آیت الله جوادی آملی:

معنای حقیقی نورانی شدن مردم در سایه تعالیم انبیاء / رؤیاهای صادقه، یکی از دلایل اثبات ادّعای انبیاء

انسان در درون خود یک قلب دیگری دارد، یک چشم دیگری دارد، یک گوش دیگری دارد؛ این را اوّلاً تفسیر کردند، بعد آمدند این را تغییر دادند. فرمودند چه فرد یا جامعه ای مریض است، چه فرد یا جامعه ای سالم ! آنها را که فِی قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ بود درمان کردند، به جایگاه جآءَ رَبَّهُ بِقَلبٍ سَلِیمْ (9)رساندند، یا إلا مَنْ أتَی اللهَ بِقَلْبٍ سَلِیمْ(10)رساندند و مانند آن. این کار انبیاء باعث می شود که جهان و انسان درست تفسیر می شود و درست تغییر پیدا می کند.
۱۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۸
بهار ترکی در ترکیه؛

میدان «تقسیم» اولین شکست سیاسی اردوغان

خودبزرگ بینی اردوغان و بی اعتنایی وی به نظر و خواست مردم و در سر داشتن رویای احیای امپراطوری عثمانی جهت تثبیت قدرت و تبدیل شدن به یک قدرت بزرگ منطقه ای، همه و همه پاشنه آشیل دولت وی شده است.
۱۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۲
آزاده جنگ تحمیلی:

باید ببینیم کاندیداها چقدر پایبند به حرفهای انقلابی خود هستند

آزاده دفاع مقدس با تاکید براینکه کاندیدای ریاست جمهوری باید در فضای فرهنگی همان ساختارفرهنگی دوران دفاع مقدس را درفرهنگ مردم حاکمیت دهد، گفت: همه آنها معتقدند انقلابی هستند اما باید ببینیم چقدردرآینده به حرفهای انقلابی خود پاینبد هستند.
۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۲
انتخابات در بیانات رهبر انقلاب-1

انتخابات مظهر خداباوری، مردم باوری و خودباوری

آنچه که جمهورى اسلامى را به عنوان یک پدیده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى بدیع ممتاز میکند، همین است که: حضور مردم و انتساب به معنویات و به حکم الهى و خشوعِ در مقابل پروردگار.
۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۵
بیست و پنجمین سالگرد آغاز ولایت امام خامنه ای؛

افتخار می‌کنم که شاگرد آیت الله خامنه‌ای هستم

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: امسال کشورهای عربی مرا به عنوان مرد سال جهان عرب معرفی و انتخاب کرده‌اند، من با بوسیدن دست حضرت آیت الله خامنه‌ای خواستم به همه آنها بگویم...
۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۶
حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی:

امام موسی کاظم (ع)، نمونه بارز صبر واستقامت است/ مقاومت همواره در برابر توطئه‌گران پیروز خواهد شد

معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، به نقش مقاومت و ایستادگی حضرت امام موسی کاظم(ع) در طول دوران امامت وی اشاره کرد و گفت: امام کاظم(ع) در زندان های مختلف هارون با همه مشقت هایی که کشیدند، ذره ای ابراز پیشیمانی و ندامت نکردند و همیشه مقاومت در برابر جنایات هارون بودند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۸
مجتبی شاکری:

اصولی که امام(ره) بنا کرد باید حفظ شود/نگذاریم این اصول توسط توطئه گران تراشیده شود

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، به نقش تأثیرگذار امام(ره) در بیداری اسلامی اشاره کرد و گفت: امام(ره) بذری را به عنوان اندیشه، تبدیل به نهالی کردند که امروز نتایج آن را به خوبی می بینیم.
۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۸
رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر حضرت امام (ره):

امام «ما می توانیم» را به مردم ایران تعلیم داد/ رای به هر یک از کاندیداها رای اعتماد به نظام است

بعضی با این تحلیل غلط که به دشمنان امتیاز بدهیم تا عصبانیت آنها را کم کنیم، عملا منافع آنها را به منافع ملت ترجیح میدهند این اشتباه است. عصبانیت آنها ناشی از این است که شما هستید و امام زنده است و روز 14 خرداد روز رحلت امام مردم در سرتاسر کشور مردم به جوش و خروش می آیند.
۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۳

اجرای تئاتر خیابانی "دوربین انقلاب " با حرکت و موسیقی

امیدوارم که تا پایان جشنواره کار برگزاری دست بچه های تئاتر باقی بماند و هیچ مساله ای روی برگزاری جشنواره تاثیر نامطلوب نگذارد .
۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۴
دکتر محسن بهشتی سرشت:

کتاب ما در برابر حجم فعالیت های حضرت امام (ره) همانند قطره ای است دربرابر دریا

تعداد تحقیقات و پژوهش هایی که درباره حضرت امام در خارج از کشور انجام شده بسیار بیشتر از داخل کشور است. انگار که خارجی ها اهمیت این شخصیت را بسیار بیشتر از ما درک کرده اند و بسیار بیشتر از ما به آن پرداخته اند.
۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۰
حجت الاسلام طائب:

بیداری اسلامی به نقطه حساسی رسیده است/ حضور ملت ها ضروری تر از قبل است

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه امام خمینی(ره)، حرکت بیداری اسلامی را از ایران آغاز کرد و در آنجا تحقق داد، خاطرنشان کرد: این بیداری اسلامی، آرام آرام وسیله و زمینه را برای صدور آن به سراسر نقاط جهان آماده کرد که امروز می بینیم چگونه این حرکت شتابان در سراسر جهان، موثر واقع شده است.
۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۱
حسین فرح بخش:

باید درمورد حضرت امام (ره ) فیلم بسازیم و آن را در آمریکا اکران کنیم

درباره حضرت امام (ره) مسابقه فیلمنامه نویسی بگذارند و جایزه بسیار خوبی برای این مسابقه در نظر بگیرند و نویسنده ها را تشویق کنند به این که در این باره فیلمنامه بنویسند، سپس از بین آن فیلمنامه ها بیست فیلمنامه را انتخاب کنند و آنها را تبدیل به فیلم کنند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۰
راستین در گفتگو با دفاع مقدس مطرح کرد؛

«بازمانده» روایتگر چشم‌انتظاری یک پدر هجران‌کشیده

کارگردان نمایش خیابانی «بازمانده» گفت: این نمایش به حوادث مربوط به بمباران شیمیایی حلبچه پرداخته است و قصه مردی را روایت می‌کند که فرزندش را در حادثه بمباران شیمیایی حلبچه گم کرده است.
۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۸

جشنواره پانزده خرداد در ورامین، پیشوا و مرقد امام خمینی (ره)

طبق برنامه ریزی های انجام شده نمایش ها به طور همزمان در ورامین، پیشوا و مرقد امام خمینی (ره) اجراء خواهد شد، زمان اجرای آن ازساعت 19 الی 22 و مدت اجرای هر نمایش پانزده الی بیست و پنج دقیقه خواهد بود.
۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۰
سعدالله زارعی:

امام خمینی (ره) پیوند دهنده شریعت و مردم بود / انقلاب امام نقطه آغاز بیداری اسلامی

کارشناس مسائل بین الملل درباره نقش امام خمینی (ره) در بیداری اسلامی در منطقه گفت: مقدس،غرب ستیزی و صهیونیزم ستیزی ومبارزه با استکباررا از جنبه های اصلی بیداری اسلامی دانسته ودر ادامه گفت با تکیه بر این دو عنصر است که می توان انقلاب بیداری را به پیش برد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۳۰