اخضر ابراهیمی:

اسرائیل از آنچه در سوریه می‌گذرد بسیار خرسند است

نماینده مستعفی سازمان ملل در امور سوریه گفت: اسرائیل از آنچه که در سوریه می‌گذرد، «بسیار خرسند» است، چراکه در هر صورت تضعیف سوریه به نفع تل‌آویو است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۱

مسعود رجوی تروریست‌های جیش‌الظلم را برادران خود خواند

سرکرده فراری منافقین که معمولاً در مواردی بسیار نادر اعلام موضع و ایراد پیام می‌کند در پیامی تروریست‌های جیش‌الظلم را برادران خود خواند.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۶

رژیم صهیونیستی قانون ممنوعیت آزادی اسرای فلسطینی را تصویب کرد

کابینه رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه در نشست خود قانون ممنوعیت آزادی اسرا را در حالی تصویب کرد که اعتصاب غذای اسرای اداری ۴۶ روز شده است.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۴
جدیدترین تحولات میدانی سوریه

عملیات گسترده ارتش سوریه در شمال حلب/ تداوم آتش‌بس در کوی الوعر حمص

منابع خبری سوری در حالی از عملیات گسترده ارتش سوریه در ریف شمالی حلب خبر می‌دهند که از کوی الوعر حمص نیز گزارش شده آتش‌بس بین نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلح در این منطقه همچنان ادامه دارد.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۲
در گفت‌وگو با العالم

بروجردی: آماده کمک به دولت جدید مصر هستیم

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی کشورمان، مصر را یکی از مهمترین کشورهای عربی دانست و گفت: طبیعتا در دنیای سیاست، روابط دو جانبه و منافع ملی، مبتنی بر احترام متقابل است.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۷
نتانیاهو:

نفوذ حماس در کرانه باختری در حال گسترش است

نخست‌ وزیر رژیم ‌صهیونیستی روز یکشنبه در نشست هفتگی کابینه این رژیم گفت که توافق میان حماس و فتح نه‌تنها کنترل حماس بر غزه را کاهش نداده، بلکه موجب نفوذ بیشتر این گروه در کرانه باختری شده است.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۲
ظریف در دیدار با رئیس مجلس سنگاپور:

تداوم تحریم‌ها باعث تعمیق بدبینی و نگرش منفی مردم ایران به غرب می‌شود

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به تاثیر بسیار سلبی برخی تحریم‌های ضدانسانی از جمله در حوزه‌های دارویی، پزشکی و علمی، گفت: تداوم این محدودیت‌ها تنها موجب تعمیق بدبینی و نگرش منفی مردم ایران نسبت به غرب می‌شود.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۰
در آستانه سفر روحانی به استانبول مطرح شد

انتقاد شدید اردوغان از تحریم‌های آمریکا علیه ایران

نخست‌وزیر ترکیه در تازه‌ترین واکنش در قبال تحریم‌های ضدایرانی، اتخاذ این رویکرد آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران را به ‌شدت محکوم کرد.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۸
عالم لبنانی در گفت و گو با دفاع مقدس:

اندیشه و پیام امام راحل بر انقلاب مصر تاثیر گذار بود

کارشناس لبنانی با اشاره به تاثیر گذاری امام (ره) بر انقلاب مصر گفت: اندیشه و پیام امام راحل بر انقلاب مصر تاثیر گذار بود.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۸

ادامه شکست‌های النصره از داعش/ انهدام یک بیمارستان میدانی در مرزهای ترکیه

در جریان عملیات نیروهای ارتش سوریه در مرزهای این کشور با ترکیه چندین مقر و یک بیمارستان میدانی گروه‌های مسلح هدف قرار گرفت و منهدم شد. این درحالی است که از دیر الزور خبر می‌رسد که النصره همچنان از داعش متحمل شکست می‌شود.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۹

یازده ملوان از جمله چند ایرانی از چنگ دزدان دریایی سومالی آزاد شدند

یازده ملوان که در بین آن‌ها اتباعی از ایران نیز حضور دارند، پس از گذشت بیش از سه سال، روز گذشته از اسارت دزدان دریایی سومالی آزاد شده‌اند.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۳
دمشق:

موضع اتحادیه اروپا در قبال انتخابات سوریه ناقض قوانین بین المللی است

وزارت خارجه سوریه موضع اتحادیه اروپا که انتخابات ریاست جمهوری این کشور را «غیرقانونی» خوانده بود، ناقض قوانین بین المللی برشمرد.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۹
اندیشکده شورای روابط خارجی عنوان کرد

ایران برنده بزرگ انتخابات در سوریه

کارشناس مسائل خاورمیانه در شورای روابط خارجی بر این باور است که انتخابات سوریه علاوه بر تثبیت جایگاه سیاسی اسد در سوریه، نفوذ ایران در منطقه شامات و به طور کلی خاورمیانه را تثبیت کرده است.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۹

«نوری المالکی»: هدف از حمله به سامرا ایجاد فتنه طائفه‌ای بود

نخست‌وزیر عراق هدف از حمله تروریست‌های داعش به شهر سامرا را ایجاد فتنه طائفه‌ای و بازگرداندن روزهای سیاه درگیری‌های خونین داخلی به کشور دانست.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۵
مقامات سوری اعلام کردند

اسد دستور آزادی ۰ ۴۸ زندانی را صادر کرد

مقامات سوری اعلام کردند: ریاست جمهوری سوریه در راستای اجرای طرح‌ جدید بشار اسد بعد از انتخابات مجددش به عنوان رئیس جمهوری این کشور دستور آزاد4۸0 زندانی دربند زندان "عدرا" را صادر کرد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵