سید حسن نصرالله در سخنرانی روز قدس؛

اگر همه ما شیعیان را بکشید از فلسطین دست برنمی داریم / آیا وقت آن نرسیده تا انگشت را به سمت دشمن واقعی نشانه رویم؟

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه نابودی اسرائیل منفعت ملی اردن، سوری، مصری و لبنانی است گفت: هرکس که در مقابل پروژه صهیونیستی بایستد در واقع مانند کسی است که از فلسطین و آینده فرزندان و نسلش دفاع می کند.
۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۲
بازتاب روز‌قدس در رسانه های‌خارجی؛

اسرائیل ریشه کن خواهد شد/ میلیون ها نفر شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند

شرکت میلیون ها تن از مسلمانان جهان در کشورهای مختلف در تظاهرات ضد صهیونیستی و برای حمایت از آرمان فلسطین با بازتاب های زیادی در رسانه های خارجی مواجه شده است.
۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۳

اعلام حمایت احزاب اسلام گرای مصری از مقاومت فلسطین

برخی احزاب اسلام گرای مصر با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس حمایت خود را از آرمان آزادی فلسطین و مقاومت اعلام کردند.
۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۳

ترور راهکار اصلی رژیم صهیونیستی برای سرکوب مقاومت است/ آماری از ترورهای رژیم اسرائیل

به دلیل ناتوانی رژیم صهیونیستی برای سرکوب مقاومت و همچنین نگرانی فزاینده آن از گسترش موج مخالفت ها، رهبران این رژیم ترور شخصیت های برجسته و رهبران فلسطینی و مقاومت را به عنوان یکی از ابزارهای اصلی حفظ خود در پیش گرفته اند.
۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۸

کتاب "فرهنگ جنگ‌های ایران" منتشر می‌شود

ایرانیان طی 2720 سال و از زمان مادها تا امروز 1080 جنگ با بیگانگان انجام داده‌اند.
۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۳

تاکید حزب الله لبنان بر اهمیت برگزاری روز قدس

سید حسن نصرالله با اشاره به تحولات منطقه توجه بیشتر به موضوع فلسطین را ضرورتی حیاتی قلمداد کرد و از همه مسلمانان درخواست کرد در تظاهرات روز قدس شرکت نمایند.
۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۹
عضو شورای عالی مجمع اهل بیت(ع):

روز قدس روز وحدت مسلمانان برای دستیابی به عدالت است

روز قدس، روز وحدت امت اسلامی برای دستیابی به عدالت از دست رفته ای است که ده ها سال در زیر چکمه های دژخیمان صهیونیست و حمایت های استکبار جهانی و شیطان بزرگ لگدکوب شده است.
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۷
سردار عبادالله عبداللهی:

فرزندان ملت ایران با عبور از سد تحریم‌ها، موفق به شکستن انحصار کشورهای مدعی غربی در زمینه ساخت پالایشگاه شدند

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) سپاه گفت: ترکیب تلاش، تعهد، تخصص، غیرت، همت و اراده ایرانی موجب شد برغم محدودیت‌ها و فشارها، طی مدت زمانی 6 سال اولین پالایشگاه تمام ایرانی با شعار ما می توانیم احداث و به کوری چشم معاندین و بدخواهان ملت ایران راه‌اندازی شود.
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۱
دریادار دوم حسنی مقدم:

با حضور ولایی خود در روز قدس از مردم فلسطین و آرمانهای امام راحل(ره) حمایت کنید

دریادار دوم حسنی مقدم در جمع فرماندهان و کارکنان مرکز آموزش تخصصهای دریایی رشت گفت: با حضور ولایی خود در روز قدس از مردم فلسطین و آرمانهای امام راحل(ره) حمایت کنید تا برگ زرینی دیگر بر حضور و همراهی ملت قهرمان ایران به ثبت برسد.
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵

ای قدس، صبح نزدیک است

ملت رشید و حماسی میهن عزیزمان با بینش دینی و لحظه‌شناسی و درک زمان از خواسته‌های بحق دولت و مردم آزادیخواه کشور مسلمان و دوست سوریه به دلیل حمایت از خط مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی و ایستادگی و پایداری دولت قانونی کشور سوریه ، دفاع و حمایت همه جانبه ای از آنان و همچنین حزب الله لبنان خواهند داشت.
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۶
سرهنگ پاسدار سامان کریمی:

روز قدس بیانگر فریاد حق طلبانه ی ملت های مسلمان از فلسطین است

معاون سیاسی نیروی زمینی سپاه پاسداران روز قدس را بیانگر فریاد حق طلبانه ملت های مسلمان و آزاده جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین دانست.
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۰
یک خبرگزاری روسی تحلیل کرد؛

مذاکرات سازش به معنی حل بحران فلسطین نیست

به دلیل مخالفت برخی گروه های مهم فلسطینی با مذاکرات سازش و عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به تعهداتش نباید انتظار داشت مذاکرات صلح اخیر بین اسرائیل و فلسطین به حل بحران فلسطین منتج شود.
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۲
آیت‌الله آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی:

روز قدس بیان و گفتمان وحدت جهان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی است

رئیس دستگاه قضا افزود: تعابیر منقول از حضرت امیر (ع) تازیانه حرکت برای شناخت انسان از خود است. اگر انسان خودش را بشناسد قدر خودشرا هم خواهد شناخت. چون حقیقت وجودی‌اش غیراز این بدن است. و اگر نیاز خودشرا بشناسد آن وقت دنبال این حقارت دنیا نخواهد رفت.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۵

روز قدس بازنمایی ظرفیت امت اسلامی در تغییر ساختار جهان است

روز جهانی قدس بازنمایی ظرفیت و قدرت تعیین کننده و سرنوشت ساز امت اسلامی در تغییر ساختار و هندسه جهان با محوریت اسلام و یادآوری ضعف و ناتوانی و استیصال جبهه استکبار و سلطه در مصاف با اراده پیروان اسلام ناب محمدی (ص) و ملت های آزادی خواه عالم است.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۴

روز جهانی قدس، نقطه مقابل رویای از نیل تا فرات دولت رژیم صهیونیستی است

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای روز جهانی قدس را نماد وحدت و همبستگی امت اسلامی و تجلی اراده ملت های جهان در حمایت ازحقوق ملت مظلوم فلسطین و تحقق آرمان آزادی قدس شریف دانست.
۰۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۸