محمدصادق کوشکی:

ائتلاف موقت قطر، ترکیه و عربستان در منطقه/ راه حل سیاسی، بهترین مسیر خروج سوریه از بحران

کارشناس مسائل بین الملل در خصوص مسأله بحران سوریه گفت: بیش از دو سال از بحران و نا آرامی ها در سوریه می گذرد و خیلی از قدرت های مداخله گر در بحران تلاش دارند از طریق نظامی مسأله را حل کنند ولی دیدیم که قادر به این کار نشدند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۳۰
محسن گرسویی:

در برگزاری مجالس جشن نباید فقط به دنبال شور رفت / همه جوانهای مداح با یک روحانی در ارتباط باشند

به همه جوانهای مداح توصیه می کنم که حتما با یک عالم روحانی در ارتباط باشند و برای اجرای برنامه هایشان ازایشان رهنمون بگیرند، اگراین اتفاق بیافتد هم در کار و هم در زندگی موفق خواهند بود.
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۵
به مناسبت سالروز اعزام قوای محمد رسول الله به لبنان؛

بسیجیان مخلص خمینی در لبنان اثری فراموش نشدنی برجای گذاشتند

عزاداری کم سابقه بسیجیان خمینی بالاخص بسیجیان مخلصی چون " حاج محمد ابراهیم همت " "حاج کاظم رستگار "، " حاج علی موحد دانش "، "حاج قاسم دهقان "، "سید رضا دستواره " و دیگرانی که بعدها با رسیدن به مقام شهادت بسیجی بودن خود را به مهر خون تأیید نمودند در اذهان آن دیار اثری فراموش نشدنی بر جای گذاشت.
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۴
امیرمحبیان:

هدف بحران در سوریه، انحراف، تضعیف بیداری اسلامی و مقاومت است

کارشناس مسائل بین المللی و خاورمیانه گفت: مسأله سوریه الان بیشتر به جای یک مسأله داخلی به یک مسأله منطقه ای و بین المللی با دخالت قدرت های بیگانه تبدیل شده است.
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۱
حسن هانی زاده:

پاکسازی القصیر نتیجه مقاومت مردم سوریه بود/غرب به این نتیجه رسیده که راه حل نظامی پاسخ نخواهد داد

کارشناس مسائل خاورمیانه درخصوص بحران سوریه و تحولات اخیر در این کشور گفت: پس از پاکسازی منطقه القصیر به عنوان یک منطقه استراتژیک، شرایط به سود دولت سوریه و نیروهای مسلح آن تغییر یافته است.
۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۴
خسرو معتضد:

بنی صدر جامعیت یک سیاستمدار را نداشت

سیدابوالحسن بنی صدر در 2 فروردین ماه 1312 در همدان به دنیا آمد وی اقتصاددان و سیاستمدار اهل ایران بود که به عنوان اولین رئیس جمهور ایران برگزیده شد و دربهمن 58 رئیس جمهور شد وخرداد ماه 60 بعد از تنش با اعضای حزب جمهوری اسلامی و نهایتا امام خمینی(ره) به علت عدم کفایت سیاسی ازسوی مجلس شورای اسلامی از مقام خود عزل شد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۱
نویسنده کتاب" شهید آیت الله سعیدی به روایت اسناد":

آیت الله سعیدی یک مبارز و مجاهد واقعی بود

آیت الله سعیدی روز یازدهم خرداد 1349 در پی اعلامیه ای که علیه رژیم پهلوی صادر می کند دستگیر می شود و به زندان می افتد و چند روز بعد – 20 خرداد – در تاریک خانه زندان به شهادت می رسد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۴

"از ظهور تا سقوط " کتابی جامع در مورد بنی صدر

بنی صدربه عنوان اولین رئیس جمهور ایران نقش درجه اولی را در وقایع و تحولات دهه اول انقلاب ایفا کرده است و نقد و بررسی عملکرد ایشان بسیار مهم و ضروری است
۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۹
روایت رزمنده دیروز از سنگرامروزش

سلمانی به سبک مسلمانی/ از نخلستان تا نهالستان

آرایشگر صلواتی دوران جنگ هنوز هم چشمش به دهان مردم است نه به دستشان. 27 سال است که لباس رزم بر تن و سلاح بر دوش در سنگر معنویت می رزمد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۷

با سقوط سوریه چه چیزی در انتظار مقامت است

مقاومت سوربه در 2 سال و نیم گذشته تا حدود زیادی حقانیت راه مقاومت در برابر راه سازس را به جهان عرب نشان داده است. سید حسن نصرالله در آخرین سخنرانی خود که به مناسبت جشن عیدمقاومت و آزادی(25 ایار2013) انجام میداد موضوع تازه ای را به ابعاد مقاومت دولت سوریه اضافه کرد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۴
دکترحمید احمدی:

سوری ها و لبنانی ها درس مقاومت و ایستادگی را از ملت ایران آموختند

کارشناس مسائل بین المللی در خصوص بحران سوریه و سرانجام این رویداد گفت: بعد از پیروزی درخشان سوریه در القصیر، موازنه قدرت در داخل سوریه و در عرصه میدانی به نفع این دولت تغییر کرده است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۴

عزل بنی صدر درشبکه یک سیما

در این مستند نکات بسیار جدیدی مطرح خواهد شد و مساله عزل بنی صدر از زوایای جدید مورد بررسی قرار خواهد گرفت
۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۵
پرویز شیخ طادی:

توصیه رهبر معظم انقلاب برای ساخت فیلم های ضد صهیونیستی

سریال "طاعون سیاه"در مورد اقدامات وحشیانه و کورکورانه سلفی ها و وهابی ها در سوریه است و علت ظهور و پیدایش این دو فرقه را به طور کامل بررسی می کند.
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۳
مهدی مطهرنیا:

آمریکا تلاش دارد از سوریه یک سرزمین سوخته برجای بگذارد/

کارشناس مسائل بین المللی درخصوص بحران سوریه گفت: آنچه در سوریه درحال اجراست درواقع لبه اصطکاک دوجبهه مقاومت و موافقت را تشکیل می دهد .
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۶
داود آقایی:

مردم ترکیه، با شیوه دولت اردوغان نسبت به سوریه اعتراض دارند/ القصیر شریان حیاتی مخالفان سوریه بود

کارشناس مسائل سیاسی و حقوق بین الملل، در خصوص حوادث اخیر میدان «تقسیم» گفت: ترکیه ای که مدعی بود که می خواهد الگوی دموکراسی خواهی در بین کشورهای اسلامی و منطقه باشد، خودش با موضوع خشونت طلبی روبرو شده که این موضوع برای خیلی ها دور از انتظار بوده است.
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۶