مومنی شریف در گفت و گو با دفاع مقدس مطرح کرد

حوزه هنری با رویکرد جهادی به موضوعات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی می‌پردازد

رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی گفت: هشدارهای مقام معظم رهبری درباره دفاع مقدس سنگینی بار مسئولیت را بر دوشمان چند برابر می‌کند.
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۰

نیمه پنهان ماه، روایتگر بی‌قراری‌های عاشقانه همسر شهید محلاتی

اسمش فضل الله است، مثل پدرت روحانی است و لبخندی به لب دارد که تا لحظه‌ وداع آخرش با او و از اوست. او را هیچ وقت نمی توانی بدون آن لبخند به یاد بیاوری. ثانیه‌ها درست در سال 1331 از حرکت ایستاده‌اند و تو فقط یازده سالت است و پیش خودت می گویی "حتماً با هم دارن سر به سرم می ذارن".
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۳
رمانی پیرامون وقایع انقلاب اسلامی در مشهد؛

حضور داستانی رهبر انقلاب در رمان «مفتون فیروزه»

سعید تشکری با اشاره به پایان تالیف رمان جدید خود با عنوان «مفتون فیروزه» اظهار کرد: این رمان، روایتی داستانی از تاریخ انقلاب اسلامی در مشهد است که در آن ماجرای تحصن پزشکان مشهد در حرم امام رضا (ع) در واقعه سوم آذر که با هدایت حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای صورت گرفت، نیز بیان شده است.
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۰
مریلا زارعی در «هفت»

در «چ» مانند یک رزمنده عمل کردم/ صدای شهید آوینی در ذهنم مانده است

بازیگر فیلم «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا گفت: برای ایفای این نقش مثل یک رزمنده عمل می‌کردم و داوطلبانه وارد اجرای نقش می‌شدم. صدای شهید آوینی به شدت در ذهنم مانده است.
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۳
کتب دفاع مقدس در سالی که گذشت -3

"پرواز تا بی نهایت" خواندنی‌ترین کتاب نشر آجا شد

رئیس اداره تبلیغات و انتشارات ارتش گفت: کتاب پرواز تا بی نهایت پر فروش ترین کتاب این نشر در سال گذشته بود. این کتاب به زندگی نامه شهید عباس بابایی می پردازد.
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۷

«انتقالی با 14000 صلوات» روایتی از شهید محمد جعفر نصر اصفهانی

کتاب «کتاب انتقالی با 14000 صلوات» نوشته محمد حسن صادق زاده، زندگی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی فرمانده تیپ 1 لشکر 77 روایت می کند.
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۲
آخرین اخبار از جشنواره مردمی عمار

جشنواره عمار همچنان فعال است

جشنواره عمار قرار بود مثل جشنواره‌های رایج یک هفته‌ای و ده روزی نباشد و در تمام سال فعال بماند. در ذیل گوشه‌ای از فعالیت‌های این جشنواره مردمی در طول ایام نوروز ۹۳ را مشاهده می‌کنید.
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰
خسرو شاهی در گفت و گو با دفاع مقدس:

اعتقاد باید در ادبیات دفاع مقدس پررنگ‌تر شود

نویسنده کتاب‌های دفاع مقدس گفت: با آثار ادبی دفاع مقدس باید با عقیده و ایمان برخورد کنیم.
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۶

خاطرات همرزم شهید بابایی به نمایشگاه کتاب می‌رسد

دومین چاپ کتاب «آسمان مال من بود» که به خاطرات سرهنگ صمدعلی بالازاده تعلق دارد به زودی توسط انتشارات سوره مهر چاپ می‌رسد.
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۰
با موضوع سلحشوری خلبان شهید عباس دوران؛

بازی رایانه‌ای "پرواز دوران" اردیبهشت‌ماه وارد بازار گیم می‌شود

بازی رایانه‌ای "پرواز دوران" نخستین بازی شبیه‌ساز نبرد هوایی(Combat Flight Simulator) است که اردیبهشت‌ماه 93 وارد بازار گیم کشور می‌شود.
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۶

بیانیه چهره‌ها و نهاد‌های فرهنگی در حمایت از دغدغه فرهنگی رهبر معظم انقلاب

جمعی از افراد و نهادهای فرهنگی انقلاب اسلامی آمادگی خود برای عملی کردن دقیق، اصولی، و ایثارگرانه منویات و فرامین مقام عظمای ولایت را در حوزه فرهنگ اعلام کردند.
۲۲ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۸
مدیر مرکز مستندسازی میثاق:

اگر آوینی حضور داشت شاید درباره سوریه و نیاز جامعه فعلی کار می‌کرد

مدیر مرکز مستندسازی میثاق گفت: اگر آقا مرتضی الان هم حضور داشت شاید درباره سوریه و نیاز جامعه فعلی کار می‌کرد،‌ البته برداشت من این است که ایشان درباره تولید مستندهای جنگ هم غفلت نمی‌کردند.
۲۲ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۷

آخرین آمار فروش "چ" و "معراجی‌ها"

مدیر دفتر پخش فیلمیران گفت: فیلم سینمایی "چ" در ۴۵ سینمای کل کشور یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان و فیلم سینمایی "معراجی‌ها" در ۷۵ سینمای تهران و شهرستان، چهار میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان فروش داشته‌اند.
۲۲ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۳
علیرضا قزوه:

انقلاب اسلامی، هنر ما را رشد داد

شاعر انقلابی از تفاوت هنر در قبل و بعد انقلاب سخن گفت و بیان کرد که هنر انقلابی در جامعه امروز ما مثل درختی 35 ساله است که باید آن را آبیاری کرد و اگر انتقاد هم می‌کنیم همراه با حمایت باشد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۲

خاطرات رزمندگان سوری موضوع کتاب جدید سعید عاکف

نویسنده کتاب "خاک‌های نرم کوشک" از نگارش و آماده‌سازی کتابی جدید با موضوع سوریه و مظلومیت مردم وی طی درگیری‌های اخیر تروریست‌ها در این منطقه خبر داد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶