نصیحتی به همسران از طرف رهبر انقلاب

غالبا متلاشی شدن خانواده‌ها به خاطر بی ملاحظه‌گی هاست. مرد بلد نیست رعایت کند، تندی و خشونت بی‌حد می‌کند. زن بلد نیست که تحمل به خرج دهد، بی‌تحملی و سرکشی می‌کند.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۵

خانواده شهید ژوزف شاهینیان: پسرم خود را «سرباز خمینی» می‌دانست

آخرین‌باری که آمده بود مرخصی، می‌گفت که دوست دارد شهید بشود. به او گفتم این چه حرفی است؟ گفت: «پدر من سرباز امام خمینی هستم! یک نفر از آن ارتش بیست میلیونی که امام فرمود.» رفت و دیگر برنگشت.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۳

به یاد بانوی رزمنده؛ بانو فاطمه تارینگو

چند سال پیش دست تقدیر مرا برای مصاحبه تاریخ شفاهی جلوی بانوی رزمنده ای نشاند که بزرگ بود و به نظر نمی رسید از اهالی این روزگار باشد. اهالی روزگاری که گاه فراموش می کنند آیه های ایمان و ایثار این مملکت را !
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۷
شهید حمید ایرانمنش؛

یک مراسم عروسی خلاف رسم و رسومات!

من و حمید به کمترین چیزها راضی بودیم؛ به همین خاطر بود که خریدمان، از یک دست آینه وشمعدان و حلقه ازدواج بالاتر نرفت! برای مراسم، پیشنهاد کردم غذا طبق رسم معمول تهیه شود که به شدت مخالفت کرد!
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۹

حمله نوادگان هیتلر به اسلام، در شکاف‌طبقاتی آلمان+تصاویر

شاید کسی فکر نمی‌کرد بعد از گذشت 70 سال از مرگ آدولف هیتلر رهبر آلمان، تمام باورهای او در خصوص "پاکی" نژادی و برتری "نژاد ژرمن"- که آن را "نژاد ارباب" می‌نامید- دوباره در آلمان سر در بیاورد و حالا هم‌ اسلاف او با شدت بیشتری علاوه بر خارجی‌های ساکن آلمان، به مسلمانان این کشور نیز بتازند و خواستار دفاع از نژاد ژرمن در برابر "اسلام و مسلمانان" باشند.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۱

آئین اختتامیه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار/تصاویر

آئین اختتامیه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار شامگاه جمعه با حضور سردار محمد رضا نقدی و صادق آهنگران در سینما فلسطین برگزار شد.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۴

تصویر کمتر دیده شده سردار سامرا کمی بعد از شهادت

سردار حاج حمید تقوی یکی از فرماندهان دفاع مقدس بود که چندی پیش در دفاع از سامرا به شهادت رسید.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۸

شیعه‌ای که از انگلیس تبلیغ می‌شود!

رابطه‌ی میان وحدت و عزت رابطه ای است که مولای متقیان به آن اشاره دارد و آن را برجسته می‌سازد. بر همین اساس استکبار با شعار تفرقه بی انداز حکومت کن توانست دو موج خبیث از شجره‌ی اسلام منافقان را در جهان اسلام به وجود آورد و مسائل اساسی نظام اسلامی را از موضوعات اهم به مسائل غیر اصلی و غیر واقعی سوق دهد.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۱

سرکوب خونین معترضان بحرینی+تصاویر

دهها تن از مردم انقلابی بحرین که در اعتراض به بازداشت دبیرکل جمعیت اسلامی الوفاق تظاهرات کردند در حمله مزدوران آل خلیفه زخمی شدند.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۴

کشیش هتاک آمریکایی،سیب‌زمینی‌فروش شد

کشیش آمریکایی هتاک که چندین مرتبه به قرآن کریم اهانت کرده و اقدام به سوزاندن آن کرده بود، هم‌اکنون در فروشگاهی در فلوریدا به فروختن سیب‌زمینی سرخ کرده اشتغال دارد.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۸

عکس/ روسفید درگاه الهی

این تصویر، مزار شهید حاج احمد کاظمی را در سحرگاه 19 دی ماه 93 و در نهمین سالگرد عروج او و یارانش در پرواز عرفه نشان می دهد.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۶

سلمان و ابوذر علیهما السلام را بهتر بشناسیم

فساد آنجا پدید می آید که راه ورسم پیامبر اعظم حضرت محمد وحضرت وصی اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیهما کنار گذاشته شود، سلمان نباشد وابوذر به ربذه تبعید شود ...
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۰

پدر بزرگ‌های سید علی خامنه ای/نسبت شیخ محمد خیابانی با‌ آقا

اولین حرکت سیاسی بزرگ شوهر عمه سید علی خامنه‌ای (محمد خیابانی)، مخالفت با اولتیماتوم روسیه در مجلس دوم طی یک نطق بلند یک ساعته بود. او پس از قبول اولتیماتوم توسط دولت و تعطیلی مجلس، در سبزه میدان تهران میتینگی برگزار کرد و بلافاصله برای فرار از دستگیری توسط وثوق الدوله، به خراسان گریخت.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۶

RQ-۷ پیشرفته ایرانی با نام "هما" به پرواز درآمد + ویژگی‌ها و تصاویر

ایران با ساخت پهپاد جدیدی به نام هما که دارای ویژگی‌های خاصی است، مدل ایرانی و البته پیشرفته‌تر پهپاد آرکیو ۷ آمریکایی را رونمایی کرد. پیشتر سردار حاجی‌زاده از در اختیار داشتن نمونه RQ-۷ آمریکایی خبر داد بود.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۵

محبت شهید احمد کاظمی به خبرنگار اعزامی به منطقه زلزله زده بم

این روزها نهمین سالگرد شهادت سردار سرلشکر پاسدار حاج «احمد کاظمی» است.مردی که سردار جبهه های نبرد بود و سمبل محبت و مهرورزی به یاران. کسی که هر جا ندای مظلومی شنیده می شد به یاری اش می شتافت و شاید زلزله بم یکی از این عرصه ها بود.
۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۰