سپاه بدر چگونه شکل گرفت؟ +تصاویر

هدف اصلی و مأموریت کلی سپاه بدر از ابتدای تشکیل این سازمان، دفاع از مقدسات و پیروی از خط امام خمینی(ره) بوده است.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸

به جای گریه کردن برو بجنگ و از خون شهید دفاع کن!

باشروع عملیات کربلای چهار در اولین ساعات بامداد، به اتفاق حاج قاسم و حمید حسابی سوار قایق شدیم و با عبور از اروند وارد جزیره ی ام الرصاص شدیم...
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۰

عکس/ مایه عزت خانه

در پایان، نه تنها " اهداف رژیم جعلی اسراییل محقق نشد، بلکه اسرای صهیونیست با شرایط مورد نظر حزب الله تبادل شدند و امروز به اعتراف سیاستمداران "تل آویو"، حزب الله لبنان، چندین برابر قدرتمند تر از سال 2006 است.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۶
محمدجواد مطهری:

فکر و ذکر بسیجی عمل به فرمایشات‌ رهبرش است

محمد‌جواد مطهری شریف متولد 1363 در تهران است.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۸

چرا گاوهاتون را کوتاه نکردین؟!

خیلی وقت بود که وقت نکرده بودیم اصلاح کنیم. در حالی که دور هم نشسته بودیم، افسر عراقی وارد شد. چرخی زد و نگاهی به بچه ها کرد. با همان لهجه خاص خودش به فارسی گفت:«چرا گاوهاتون را کوتاه نکردین؟!»
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۶

مقام معظم رهبری از نگاه سیاستمداران بین المللی

کوفی عنان وقتی با مقام معظم رهبری ملاقات می­ نماید ، مقام معظم رهبری درباره تاریخچه کشور غنا که زادگاه کوفی عنان بوده و همچنین شخصیت ها و موقعیت سیاسی و اجتماعی آن صحبت می کنند، این موجب تعجب کوفی عنان می شود و پس از ملاقات می گوید : با اینکه اهل غنا هستم درباره کشور خود به اندازه ایشان اطلاع ندارم....
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۸

عکس/ شبیه سازی جالب با عکس شهدا

جمعی از جوانان حزب اللهی شیفته شهادت به شیوه‌ای بسیار جالب با عکس رزمندگان شهید تجدیدخاطره کرده‌اند.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۵
«به استقبال پدر»

مستندی از استقبال متفاوت دانشجویان امیرکبیر از شهید گمنام

«به استقبال پدر» به کارگردانی محمدمهدی فکریان و تهیه شده در مرکز سفیرفیلم، روایتی از استقبال دانشجویان دانشگاه امیرکبیر از پدر شهید تازه شناسایی شده، «رضا سلمانی کردآبادی» است.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۸
واکنش فرزندان شهدا به مصاحبه یک عضو شورای شهر:

دفن شهدا در سطح شهر حرکتی باارزش است

تیتر یک شدن اظهار نظر یک عضو شورای اسلامی شهر تهران در یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب در مخالفت با دفن پیکرهای مطهر شهدا در مکانی جز بهشت زهرا(س) و طرح این ادعا که" دفن شهدای گمنام، سیاسی شده است" و "شهدا بی‌صاحب هستند و این کار را می‌کنند و جای تأسف است!"؛ فرزندان سرداران شهید دفاع مقدس را به واکنش واداشت.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۰۴:۲۱

پیکر شهید گمنام هندیجانی پس از ۲۲ سال شناسایی شد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بندر هندیجان گفت: پیکر پاسدار شهید طالب حیدری پس از ۲۲ سال گمنامی، باهمکاری گروه تفحص نیروی دریایی منطقه سوم سپاه امام حسین(ع) شناسایی شد.
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۰۲:۱۶

ماجرای رزمنده‌ای که با لباس خونی نماز می‌خواند

حجت‌السلام والمسلمین ماندگاری گفت: شهدا به آیات قرآن عمل کردند و به خدا رسیدند و اگر امروز زندگی‌ها تاریک شده به خاطر عمل نکردن به آیات قرآن است.
۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۷

شعر علی معلم دامغانی برای رهبر معظم انقلاب

رئیس فرهنگستان هنر در یادداشتی که همراه شعر تقدیمی‌اش به رهبر انقلاب کرده، نوشته است: آقا علمدار اشاعه و رشد فرهنگ قرآنی و شعر پارسی بود و این معنی هنوز هم و تا هر‌ جا که خدا بخواهد در انحصار ایشان است.
۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۴

سهم ما از زیارت کربلا

گویا اسرای کربلا در زمان ابن زیاد برایشان مجسم شده بود. به مرقد حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام که رسیدیم ایستادم، احترام کردم و یک سلام نظامی به قمربنی هاشم علیه السلام دادم و به او گفتم: «اگر آن روز نبودم که در رکاب شما باشم امروز افتخار می کنم که سرباز خمینی کبیر هستم و امروز به خاطر همین در دست دشمن اسیرم.»
۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۰

عکس/ سردار عروج در لباسی متفاوت

سردار عروج مشاور فرمانده کل سپاه با لباسی متفاوت در مراسم گرامیداشت شهادت سردار شهید حمید تقوی
۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۳
16 دی ماه سالروز شهادت حسین علم‌الهدی و جمعی از دانشجویان پیرو خط امام

ناگهان هویزه کربلا شد

یک ماه پس از شانزدهم آذر که عنوان «روز دانشجو» را یدک می‌کشد، تعدادی از دانشجویان پیرو خط امام در تاریخ 16 دی ماه سال 1359 حماسه هویزه را رقم زدند.
۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۹