دکترحمید احمدی:

سوری ها و لبنانی ها درس مقاومت و ایستادگی را از ملت ایران آموختند

کارشناس مسائل بین المللی در خصوص بحران سوریه و سرانجام این رویداد گفت: بعد از پیروزی درخشان سوریه در القصیر، موازنه قدرت در داخل سوریه و در عرصه میدانی به نفع این دولت تغییر کرده است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۴

عزل بنی صدر درشبکه یک سیما

در این مستند نکات بسیار جدیدی مطرح خواهد شد و مساله عزل بنی صدر از زوایای جدید مورد بررسی قرار خواهد گرفت
۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۵
پرویز شیخ طادی:

توصیه رهبر معظم انقلاب برای ساخت فیلم های ضد صهیونیستی

سریال "طاعون سیاه"در مورد اقدامات وحشیانه و کورکورانه سلفی ها و وهابی ها در سوریه است و علت ظهور و پیدایش این دو فرقه را به طور کامل بررسی می کند.
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۳
مهدی مطهرنیا:

آمریکا تلاش دارد از سوریه یک سرزمین سوخته برجای بگذارد/

کارشناس مسائل بین المللی درخصوص بحران سوریه گفت: آنچه در سوریه درحال اجراست درواقع لبه اصطکاک دوجبهه مقاومت و موافقت را تشکیل می دهد .
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۶
داود آقایی:

مردم ترکیه، با شیوه دولت اردوغان نسبت به سوریه اعتراض دارند/ القصیر شریان حیاتی مخالفان سوریه بود

کارشناس مسائل سیاسی و حقوق بین الملل، در خصوص حوادث اخیر میدان «تقسیم» گفت: ترکیه ای که مدعی بود که می خواهد الگوی دموکراسی خواهی در بین کشورهای اسلامی و منطقه باشد، خودش با موضوع خشونت طلبی روبرو شده که این موضوع برای خیلی ها دور از انتظار بوده است.
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۶

افتتاح یادمان 14 شهید گمنام کوه خضر نبی (ع)

این یادمان که با استفاده از معماری اسلامی و سنتی در کوه خضر نبی(ع) احداث گردیده و این نقطه به عنوان سومین مکان زیارتی استان قم بعد از حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران، برای زائرین و مجاورین محسوب می‌شود.
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۹
انتخابات در بیانات رهبر معظم انقلاب-3

انتخابات، تکلیف شرعی و وظیفه عمومی

در حقیقت انتخابات و حضور مردم در صحنه‌ى انتخابِ رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و یا سایر انتخابهایى که مى‌کنند، هم حقّ مردم است، هم تکلیفى بر دوش آنهاست.
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۵۹
آیت الله جوادی آملی:

معنای حقیقی نورانی شدن مردم در سایه تعالیم انبیاء / رؤیاهای صادقه، یکی از دلایل اثبات ادّعای انبیاء

انسان در درون خود یک قلب دیگری دارد، یک چشم دیگری دارد، یک گوش دیگری دارد؛ این را اوّلاً تفسیر کردند، بعد آمدند این را تغییر دادند. فرمودند چه فرد یا جامعه ای مریض است، چه فرد یا جامعه ای سالم ! آنها را که فِی قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ بود درمان کردند، به جایگاه جآءَ رَبَّهُ بِقَلبٍ سَلِیمْ (9)رساندند، یا إلا مَنْ أتَی اللهَ بِقَلْبٍ سَلِیمْ(10)رساندند و مانند آن. این کار انبیاء باعث می شود که جهان و انسان درست تفسیر می شود و درست تغییر پیدا می کند.
۱۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۸
بهار ترکی در ترکیه؛

میدان «تقسیم» اولین شکست سیاسی اردوغان

خودبزرگ بینی اردوغان و بی اعتنایی وی به نظر و خواست مردم و در سر داشتن رویای احیای امپراطوری عثمانی جهت تثبیت قدرت و تبدیل شدن به یک قدرت بزرگ منطقه ای، همه و همه پاشنه آشیل دولت وی شده است.
۱۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۲
آزاده جنگ تحمیلی:

باید ببینیم کاندیداها چقدر پایبند به حرفهای انقلابی خود هستند

آزاده دفاع مقدس با تاکید براینکه کاندیدای ریاست جمهوری باید در فضای فرهنگی همان ساختارفرهنگی دوران دفاع مقدس را درفرهنگ مردم حاکمیت دهد، گفت: همه آنها معتقدند انقلابی هستند اما باید ببینیم چقدردرآینده به حرفهای انقلابی خود پاینبد هستند.
۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۲
انتخابات در بیانات رهبر انقلاب-1

انتخابات مظهر خداباوری، مردم باوری و خودباوری

آنچه که جمهورى اسلامى را به عنوان یک پدیده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى بدیع ممتاز میکند، همین است که: حضور مردم و انتساب به معنویات و به حکم الهى و خشوعِ در مقابل پروردگار.
۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۵
بیست و پنجمین سالگرد آغاز ولایت امام خامنه ای؛

افتخار می‌کنم که شاگرد آیت الله خامنه‌ای هستم

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: امسال کشورهای عربی مرا به عنوان مرد سال جهان عرب معرفی و انتخاب کرده‌اند، من با بوسیدن دست حضرت آیت الله خامنه‌ای خواستم به همه آنها بگویم...
۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۶
حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی:

امام موسی کاظم (ع)، نمونه بارز صبر واستقامت است/ مقاومت همواره در برابر توطئه‌گران پیروز خواهد شد

معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، به نقش مقاومت و ایستادگی حضرت امام موسی کاظم(ع) در طول دوران امامت وی اشاره کرد و گفت: امام کاظم(ع) در زندان های مختلف هارون با همه مشقت هایی که کشیدند، ذره ای ابراز پیشیمانی و ندامت نکردند و همیشه مقاومت در برابر جنایات هارون بودند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۸
مجتبی شاکری:

اصولی که امام(ره) بنا کرد باید حفظ شود/نگذاریم این اصول توسط توطئه گران تراشیده شود

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، به نقش تأثیرگذار امام(ره) در بیداری اسلامی اشاره کرد و گفت: امام(ره) بذری را به عنوان اندیشه، تبدیل به نهالی کردند که امروز نتایج آن را به خوبی می بینیم.
۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۸
رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر حضرت امام (ره):

امام «ما می توانیم» را به مردم ایران تعلیم داد/ رای به هر یک از کاندیداها رای اعتماد به نظام است

بعضی با این تحلیل غلط که به دشمنان امتیاز بدهیم تا عصبانیت آنها را کم کنیم، عملا منافع آنها را به منافع ملت ترجیح میدهند این اشتباه است. عصبانیت آنها ناشی از این است که شما هستید و امام زنده است و روز 14 خرداد روز رحلت امام مردم در سرتاسر کشور مردم به جوش و خروش می آیند.
۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۳