جنگ ایران و عراق حمله به دزفول؛

کوچ موشک ها به دزفول / مردمانی از جنس مقاومت

اولین موشک در ۱۹ مهر ماه ۱۳۵۹ ساعت ۲۲ و ۱۰ دقیقه به دزفول اصابت کرد . در آن شب عده ای از بسیجیان دزفول در حیاط مسجد استراحت می کردند . اکثر مردم دزفول نمی دانستند که موشک یعنی چه ؛ آن ها بمباران هوایی و توپ های دور برد دشمن را تجربه کرده بودند اما نمی دانستند انفجار موشک چگونه است .
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۱
با حضور امیر پوردستان:

مرحله نهایی رزمایش بیت المقدس 25 برگزار شد

مرحله نهایی رزمایش بیت المقدس 25 نیروی زمینی ارتش با بکارگیری انواع دستاوردهای جدید این نیرو ازجمله بالگردهای هجومی برگزار شد. آخرین مرحله از رزمایش نیروی زمینی ارتش با نام بیت المقدس 25 در منطقه عمومی اصفهان با حضور امیر احمدرضا پوردستان فرمانده این نیرو و با رمز یا علی بن ابیطالب(ع) برگزار شد.
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۵
شنیدنی هایی از آزادی خرمشهر؛

31سالگی غرور آفرین ترین تاریخ ایران مبارک باد

توجه کنید .... هم میهنان عزیز توجه فرمایید ،هم اکنون به خواست خداوند متعال ... شهر خرمشهر آزاد شد .. خونین شهر آزادشد
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۷
سردار علی فضلی:

در عملیات بیت‌المقدس امام از ما انتظار داشتند که "ید واحده" باشیم/ فتح خرمشهر اوج اقتدار جمهوری اسلامی

سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین و از فاتحان خرمشهر گفت: در همان زمانی که خبر فتح خرمشهر رسید وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران در اوپک، تعیین‌کننده قیمت نفت شد و این نشان‌دهنده عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۶
سرلشگرفیروزآبادی :

راه اندازی خبرگزاری دفاع مقدس بسیار ضروری بود

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تقدیر وتشکر از افتتاح خبرگزاری دفاع مقدس بر ضرورت وجودی چنین رسانه ای تأکید کرد و گفت: خبرگزاری دفاع مقدس تاکنون وجود داشته یعنی همه خبرنگاران، عکاسان، راویان، راهیان نور، خانواده های معظم شهدا، وصیتنامه و زندگی نامه شهدا به نوعی خبرگزاری دفاع مقدس هستند.
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۶
سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی:

رئیس جمهور باید مجاهد و تابع ولایت فقیه باشد/ کشور را به قتلگاه متجاوزان تبدیل خواهیم کرد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ولایت فقیه و شورای نگهبان قانون اساسی دو یادگار مهم امام(ره) برای حرکت در مسیر اسلام ناب و انقلاب است این دو شاخصه اصلی نظام هستند و ما از همه اعضای شورای نگهبان متشکریم که ملت ایران را شادمان کردند.
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۷
معاون ستاد کل نیروهای مسلح:

قرارگاه جنگ نرم، به زودی مطالبات خود از رییس جمهور آینده را اعلام خواهد کرد

در دولت های قیلی یا فرصت کافی، یا درک درست، یا اراده لازم و یا ساماندهی مناسب برای مقابله با این تهاجم وجود نداشته است وامیدواریم این اتفاق دردولت آینده رخ دهد و جلوی نفوذ بیگانه گرفته شود.
۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۵

امشب، شب خاطره های خرمشهر است

در آستانه سالروز فتح خرمشهر، دویست و سی و پنجمین مراسم "شب خاطره"، امروز عصر در جمع خانواده های رزمندگان، جانبازان و شهدای دفاع مقدس در حوزه هنری تهران برگزار می شود.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۸

آغاز مرحله دوم رزمایش بیت المقدس

معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش از آغاز مرحله دوم رزمایش بیت المقدس ۲۵ نیروی زمینی ارتش از صبح امروز و ورود آن به فاز تاکتیکی خود خبر داد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۸
از سوی مدیرعامل خبرگزاری و در مراسم افتتاحیه صبح امروز

مراحل راه اندازی خبرگزاری دفاع مقدس تشریح شد / فراخوان عمومی برای طراحی لوگوی خبرگزاری

مدیر عامل خبرگزاری دفاع مقدس صبح امروز در مراسم افتتاح رسمی این خبرگزاری ، گزارشی را از مراحل راه اندازی نخستین خبرگزاری دفاع مقدس ارایه کرد .
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۱
سید نظام الدین موسوی:

دفاع مقدس امتداد دارد

مدیر عامل خبرگزاری فارس گفت: به تعبیر بزرگان، دفاع مقدس هنوز به پایان نرسیده و ادامه دارد. پس لازم است که یک خبرگزاری تخصصی ابعاد مختلف این راه ممتد را پوشش دهد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۱
سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس:

تمام مردم خبرنگاران افتخاری خبرگزاری دفاع مقدس باشند

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: راه اندازی خبرگزاری دفاع مقدس از تدابیر ستاد نیروهای مسلح بود که در وظایف این بنیاد، مأموریت صیانت از آثار و نشر دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار، جهاد وشهادت را برعهده گرفته و هدف اصلی این خبرگزاری حفظ وبهره برداری از آثار و ثبت حماسه های جاودانه رزمندگان و آثار آنان در عرصه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و نظامی است.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاح خبرگزاری دفاع مقدس:

8 سال دفاع مقدس، سند افتخار و مظلومیت ما بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:همه احزاب وگروه ها از جمله اروپا، عرب ، آمریکا دست به دست هم داده بودند تا علیه ملت ایران به پا خیزند اما با اراده، ایمان ، اخلاص،استقامت و اطاعت از فرامین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری این فتوحات بزرگ انجام شد و به تعبیر امام خمینی (ره) که خرمشهر را خدا آزادکرد به اهدافمان رسیدیم.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۳
شکل گیری خبر گزاری دفاع مقدس را باید اقدامی بجا و سازنده بشمار آورد؛

عرصه دفاع مقدس در واقع جلوه گاه فرهنگ و اندیشه را در افق دیدگان مجسم می سازد

امروز دفاع مقدس به نماد تاریخ و هویت فرهنگی یک ملت مسلمان مبدل شده است. از این روی عرصه دفاع مقدس در واقع جلوه گاه فرهنگ و اندیشه و سرچشمه جوشان فرهنگ زاینده و اصیل اسلامی را در افق دیدگان مجسم می سازد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۵
صبح امروز در آستانه سالگرد آزادسازی خرمشهر و ایام ولادت حضرت امیرالمومنین علی(ع)

خبرگزاری دفاع مقدس با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد

خبرگزاری دفاع مقدس صبح امروز در آستانه سی و یکمین سالگرد آزادسازی خرمشهر و ایام ولادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) ، با حضور سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح ، دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از شخصیت های لشکری و کشوری افتتاح شد .
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۳