برای سومین دوره متوالی از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین

«محمد خزاعی» دبیر سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت شد

محمد خزاعی از هنرمندان و مدیران فرهنگی کشور برای سومین دوره متوالی از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به سمت دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت انتخاب شد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳

«تکرار یک تنهایی» کتابی خواندنی درباره شهید آوینی

مرتضی همیشه نگران این بود که گوشه ای بماند و از جهاد فاصله بگیرد. سال قبل از شهادتش خیلی خسته شده بود و مدام نگران بود. یکی از روزهای قبل از شهادتش به من گفت: خیلی نگرانم چون حس می کنم مانند یک کرم شده ام و در لجن مانده و چاق تر می شوم...
۱۸ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۹
حجت الاسلام شیرازی خبر داد

ارائه تقریظات جدید رهبر معظم انقلاب در یک کتاب

حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی از تدوین جلد دوم کتاب «نسیم سبز خاطره‌ها» خبر داد و گفت: در این اثر ۱۰ تقریظ تازه نوشته شده بر آثار دفاع مقدس توسط رهبر انقلاب به چاپ خواهد رسید.
۱۸ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۱

"انتخابی دیگر" روایت‌گر زندگی امیر جاوید، شهید یاسینی

کتاب انتخابی دیگر از مجموعه کتاب‌های امیران جاوید، یادنامه امیر سرلشکر شهید خلبان سید علیرضا یاسینی است که توسط گروه پژوهش و نگارش انتشارات عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش گردآوری و از سوی نشر آجا روانه بازار کتاب شده است.
۱۸ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۷

آوینی به دنبال مروارید گمشده یقین بود

در خط مقدم شجاعانه می‌دوید، اصلا لزومی نداشت کارگردان آنجا باشد، مسئولیت‌هایی که در شهر داشت باید مانع حضور او در جبهه می‌شد، اما ترس و خستگی در قاموس مرتضی راه نداشت.
۱۸ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۵
دم مسیحایی سید مرتضی در وادی هنر

شهید آوینی روایت‌ فتح‌ را با درایت‌ شهادت‌ در هم آمیخت

شهید آوینی الگوی مورد نیاز سینمای ماست و در آستانه 20 ساله شدن این خلأ وجود چنین شخصیت بزرگی هستیم. چراکه او مهربان، متفکر و یک مستندساز قابل و تمام عیار در عرصه دفاع مقدس بود.
۱۸ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۹

نماهنگ شکوه نیایش

در آستانه سالگرد شهادت سپهبد صیاد شیرازی، نماهنگ شکوه نیایش کاری از گروه تلویزیون سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران منتشر شد
۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۶
به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی و بسیج هنرمندان

سایت کنگره ملی شهدای هنرمند رونمایی می‌شود

رونمایی سایت کنگره ملی شهدای هنرمند کشور (لاله فام) و زیارت حرم مطهر امام راحل و شهدای گلگون‌کفن از جمله برنامه‌های روز بسیج هنرمندان است که در تاریخ ۱۹ فروردین برگزار می‌شود.
۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۵
توسط دانشجویان بسیجی

جایزه باروت خیس هفته آینده به سفارت یونان تحویل می‌شود

نمایندگان دانشجویان بسیجی، دومین جایزه بین‌المللی باروت خیس را هفته آینده به سفارت یونان در تهران تحویل می‌دهند.
۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۲
مدیر دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری استانهای حوزه هنری:

قبل از انقلاب از ابزار هنر برای تعالی و رشد افراد استفاده نمی‌شد

حسین نصراللهی زنجانی گفت: آنچه حکومت قبل از انقلاب تزریق می‌کرد استفاده از ابزار هنر برای بی تفاوت نمودن مردم نسبت به ارزش های اسلام بود و از ابزار هنر برای تعالی و رشد افراد استفاده نمی شد.
۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۲
گذری بر شعار سال 1393

تلاش برای اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی

اقتصاد، فرهنگ و علم سه عنصر اصلی اقتدار ملی است که با یاری خداوند در ۱۲ سال اخیر درباره علم و دانش پیشرفت‌های درخشانی داشته‌ایم.
۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۰
مجتهدزاده:

قطعنامه اتحادیه اروپا به دنبال از بین بردن کانون خانواده‌ در ایران است

ریس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس، گفت: قطعنامه اخیر اتحادیه اروپا، دخالت آشکار در امور داخلی کشور ما است و آنها به دنبال از بین بردن کانون خانواده‌ در ایران هستند.
۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۹
گپ و گفت با اکبر صحرایی

تمام شهر می‌خواستند این فیلم را ببینند/ شهادت چمران را دیدم

احساس وظیفه کردم به دوستانی که در آخر جنگ در جزیره مجنون بودیم. ۱۲ نفر از نیروهای خودم بودند. وقتی جنازه‌شان هم نیامد، خیلی روی من اثر گذاشت. گفتم چه کار می‌توانم بکنم؟ دیدم بهترین کار نوشتن است.
۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۷

«دختر شینا» با دوازدهمین چاپ به نمایشگاه می‌آید

دوازدهمین چاپ کتاب «دختر شینا» خاطرات قدم خیر محمدی کنعان که به کوشش بهناز ضرابی زاده گردآوری شده توسط سوره مهر در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب منتشر خواهد شد.
۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۶

تولد دوباره جشنواره کتاب دفاع مقدس

رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از برپایی شانزدهمین جشنواره کتاب سال دفاع مقدس پس از سه سال وقفه، در آبان ماه سال جاری خبر داد.
۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۹