محمد رضا شرف الدین :

امیدواریم شرایط اکران " فرزند صبح" به زودی فراهم شود / نا اهلان می خواهند ما به سمت سوژه های دم دستی برویم

زمانی که فیلمی مثل " فرزند صبح " ساخته می شود طوری با آن برخورد می کنند که سرمایه گذار و تهیه کننده و کارگردان را از کاری که کرده اند پشیمان می کنند تا همه این عوامل پشت دستشان را داغ کنند و دیگر سراغ چنین سوژه هایی نروند .
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۷
سردار آسودی:

به ابعاد وسیع مدیریت امام(ره) در جنگ پرداخته نشده است

جمله حضرت امام در حسینیه جماران خطاب به فرماندهان و مسئولان این بود « ما باید آنچنان سیلی به صدام بزنیم که از جایش برنخیزد» یقینا از هیچ کسی این سخن شجاعانه و تدبیرانه بر نمی آید جز کسی که نگاه عمیقی دارد که صدام را در اوج قدرت و پشروی، این چنین تحقیر می کند .
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۰
حجت الاسلام والمسلمین حسن پویا :

مجموعه آثار امام خمینی (ره) درپنجاهمین سالگرد قیام ایشان روانه بازار خواهد شد

نیازی به هزینه کردن بیش از حد و تولید فیلم ها و سریالهای پرهزینه نیست و تلویزیون می تواند با تولید فیلمهای مستند و داستانی کوتاه با موضوع امام خمینی (ره) که مدت آن کمتر از نیم ساعت باشد رسالت خود را درزمینه نشر اندیشه های ایشان انجام دهد
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۹
سهیل کریمی :

" فتنه شام " به حوادث و اتفاقات سوریه می پردازد

به علت حضور طولانی مدتم در سوریه گاهی اوقات پیش می آمد که در انفجارها و درگیری ها دخیل می شدم و با دوربین تمام لحظات انفجار یا درگیری را ضبط می کردم .
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۹
خاطراتی از آزاده اردوگاه تکریت 11 در هنگام رحلت امام خمینی(ره)

عراقی ها به ما می گفتند به امام(ره) توهین کنید/ پس از رحلت امام، عراقی ها هل هله می کردند

یکی از آزادگان اردوگاه تکریت 11 با سابقه 5 سال اسارت در اردوگاه های رژیم بعثی عراق گفت: پس از شنیدن رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی در اردوگاه ، غم و اندوه سنگینی بر بچه های ما ظاهر شد و هیچ کس حرف نمی زد و کل اردوگاه در سکوت و ماتم به سر می برد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۴
بیان خاطراتی از آزاده مسعود ماهوتچی:

عراقی ها ترس خاصی نسبت به اسرای تکریت 11 داشتند/ با خبر رحلت امام، سکوت خاصی دراردوگاه حاکم شد

یکی از اسرای اردوگاه تکریت 11 در بیان خاطراتی از رحلت امام خمینی(ره) در زمان اسارت و حال وهوای اردوگاه گفت: با شنیدن رحلت حضرت امام، حال و هوای عجیبی بر اردوگاه حاکم شد و غم وسکوت بر بچه های آزاده چیره شد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۷
ناصر قره باغی:

مرحوم ابوترابی پاک بود و خدمتگذار/ زاهد شب و شیر روز بود

از بزرگترین ویژگی های آن مرحوم تواضع و خاکساری ایشان بود و دستورالعمل ایشان به بچه ها هم جمله ی معروف ایشان بود که همیشه میگفتند : پاک باش و خدمتگذار
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۷
حجت الاسلام حسن ابوترابی:

اسارت یکی از حماسه های استثنایی‌ست/ ای کاش همه‌ی دنیا مانند این اسرا بودند

اصولا دفاع مقدس یک پدیده استثنایی در تاریخ جهان و ایران است، تمام برگه های تاریخ دفاع مقدس زیبا و ماندگار ند اما برگه اسارت یکی از حماسه استثنایی پیروزی های ملت ایران عزیز است .
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۴

اینفوگرافی/ مردم؛ ریشه‌ جمهوری اسلامی

رهبر انقلاب اسلامی ایران تاکید کردند:مردم ریشه جمهوری اسلامی هستند اجتماع مردم حول نظام مایه عزت و برکت برای کشور و برای خود مردم است.
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۳
در آستانه سالروز رحلت امام خمینی(ره) رونمائی شد؛

"کتاب انقلاب فصل بیداری"

همزمان با سالروز رحلت امام(ره)، «کتاب انقلاب فصل بیداری» نوشته حجت‌الاسلام محمدرضا زائری توسط دفتر نشر فرهنگ اسلامی رونمائی شد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۲

زنان منطقه پا جای پای زنان مبارز ایرانی می گذارند

شرکت زنان در انقلابهای تونس،لیبی و یمن نیز توجه جهانیان را به خود جلب کرده است؛ به طوری که این مشارکت بی نظیربیانگر آزادی آنها از سنت ها وقیدوبندهای مخالف دین وقیامشان برای آزادی از استبداد سیاسی است.
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۹

"پهلوان پوریای ولی" به روایت مسعود جعفری جوزانی

دوره کودکی و جوانی "پهلوان پوریای ولی" در روزگاری اتفاق می افتد که ایران تحت اشغال مغول ها است و درآمد ارضی با زور و شکنجه از روستاییان گرفته می شده و به خزانه مغول ها واریز و عمده این مالیات ها صرف مخارج شخصی خان مغول و اطرافیان وی می شده است .
۰۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۹
غم انگیزتر از اسارت؛

عراقی ها سکوت کردند چون می دانستند ما سینه چاک امام(ره) هستیم

بزرگترین امید وآرزوی ما در اسارت به این بود که به ایران برگردیم وحضرت امام گوشه چشمی به ما بیندازد، همیشه برای دیدن ایشان لحظه شماری می کردیم .
۰۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹
سعید مستغاثی :

" ملکه " در بیان تردیدهای جنگ موفق است

برداشتهای نمادینی که از فیلم " ملکه "می شود را می توان به بحث زنبورعسل و ملکه زنبورها و وجه نمادین این عناصر خلاصه کرد . تعمیم دادن فیلم به اوضاع و احوال سیاسی فلان سال اصلا درست نیست .
۰۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۹
استاد حوزه و دانشگاه:

شهدا از عناصر قدرت کشور محسوب می‌شوند

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: هشت سال دفاع مقدس جنگ اعتقادات بود نه جنگ آب و خاک.
۰۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۹