فرمانده مرزبانی خراسان رضوی خبر داد

درگیری مسلحانه مرزداران با قاچاقچیان در تایباد/ مرگ یک شرور قاچاقچی

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از هلاکت یک شرور قاچاقچی و کشف مواد افیونی توسط مرزداران هنگ مرزی تایباد در درگیری مسلحانه خبر داد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۵
رئیس پلیس مبارزه با کلاهبرداری پلیس آگاهی در گفت‌و‌گو با دفاع مقدس:

مراقب تبلیغات رنگی و فریبنده برخی تورهای گردشگری باشید

رئیس پلیس مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس گفت: مردم برای انجام سفرهای خود مراقب تبلیغات رنگی و فریبنده برخی تورهای گردشگری باشند و از تورهای مجاز اعلام شده، اقدام کنند.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۴
معاون عملیات پلیس راهور در گفت‌و‌گو با دفاع مقدس:

تردد از خطوط ویژه در همه ساعات شبانه روز ممنوع است

معاون عملیات پلیس راهور با اعلام اینکه ممنوعیت تردد از خطوط ویژه در تمامی ساعات شبانه روز اجرا می‌شود، گفت: اگر وسیله نقلیه غیرمجاز در حال عبور از مسیر خط ویژه با وسیله نقلیه مجاز که اشتباه حرکت می‌کند، برخورد کند، وسیله نقلیه غیرمجاز مقصر است.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۸
مشروح/ فرمانده راهور ناجا خبر داد

21 خرداد زمان آغاز طرح تابستانه پلیس راهور/ افزایش 183 درصدی شماره‌گذاری خودروها

رئیس پلیس راهور گفت: طرح تابستانه از 21 خرداد ماه آغاز و در 2 مرحله، مرحله اول قبل از ماه رمضان و مرحله دوم از هشتم مرداد تا 5 مهرماه انجام می‌شود.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۵
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا خبر داد

جو آرام در جاده‌های کشور

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به این مطلب که در جاده‌های کشور جو آرامی حاکم شده است، گفت: این در حالی است محور هراز همچنان پر ترافیک است.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۹
حجت الاسلام رئیسی در جمع خبرنگاران:

آیت الله مهدوی کنی بر اساس تکلیف عمل می‌کند

معاون اول قوه قضائیه گفت: آیت الله مهدوی کنی چهره‌ای هستند که بر اساس تکلیف برای حفظ نظام و انقلاب فعالیت می‌کنند، دیروز در کنار امام و امروز در کنار مقام معظم رهبری قرار دارند و تمام وجودشان برپایه حفظ وحدت امت اسلامی است.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳
اجمالی/سردار مومنی خبر داد

اجرای طرح‌های جدید پلیس راهور با هدف کاهش 40 درصدی سوانح

رئیس پلیس راهور ناجا از اجرای طرح‌های فرهنگی و امنیتی خبر داد و گفت: تلاش داریم با اجرای این‌ طرح‌ها شاهد کاهش 40 درصدی سوانح و حوادث رانندگی باشیم.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳
وزیر دادگستری:

پرونده‌های فساد اقتصادی با جدیت و سرعت در حال رسیدگی است

وزیر دادگستری گفت: پرونده‌های فساد اقتصادی با جدیت و سرعت در حال رسیدگی است و دولت هم دستورداده هر اطلاعاتی که دادسراها و دادگاه‌ها نیاز دارند، در اختیار محاکم قضایی قرار گیرد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۲
پیش از ظهر امروز؛

رییس قوه قضاییه از آیت‌الله مهدوی کنی عیادت کرد

آیت‌الله «صادق آملی لاریجانی» پیش از ظهر امروز جمعه در بیمارستان بهمن تهران حضور یافت و از آیت‌الله «محمدرضا مهدوی کنی» رئیس مجلس خبرگان رهبری عیادت کرد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۶
امین‌زاده خبر داد

ارائه مدارک مورد نیاز درباره مستند "من روحانی هستم" به دادستانی کل‌کشور

معاونت حقوقی رییس‌جمهور گفت: دادستانی کل کشور درباره مستند "من روحانی هستم" مدارکی را از دفتر نهاد ریاست‌جمهوری و معاونت حقوقی رئیس‌جمهور دریافت کرده است.
۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴
معاون اول قوه قضائیه:

دولت مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را در زمینه حجاب اجرایی کند

معاون اول قوه قضائیه گفت: در این رابطه بیش از همه دولت موظف است که طبق قانون اساسی و طرح مصوب مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی طرح حجاب و عفاف را اجرایی کند.
۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷
رئیس پلیس پایتخت با اعلام کاهش ۷۰ درصدی سرقت در ۱۴ خرداد خبر داد

مراسم ارتحال امام خمینی(ره) بدون هیچ مشکل انتظامی و امنیتی برگزار شد

رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به برگزاری مراسم ارتحال امام(ره) به دور از هرگونه مشکل انتظامی و امنیتی، از کاهش ۷۰ درصدی وقوع سرقت نسب به سنوات گذشته در این روز خبر داد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۴

مخدر شیشه در صدر علت تماس‌گیرندگان با خط ملی مشاوره اعتیاد

معاون کاهش تقاضا وتوسعه مشارکتهای مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه شیشه با 45 درصد همچنان در صدر علت تماس‌گیرندگان با خط ملی مشاوره اعتیاد است، گفت: بیشترین تماسها نیز از سوی همسران، مادران و خواهران مصرف‌کنندگان است.
۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۴
رئیس مرکز کنترل ترافیک در گفت‌و‌گو با دفاع مقدس تشریح کرد

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور با اعلام اینکه ترافیک در جاده‌های چالوس و هراز پر حجم است، گفت: پلیس با تخلفات حادثه ساز مانند سبقت غیرمجاز، تجاوز به چپ و نیز حرکت از شانه خاکی برخورد می‌کند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۶
رئیس پلیس راهور تهران در گفت‌و‌گو با دفاع مقدس:

عملیات ترافیکی مراسم ارتحال با موفقیت انجام شد

رئیس پلیس راهور تهران با اعلام اینکه عملیات ترافیکی مراسم ارتحال امام(ره) با موفقیت انجام شد، گفت: ترافیک تا ساعاتی دیگر در محدوده حرم روان و عادی می‌شود.
۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵