عکس/جدیدترین شهید مدافع حرم

صفحه‌ی «داوود کریمی» (فرزند شهید «حاج عباس کریمی») در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» با انتشار عکسی از «حسین شاکری» جدیدترین شهیدِ «مدافع حرم»، مطالبی خواندنی از آن عزیز منتشر کرده است.
۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۱

عکس/ بوسه بر شانه سردار سلیمانی

مراسم گرامیداشت شهید سردار سرتیپ پاسدار محمد علی الله دادی در شهرک شهید محلاتی تهران برگزار شد.
۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۳

عکس/ یادگاری از جهادِ 13 ساله

عکسی که می بینید، "جهاد مغنیه" را در سن حدود 13 سالگی نشان می دهد. با دیدن این عکس، می توان به درک صحیحتری از مسیری که این جوان رشید، تا رسیدن به سرمنزلِ شهادت طی کرد، دست یافت.
۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۵
9 روز بعد از شهادت 6رزمنده مقاومت اتفاق افتاد

جولان «موشک‌های سرگردان» در جولان اشغالی

در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای سوریه و لبنان به حالت آماده باش درآمده است روز سه شنبه چهار موشک از منطقه جولان به سمت شهرک‌نشین‌های صهیونیستی شلیک شد. پس از این حملات، آژیرهای خطر در بلندی‌های جولان به صدا درآمد و جاده‌ها نیز مسدود شدند.
۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۰

برنامه دانشگاهیان برای معرفی اسلام/ توسعه فعالیتهای مجازی دانشجویان

تقویت رویکرد علمی در دانشگاه ها، ایجاد کرسی شیعه شناسی، توسعه روابط با دانشگاههای خارج و اجرای آیین نامه اسلام و ایرانشناسی در وزارت علوم بخشی از فعالیت دانشگاه ها برای معرفی اسلام به جهان است.
۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۷

آیا با وجود «باور» ایرانی هنوز نیازی به سامانه اس 300 داریم؟

در مقایسه با سامانه اس-300 مورد سفارش ایران، باور-373 توانایی درگیری با اهداف متنوعی را دارد که این به دلیل ماهیت متفاوت تهدیدات پیش روی ایران در قیاس با روسیه است. همچنین توانمندی موشک و سامانه باور-373 با نام صیاد-4، عملکرد مشابه خانواده موشک‌های 48N6E روسی دارد که در سامانه‌های اس-300 و اس-400 به کار می روند.
۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۸
گذری کوتاه بر زندگی شهید قرآنی علی نهری قاضیانی

گل بی‌سر نشانی بر بدن داشت

سال 1343‌محله جنوب شهری شوش تهران، ‌شاهد به دنیا آمدن یکی دیگر از سربازان گهواره‌نشین امام‌خمینی(ره) بود که پدرش مرحوم حاج‌اسماعیل نهری قاضیانی او را «علی» نامید.
۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۴:۲۶

سپاه از منظر شهید آوینی

تعریف سپاه از زبان شهید آوینی
۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۴

هدیه مخصوص رهبری به نوعروس مازندرانی

حضور فعال بانوان در عرصه‌های مختلف انقلاب و دفاع‌مقدس، حماسه‌ی ماندگاری است که تا همیشه‌ی تاریخ در حافظه جهانیان، جاودانه خواهد ماند، دیدار با خانم محمدزاده که افتخار همسری جانباز سرافراز «قهرمان روحی» و خواهری سه شهید «شهیدان ابوالحسن، ابوالقاسم و هادی محمدزاده» را بر پیشانی دارد، فرصت مغتنمی بود تا به پای گفته‌ها و ناگفته‌های بانویی از جنس امید بنشینیم، مشروح این گفت‌وگو تقدیم به مخاطبان می‌شود.
۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۴

یک ترانه زیبا در پاسخ به شارلی ابدو

سینا دستخوش به همراه برخی دیگر از دوستان خود ترانه «خط قرمز» را در پاسخ به توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو منتشر کردند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۰

ماجرای اولین سفر سید علی خامنه‌ای به کربلا

شبهای سختی را گذراندیم.... در بصره گمان می‌کردیم که دیگر تقریبا از خطر جسته‌ایم. منزل یکی از علمای آنجا وارد شدیم. یکی دو روز آن جا ماندیم. بعد بلیت گرفتند...
۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۳

خبر بمباران مدارس میانه در روزنامه‌های قدیمی+عکس

دبیرستان دخترانه زینبیه و دبستان پسرانه ثارالله شهرستان میانه در روز 12 بهمن ماه سال 1365 توسط هواپیماهای متجاوز عراقی بمباران شد.
۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۱

نخستین دستگاه تست‌ ارابه‌ فرود جنگنده‌ها در کشور ساخته شد + ویژگی‌ها و جزئیات

متخصصان کشورمان موفق به ساخت نخستین دستگاه تست ارابه فرود جنگنده‌ها در کشور شدند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۱

فیسبوک مسلمانان بهار آینده راه ‌اندازی می‌ شود

با توجه به نفوذ فزاینده شبکه‌های اجتماعی میان مسلمانان، یک رسانه اجتماعی جدید به نام «مسلم فیس» به زودی راه‌اندازی می‌شود تا به عنوان یک شبکه اجتماعی مسئولانه و اخلاقی برای ارتباط جوانان مسلمان فعالیت کند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۷

کتیبه‌ای که بروبچه‌های تفحص را غافلگیرکرد+عکس

وقتی در این سفر برای آغاز عملیات جستجوی پیکرهای مطهر شهدای عملیات بدر و سردار دلاور لشکر عاشورا، شهید آقا مهدی باکری وارد این منطقه در عمق خاک عراق شدیم، چیزی که به همه بچه های تفحص روحیه ای مضاعف بخشید دیدن همین دستخط قرمز رنگ بر روی این کتیبه بود.
۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰