یکی از آزادگان دوران اسارت :

مقاومت ابوترابی برهیچ کس پوشیده نبود/ باید خاطرات اسرا بازگو شود

در دوران اسارت یکی از روزها عراقی ها خیلی مرحوم ابوترابی را کتک زدند به طوری که جسمش پر از خون شد و صلیب سرخ فردای آن روز آمد وگفت: آقای ابوترابی چه حرفی برای عراقی ها دارید با شما چه می کنند آیا شما را می زنند؟ که ابوترابی در جواب گفت: نه اینها آدمهای خوبی هستند!
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۸
داریوش باباییان :

فیلم ارزشمند " ملکه " در بدترین زمان ممکن اکران شد

مدیران تلویزیون می توانستند لطف بیشتری از خود نشان دهند و تیزر تبلیغاتی بیشتری را از تلویزیون پخش می کردند / وقتی خود بنیاد سینمایی فارابی بدترین سانس سینمای خودش را در اختیار " ملکه " قرار می دهد از دیگران چه انتظاری می توان داشت ؟!
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۷

رونمایی از دوکتاب دفاع مقدس

مراسم رونمایی از دو عنوان کتاب دفاع مقدس با حضور سرهنگ نادر ادیبی، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور و اقشار مختلف مردم در منزل شهید "علیرضا محمودی پارسا" در کرج برگزار شد.
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۸
صادق الحسینی:

مقاومت سوریه معادلات منطقه را تغییر خواهد داد/ جنگ در سوریه انتقام از حزب الله و جمهوری اسلامی است

کارشناس امور جهان اسلام، اقدامات تروریستی علیه سوریه و ایجاد بحران در این کشور را پاتک ضدانقلاب علیه بیداری اسلامی درمنطقه عنوان کرد وگفت: آنها تلاش دارند محور مقاومت را به استحاله بکشانند.
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲
محقق و پژوهشگر مسائل سیاسی:

مقاومت سوریه عملا جلوی تجزیه این کشور و تبدیل شدن به سومالی دوم را گرفت

محقق و پژوهشگر مسائل سیاسی با اشاره به این که مشخص شده که مساله سوریه راه حل نظامی نخواهد داشت، گفت: طرف های غربی ومعارضین هم به این نتیجه رسیده اند که از طریق نظامی شانسی برای موفقیت ندارند وآنها به نوعی ناگزیرند برای حل بحران از طریق گفت وگو وارد عمل شوند.
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۱
درآستانه سالروز رحلت امام خمینی؛

اشعار امام(ره) باصدای علیرضا قربانی

همزمان با بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) کنسرتی از اشعار دیوان بنیانگذار انقلاب اسلامی، نهم خرداد ماه با صدای «علیرضا قربانی» در برج میلاد برگزار می‌شود.
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۲
ناصر سهرابی:

ملکه با آثار تراز اول سینمای جنگ دنیا برابری می کند

این فیلم درباره دیده‌بان‌های دیدگاه استاک ۵۴است. این دیدگاه یک دیدگاه جمع‌آوری اطلاعات بوده که اگر برای عملیات استفاده می‌شد جای آن لو می‌رفت و مورد حمله قرار می گرفت. نقش اصلی فیلم را از روی زندگی و خاطرات غلام زرقانی جانباز ۷۰درصدی که در این استاک بوده نوشته و به تصویر درآوردند
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۳

تشریح برنامه های سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) گفت : مراسم بیست و چهارمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) از ساعت 9 روز 14 خرداد در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی آغاز می شود.
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۷

"مهمان داریم" فیلمی با طعم دفاع مقدس

قصه فیلم در مورد پیرمرد و پیرزنی است که به همراه فرزند جانبازشان زندگی می کنند ، اعضاء این خانواده تلاش می کنند تا مقدمات استقبال از مهمانی که در راه است را فراهم و خانه را برای پذیرایی از او آماده کنند .
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۴
کارشناس مسائل سیاسی و خاورمیانه:

اعراب مرتجع در حال بریدن ریشه خود هستند/ عضویت در جبهه مقاومت برای هر کشوری مصونیت بخش است

بحران سوریه نقطه اوج خود را پشت سرگذاشته و دولت توانسته است نفوذش را به حوزه های مختلف توسعه دهد و همه نگاه ها هم اکنون به سمت راه حل سیاسی سوق پیدا کرده است.
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۱
محمد باقر عباسی :

"دولت مخفی" را در سال جاری به پایان خواهیم برد

برای ساخت و تولید دو فیلم سینمایی به نام های " مشتی های زندان موصل " و " ایثار" برنامه ریزی کرده ایم. فیلمنامه هر دو کار به نگارش درآمده و هر دو فیلمنامه در مرحله بازنویسی قرار دارند.
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۲۸
رهبر معظم انقلاب:

نقش زنان به خصوص همسران و مادران شهدا در انقلاب اسلامی

بیانات رهبر انقلاب درباره نقش زنان به خصوص همسران و مادران شهدا در انقلاب اسلامی که به قول ایشان «انقلابی زینبی» بود.
۰۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۵
جمال شورجه :

متاسفانه فیلمی در مورد حضرت زینب (س) تولید نشده است/ ما برای تولید فیلم برنامه کلان نداریم

متاسفانه ما برای کارهای فرهنگی مخصوصا تولید فیلم برنامه دراز مدت و کلان نگر نداریم. برنامه ای برای ما تدوین نشده است که امسال و سال بعد چه کنیم و درمورد چه موضوعاتی فیلم بسازیم . برنامه ریزی در حوزه تولید فیلم باید به گونه ای باشد که از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا نهاد مربوطه به طور اتوماتیک وار سفارش کار داده شود.
۰۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۲
استاد حوزه و دانشگاه :

بصیرت راه مقابله با جریانات داخلی دشمن است/مقاومت حضرت زینب(س) راه مقابله با نفاق بود

پژوهشگر و استاد حوزه و دانشگاه با یادآوری شهادت جانسوز حضرت زینب کبری(س) و بیان حماسه های این بانوی ایثارگر و یارانش باوفایش گفت: "بیان حق، ترویج آن و افشاگری در خصوص انحراف ظلم ونفاق مسأله ای است که مقاومتی بالاتر از مقاومت در برابر کفر علنی نیاز دارد."
۰۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۰
امروز روز مقاومت؛

گذشته سرمشق مقاومت است

امتی که از ابتدای اسلام ایستاده اند. از شعب ابیطالب تا سقیفه، از جنگ جمل تا عاشورا، از مدینه تا کربلا و .... امت امروز هم ایستاده اند. ایستادنی از جنس پاوه و خرمشهر. از جنس دزفول که به احترامش ایران در چهارمین روز از خرداد ماه هرسال قیام می کند. چهارم خرداد ماه روز مقاومت نام گرفت، چون دزفول و مردمش ایستادند. ایستادنی از جنس قیام.
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۹