وحید یامین پور و مرتضی قاضی به جمع تقدیر کنندگان از آهنگران پیوستند

وحید یامین پور با تقدیم کتاب "اینجا فتنه ای رخ داده است" و مرتضی قاضی با تقدیم کتاب یادگاران «شهید مصطفی احمدی روشن» به جمع تقدیرکنندگان حاج صادق آهنگران پیوستند
۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۸

ششمین جشنواره «پایتخت پنجره ها» برگزیدگانش را معرفی کرد

آیین اختتامیه ششمین جشنواره هنر مقاومت، «پایتخت پنجره ها» با معرفی برگزیدگان مسابقه جشنواره در رشته های شعر، داستان، ترانه، نمایشنامه خوانی و فیلم نامه نویسی به همت حوزه هنری مرکز آبادان برگزار شد.
۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۸
دبیر جایزه موسیقی انقلاب و دفاع مقدس(ققنوس) به دفاع پرس خبر داد:

۱۰۰ اثر موسیقی به جشنواره ققنوس/رویکرد ضد صهیونیستی هنرمندان در جایزه ققنوس

دبیر جایزه موسیقی انقلاب و دفاع مقدس(ققنوس) گفت: غالب آثار به موضوعات دفاع مقدس، ضد صهیونیستی امریکایی و صلح اختصاص دارد که نشان می‌دهد قابلیت ارائه در سطح بین الملل وجود دارد.
۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۴
حاجی آبادی در گفت‌و گو با دفاع مقدس:

مجموعه داستان های کوتاه از جنگ در "پاک‌تر از نیلوفر" منتشر شد

مدیر انتشارات هزاره ققنوس گفت: "پاکتر از نیلوفر" مجموعه داستان های کوتاه از جنگ به قلم محمدباقر نجف‌زاده بارفروش نوشته شده است و به تازگی روانه بازار نشر شده است.
۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۲
انتشارات باغ موزه دفاع مقدس منتشر کرد:

بررسی زمینه ها و عوامل تهاجم نظامی عراق علیه ایران

کتاب «بررسی زمینه ها و عوامل تهاجم نظامی عراق علیه ایران» توسط انتشارات باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت منتشر شد.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۳

210 اثر از انتشارات الهدی در نمایشگاه کتاب دوحه

210 عنوان کتاب از آثار گروه انتشاراتی الهدی و ناشران عضور آژانس ادبی نوروز با موضوعات ادبیات داستانی، ایران شناسی، آثار و اندیشه امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و ... به زبان عربی، فارسی و انگلیسی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین ­المللی کتاب دوحه عرضه می‌شود.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۷
از سوی مرکز فرهنگ و معارف قرآن کریم عرضه می‌شود

سیزدهمین جلد «نخستین دایرة‌المعارف قرآن کریم جهان اسلام» در نمایشگاه کتاب

مرکز فرهنگ و معارف قرآن کریم سیزدهمین مجلد نخستین دایرة‌المعارف قرآن کریم جهان اسلام را برای عرضه در نمایشگاه کتاب تهران منتشر می‌کند.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۴

شعر علی معلم دامغانی برای رهبر معظم انقلاب

رئیس فرهنگستان هنر در یادداشتی که به بیانه شعر تقدیمی‌اش به رهبر انقلاب پرداخته، نوشته است: آقا علمدار اشاعه و رشد فرهنگ قرآنی و شعر پارسی بود و این معنی هنوز هم و تا هر‌ جا که خدا بخواهد در انحصار ایشان است.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۱

برگزاری نشست «یک فنجان شعر» با حضور طنزپردازان در شب میلاد پیامبر

نشست «یک فنجان شعر» با حضور شاعران طنزپرداز چون سعید بیابانکی و ناصر فیض در شب میلاد رسول گرامی اسلام(ص) و امام صادق(ع) در برج میلاد برگزار می‌شود.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۷
سالمی نژاد خبر داد

کتاب شهیده "فوزیه شیردل" بهمن ماه رونمایی می‌شود

نویسنده کتاب شهیده "فوزیه شیردل" گفت: این کتاب در مراسمی که قرار است در بهمن ماه برای این شهیده برگزار شود، رونمایی خواهد شد.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۳

نامزدهای بخش کودک و نوجوان جایزه کتاب سال دفاع مقدس اعلام شد

هیأت داوران در سه گروه زیرمجموعه بخش کودک و نوجوان، آثار برتر را معرفی کردند.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۰

فراخوان شناسایی فعالان نشر و اطلاع رسانی دفاع مقدس

بنا به اعلام ستاد خبری شانزدهمین دوره جایزه کتاب سال دفاع مقدس، در نظر است از میان فعالان و کارشناسان شاغل در موضوعات مرتبط با کتاب دفاع مقدس تقدیر به عمل آید.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۶

آثار برتر نقد و پژوهش‌های هنری و تاریخی راه یافته به مرحله نهایی جایزه کتاب سال دفاع مقدس مشخص شد

آثار برتر گروه نقد و پژوهش هنری و آثار برتر گروه نقد و پژوهش تاریخی شانزدهمین دور جایزه کتاب سال دفاع مقدس در سال 1393 پس از بررسی‌های کارشناسانه هیئت داوری که نامزد دریافت جایزه هستند، مشخص شد.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۲

شانزدهمین جلسه شورای سیاستگذاری و کارشناسی شعر دفاع مقدس برگزار شد

شانزدهمین جلسه شورای سیاستگذاری و کارشناسی شعر دفاع مقدس امروز با حضور گلعلی بابایی رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس، اکرامی فر، جواد محقق، محدثی خراسانی، داودی، ارژن، رزمجویی و میربابایی در محل سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس تشکیل شد.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۷
در فرهنگسرای ارسباران

کزازی،‌ موحد و دینانی «پرتو ساقی» را رونمایی می‌کنند

کتاب «پرتو ساقی» جامع احادیث مثنوی به قلم کاظم محمدی وایقانی با حضور چهره‌های سرشناس ادبیات و اندیشه ۱۸ دی در فرهنگسرای ارسباران رونمایی می‌شود.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۳