شاهین، سنگین‌ترین پهپاد نزاجا

پهپاد «شاهین» که در حقیقت توسعه یافته نسل چهارم مهاجر است، با وزنی در حدود 230 کیلوگرم، به عنوان سنگین ترین پهپاد حاضر در نیروی زمینی ارتش به حساب می‌آید.
۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۹

مهدی‌نژاد نوری مشاور علمی وزیر دفاع شد

معاون پژوهشی وزیر علوم دولت دهم، مشاور علمی وزیر دفاع شد.
۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۲
امیر شهرام خبر داد:

دستیابی پدافند هوایی به سامانه منحرف‌کننده سلاح‌های لیزری/ توان تولید "توپ‌ لیزری" داریم

معاون اجرایی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه سلاح‌های لیزری به راحتی قابل انحراف هستند و پدافند از این توانمندی برخوردار است، تأکید کرد: قطعا ایران توان تولید توپ لیزری را در اختیار دارد.
۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۰

وقتی حداد صدای آهنگران را شنید

ایشان به اندازه‌ای این شعر را درست و با احساس و قشنگ می‌خواند که اتوبوس یکپارچه شور و شیون بود. من با شنیدن صدای ایشان از همان راه دور در آن حال و هوای معنوی قرار گرفتم و همان حال مسافران اتوبوس را پیدا کردم.
۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۵
به مناسبت سالروز شهادت شهید گودرزی و فراهانی؛

سرانجام از "آسمان" گفتن به آسمان پیوستن است

حساسیت اوضاع آن زمان انقلاب، عباس را خود به خود به سمت سپاه می کشاند. و از آنجا که سپاه برای پاسداری از انقلاب وارد میدان شده بود، برای حراست از انقلاب در هر جا که لازم می دانست وارد می شد.
۲۶ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۵

مسلمان شدن یک مسیحی در مناطق عملیاتی

همراه کاروان به سرزمینی رفتم که می گفتند خاکش تبرک است قدم که می گذاری باید وضو بگیری آنقدر پاک است که اگر تبرک کنی اگر بر زخمت بگذاری التیام می یابد.
۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۸
مقدمه حاج قاسم سلیمانی بر "نبردهای پیروز":

دوران دفاع مقدس؛گذشتة پُر راز و رمز عاشورا و کربلا و آینده وعده داده شده ظهور

گذشتة پُر راز و رمز عاشورا و کربلا و آینده وعده داده شده ظهور، در این قطعه بی‌نظیر تاریخ نمایشگاه عظیمی را از حقیقت خلقت و جوهر عبودیت برپا کرد که تماشاگران آن به‌وسعت هزاران سال متحیرانه زانوی سکوت بغل کرده محو چهره‌های دلربا و سلوک سالکان آن خواهند بود.
۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۳
آیت الله مکارم شیرازی:

توهین به مقدسات مذاهب اسلامی جایز نیست/ هشدار نسبت به نفوذ وهابیت در کشور

حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر این که هیچ کس حق اهانت و تعرض به مقدسات اهل سنت را ندارد، جریان های تکفیری را خطری برای جهان اسلام دانست و نسبت به نفوذ وهابیت در برخی مناطق کشور هشدار داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۴
عوامل "آخرین روزهای زمستان":

اخراجی‌های روایت فتح و حسرت مُهر آوینی بر مستندشان/ خلاء پاتوق‌ فرهنگی برای بچه مذهبی‌ها

کارگردان و فیلمبردار "آخرین روزهای زمستان" گرچه این درام مستند را در روایت فتح نساخته‌اند اما آن را میراث این موسسه می‌دانند و افسوس می‌خورند چرا مُهر شهید آوینی بر این ساخته‌شان حک نشده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۲

روایت مسلمان شدن جوان اتریشی توسط یک جانباز

یک روز قبل از بستری شدن در بیمارستان آلمان، با یک جوان اتریشی که ساکن آلمان بود، آشنا شدم. نام او «اریش والدمن» بود و ۲۰ سال داشت. پس از چند دقیقه‌ای که با او صحبت کردم، او را فردی مشتاق به انقلاب اسلامی یافتم.
۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۰
زندگی خلبان شهید لشکری؛

پاسخ محکم خلبان ایرانی در دفاع از امام‌ خمینی(ره)

به شمال قول می‌دهم به زودی تهران را خواهیم گرفت و کاباره‌ها و مراکز رقص و آواز را برایتان راه خواهیم انداخت، حالا از شما می‌پرسم این زنی که شما را شاد می‌کند بهتر است یا خمینی؟»
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۳

۲۰ شهید ایرانی در افغانستان و ۲۰۰۰ شهید افغان در ایران وجود دارد

رجایی، کارگردان «ماموریت خدا» در افتتاحیه این مستند گفت: خون شهید سعیدی و خون شهید رجب غلامی که در هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسید باعث شد که ایران و افغانستان به خون شریکی برسند. فرهنگ و باورهای مشترک ما با این خون شریکی تقویت شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۱
سرلشکر صفوی:

سوریه پل ارتباطی ایران با حزب‌الله لبنان است/ آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: سوریه پل ارتباطی ایران با حزب‌الله لبنان است و ما برای مقابله با تهدیدات رژیم صهیونیستی از سوریه حمایت می‌کنیم لذا کمک به سوریه و لبنان، راهبرد سیاست دفاعی ایران است.
۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۶

امضاء شفاعت نامه پس از شهادت با خون+تصویر عهدنامه

در عهدنامه نیروهای دیده‌بانی لشکر 22 انصارالحسین(ع) آمده است: با یکدیگر عهد می‌بندیم هر گاه فیض عظمای شهادت نصیب هر کدام از ما گردید و خداوند اذن شفاعت داد، شفاعت دیگر یاران را (منوط به پذیرفتن رسالت خون ما بعد از ما) نماییم.
۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۸
به بهانه سالروز شهادت امام باقر (ع):

جهاد اهل بیت برای حفظ جامعه اسلامی بود

به برکت رهبری فکری و معنوی اهل بیت(ع)، امت اسلام به امتی عقیدتی تبدیل شد که توانست در جبهه جنگ فکری و سیاسی کفار ایستادگی کند و همان گونه که در دوران معاصر نیز شاهد این قدرت بوده ایم توانست قدرت و همبستگی خود را در این زمینه بازیابد.
۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۴