استاندار قزوین:

نگاه مردانه به تاریخ دفاع مقدس تغییر کند

زنان به اشکال پنهان و آشکار در دفاع مقدس سهم داشتند و بسیاری از عظمت‌ها و ایثارگری های زنان در این دوره ،جایی ثبت نشده است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰
رحیم‌پور ازغدی:

شهادت زنان مسلمان باعث جهانی شدن زن مجاهد شده است

جهانی شدن زن مجاهد اسلام نشأت گرفته از زنانی بوده که زیر شکنجه در خارج یا داخل ایران و حتی در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده‌اند.
۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۷
بریده‌ای از کتاب «هدایت سوم» خاطرات سردار محمدجعفر اسدی

ماجرای تعقیب سردار صفاری توسط سردار اسدی/ فرماندهانی که جاده‌ساز شدند

شک کردم نکند از آن‌هایی باشد که ریشی می‌‌گذراند و خودشان را در سپاه جا می‌زنند تا اطلاعات نیروها و منطقه را به عراقی‌ها بدهند. او می‌رفت و من هم با فاصله، آرام و پاورچین، طوری که نفهمد پشت سرش می‌رفتم.
۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۱
بزرگ ‌مردان کوچک

یک شهر، یک پسر / روایتی از زندگی اولین نوجوان سیزده ساله دفاع مقدس

بمباران که می‌شد می‌دوید و به مجروحین می‌رسید. با وجود مخالفت فرماندهان، خود را به صف اول نبرد می‌رساند و چندباری هم به اسارت دشمن درآمد؛ اما هربار با توسل به شیوه‌ای از دست آنان می‌گریخت
۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۳

«غلامحسین رودکی» جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست

«غلامحسین رودکی» جانباز ۷۰ درصد ۸ سال دفاع مقدس بعد از تحمل ۳۰ سال درد و رنج ناشی از جراحات جنگ، به شهادت رسید.
۰۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۶
خروش عظیم ملت ایران در حمایت از فلسطین-۶۴

جانبازان و بغض‌هایی که تمام نمی‌شوند...

سر و صورتش خیس عرق است. لولهٔ اکسیژن به بینی‌اش وصل است و یکی از همراهانش کپسول اکسیژنی را که به چرخی متصل است به دنبال او می‌کشد. سخت نفس می‌کشد و کم‌کم سرفه‌اش شروع می‌شود. می‌خواهم سؤالی بپرسم اما حالش خوب نیست...
۰۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۵
خروش عظیم ملت ایران در حمایت از فلسطین-۴۸

سردار باقرزاده: به زودی راهپیمایان از تمام عالم به سوی قدس حرکت می‌کنند

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح گفت: اعتراض مردم مسلمان نوید حتمی نابودی اسراییل را به همراه دارد و حضور ما در این مراسم بر تعدیل این نبرد کمک خواهد کرد. انشااله به زودی راهپیمایان از تمام نقاط عالم به سوی قدس شریف حرکت خواهند کرد.
۰۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۳
خروش عظیم ملت ایران در حمایت از فلسطین- 12

جانبازان قطع نخاعی دفاع مقدس در راهپیمایی روز قدس

در میان سیل خروشان راهپیمایان روز قدس، حضور شماری از جانبازان قطع نخاعی دوران دفاع مقدس به نشانه اعتراض نسبت به اقدامات وحشیانه اخیر رژیم صهیونیستی، چشمگیر است.
۰۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۶
روایت «حمیدرضا مطهری» از عملیات بدر

ماجرای اسارت در عملیات بدر

ناگهان خمپاره‌ای از ایران آمد. نزدیکی ما منفجر شد و انبوهی از خاک را بر سر ما ریخت. آن نگهبان عراقی ترکش خورده بود و فریاد می‌زد. راننده‌ای که پایین جاده مشغول تعمیر بود، بالا آمد و اسلحه را روی بدنم گذاشت و فریاد زد: امشی... امشی...
۰۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۲

هنگامی که "عباس" صدام را تحقیر کرد

صدام حسین برای تحقیر کردن خلبانان ایرانی در تلویزیون عراق گفته بود: به هر خلبان ایرانی که به 50 مایلی نیروگاه بصره نزدیک شود، حقوق یک سال نیروی هوایی عراق را جایزه خواهم داد.
۰۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۴
پیام حجت‌الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت روز قدس

جامعه ایثارگری پیشتاز در صفوف استکبارستیزی در روز قدس حاضر خواهند شد

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی به مناسبت روز قدس گفت: جامعه ایثارگری به شرف پیوند خونی با اسلام، پیشتاز در صفوف استکبارستیزی در روز قدس حاضر خواهند شد و هم صدابا جمله ملت های آزاده و مسلمان جهان فریاد حمایت از مردم مظلوم فلسطین را سر خواهند داد.
۳۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۴

امشب؛ برگزاری مراسم شام غریبان شهدای غزه در دانشگاه امیرکبیر

شام غریبان شهدای غزه امشب در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود.
۳۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۸
برشی از تاریخ

آیا می دانید این ساختمان کجاست؟

روستای نسار دیره زمانی رد پای شهید پیچک و شهید سوری و محس حاج بابا بود. درمانگاه این روستا واقعاً مطهر است. این درمانگاه یک زمانی قرارگاه سازماندهی جبهه های بازی دراز بود. بچه های سپاه توی این درمانگاه مستقر بودند که...
۳۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۷
دومین نامه سردار باقرزاده به رئیس کمیته بین‌المللی صلیب سرخ

مرتکبان جنایات در غزه باید تحت تعقیب بین‌المللی قرار بگیرند

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در دومین نامه خود به رئیس کمیته بین‌المللی صلیب سرخ نوشته است: مرتکبان جنایات غزه باید تحت تعقیب بین‌المللی قرار گیرند و خسارات مادی وارده نیز به مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی و آمریکا و دیگر حامیان پرداخت شود.
۳۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۰

حرف امام برای من حجّت است

"کمال کورسل" می‌خواست حتماً در جبهه حضور پیدا کند. او می‌گفت «این جنگ، فقط جنگ بین ایران و عراق نیست، این جنگ بین ایران و کفر است. فقط مخصوص ایرانی‌ها نیست.»
۳۰ تير ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۰