کرد.
۰۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۱