ناصر سهرابی :

درحوزه تولید فیلم های مذهبی اجازه اشتباه نداریم

فقر فرهنگی و تولیدی ما در این زمینه آنقدر زیاد و چشم گیر است که هر ساله برای مناسبت هایی که مربوط به پیامبر اکرم (ص) است اعم از تولد و مبعث و فوت ایشان فیلم محمد رسول الله را از تلویزیون پخش می کنیم!
۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۳
جانباز 65 درصد جنگ تحمیلی:

بهترین هدیه برای جانبازان/ جوانان امروز وفادار به نظام هستند

خسرو تاجیک گفت: جوانان امروز وفادار به نظام بوده و نمونه بارز آن اعتکافی است که بالای 90 درصد شرکت کننده ها را در سراسر کشور جوان ها تشکیل می دهند.
۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۲
گزیده ای از بازتاب حماسه سیاسی در رسانه‌های جهان-1

انتخابات تا نیمه شب تمدید می شود/ بازتاب واکنش رهبر معظم انقلاب به مقام آمریکایی

همزمان با آغاز یازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری ایران، شبکه الجزیره انگلیسی، رویترز و روزنامه صهیونیستی هاآرتص در گزارش هایی خبر آغاز انتخابات را در صدر اخبار خود قرار دادند.
۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۷
حبیب اسماعیلی :

راه رسیدن به فیلم های فاخر و مذهبی از اکران صحیح می گذرد / جشنواره ها هیچ گونه خروجی مناسبی ندارند

امیدوارم فیلم هایی مثل فیلم محمد رسول الله ساخته شود که علاوه بر تامین نیازهای مذهبی داخلی بعد جهانی هم داشته باشد و بتواند روی مسلمانهای کشورهای دیگر تاثیرمثبت بگذارد
۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳

انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در "سرزمین بارانی "

قصه "سرزمین بارانی" نگاهی سمبلیک به آدم ها دارد و تک تک اعضای این خانواده نمادی از اقشار مختلف جامعه ایران با دیدگاه های مختلف هستند
۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۴
علی حاج قربان :

متاسفانه مجالس جشن به اندازه مجالس عزا جدی گرفته نمی شود

باید به تدریج به سمتی برویم که تعریف درست و دقیقی از مراسم جشن های مذهبی داشته باشیم و این مراسم را طوری اجرا کنیم که هم در ظاهر و هم در محتوی با مراسم عزا متفاوت باشد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۰
محمد مهدی ملکی، کارشناس امور بین الملل:

راه‌حل سیاسی راه خروج از بحران سوریه/ اقتصاد مقاومتی، راهکار برون رفت از تحریم ها

کارشناس امور بین الملل، راهکار نظامی برای حل بحران سوریه را بی فایده و بی منطق دانست و گفت: جبهه غربی- عربی به خوبی نسبت به این مسأله واقف است و آنها در سیاست های اخیر خود به این نتیجه رسیده اند که تنها راه برون رفت این بحران، مذاکره و راههای مسالمت آمیز است.
۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۴
جانباز شیمیایی:

از جانبازهای دیگر خجالت می کشم/ در جنگ نرم به سر می بریم

فرات بهانه هدایت است. و عباس سقای هدایت انسان تا آب ولایت را به کام تشنه کامان حقیقت برساند. در این میان انسان‌ها به چند دسته تقسیم می‌شوند گروهی راه را باز می‌گذارند تا ساقی، مشک هدایت را بر ظرف دل آنها متصل سازد. گروهی خود به استقبال عباس می‌روند تا او بر ظرف معرفتشان بیفزاید. گروهی در برابر علمدار کربلا قد علم می‌کنند تا مسیر هدایت مسدود شود. اندیشه این گروه بدسیرت با مشرب شیطان سیراب است.
۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۸
فرج الله سلحشور:

تلویزیون در مورد تولد و کودکی امام حسین (ع) وحضرت عباس (ع) کار داستانی جدی و مهمی انجام نداده است

اگرسیمای جمهوری اسلامی به مملکت ما مربوط بود، در مورد مناسبتهای مذهبی و ملی و قومی ما فیلم تولید می کرد و آن را به نمایش می گذاشت در حالیکه شما شاهد هستید که تا کنون چنین اتفاقی در تلویزیون نیافتاده است.
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۹

شنیدم که سر نماز فرار کردی!

سردار «علی میرکیانی» از نیروهای حاج‌احمد متوسلیان است که از آغاز تشکیل تیپ حضرت رسول(ص) و قبل از آن در کردستان کنار حاج احمد بوده و مسئولیت‌های زیادی هم از جمله مسئولیت‌ لجستیک تیپ و فرماندهی گردان‌های سلمان و حمزه را در کارنامه‌اش دارد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۳
عزیزالله حاجی مشهدی:

نگارش فیلمنامه در مورد زندگی ائمه (ع) باید توسط بهترین نویسنده ها انجام شود

قبل از اینکه از سینماگرانمان بپرسیم که چرا در این باره کار نکرده اند باید از محققان و پژوهشگرانمان بپرسیم که چرا در این زمینه به اندازه کافی کتاب تولید نکرده اند؟
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۳
انتخابات در بیانات رهبر معظم انقلاب-7

چگونه پازل مورد نظر دشمن را پر نکنیم؟

حضور مردم است که به نظام اسلامى و به کشور عزیز ما مصونیت میبخشد. حضور مردم است که عوامل قدرت و قوّت را در درون ما تقویت میکند: علم ما پیشرفت میکند، بصیرت ما پیشرفت میکند، سازوکارهاى مدیریت ما پیشرفت میکند. این به خاطر حضور مردم است، به خاطر انگیزه‌هاى مردم است؛ میخواهند این انگیزه‌ها نباشد، لذا سعى میکنند انتخابات را بى‌رونق کنند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۳۳
محمدصادق کوشکی:

ائتلاف موقت قطر، ترکیه و عربستان در منطقه/ راه حل سیاسی، بهترین مسیر خروج سوریه از بحران

کارشناس مسائل بین الملل در خصوص مسأله بحران سوریه گفت: بیش از دو سال از بحران و نا آرامی ها در سوریه می گذرد و خیلی از قدرت های مداخله گر در بحران تلاش دارند از طریق نظامی مسأله را حل کنند ولی دیدیم که قادر به این کار نشدند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۳۰
محسن گرسویی:

در برگزاری مجالس جشن نباید فقط به دنبال شور رفت / همه جوانهای مداح با یک روحانی در ارتباط باشند

به همه جوانهای مداح توصیه می کنم که حتما با یک عالم روحانی در ارتباط باشند و برای اجرای برنامه هایشان ازایشان رهنمون بگیرند، اگراین اتفاق بیافتد هم در کار و هم در زندگی موفق خواهند بود.
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۵
به مناسبت سالروز اعزام قوای محمد رسول الله به لبنان؛

بسیجیان مخلص خمینی در لبنان اثری فراموش نشدنی برجای گذاشتند

عزاداری کم سابقه بسیجیان خمینی بالاخص بسیجیان مخلصی چون " حاج محمد ابراهیم همت " "حاج کاظم رستگار "، " حاج علی موحد دانش "، "حاج قاسم دهقان "، "سید رضا دستواره " و دیگرانی که بعدها با رسیدن به مقام شهادت بسیجی بودن خود را به مهر خون تأیید نمودند در اذهان آن دیار اثری فراموش نشدنی بر جای گذاشت.
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۴