فتنه داعش، جنگ اسلام با اسلام است/ماجرایی که برای غرب حکم برد-برد دارد

رئیس مؤسسه فتوح اندیشه می‌گوید: حتی اگر آمریکایی نباشد، اسرائیل و غربی نباشد باز هم به نظرم درون جهان اسلام آدم‌های متعصب جاهلی هستند که بتوانند به نام دین قرائت‌هایی را ارائه دهند که خروجی و نتایج آن‌ها علیه دین شود.
۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۴

سردار حسن‌زاده: شهدا بهترین الگو برای پاسداری از ولایت فقیه هستند

سردار حسن‌زاده با تأکید بر لزوم مطالعه در سیره شهدا و الگوبرداری از رفتار و کردار آنان گفت: شهدای ما با بصیرت قدم در میدان جهاد در راه خدا گذاشتند لذا بهترین الگو برای پاسداری از ولایت فقیه، ارزش‌های اسلامی هستند.
۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۴

گروه 1+6 آسمانی +عکس

پاسدار شهید علی اکبر میرزایی؛ فرمانده قرارگاه عملیاتی «بدر»سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیستان وبلوچستان، در دوزادهم خرداد سال 1336 در جوار امامزادگان روستای شیرداری بهشهر و قلب طبیعت پاک دیده به جهان گشود. این فرزند صحرا و طبیعت در دل کوههای البرز چون گل محمدی روئید و شکوفا شد و بوی خوش وجودش مشام روزگار را معطر ساخت.
۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۰
ماجرای عجیب حفر کانال‌ 350 متری زیر خطوط دفاعی دشمن

«کانال هندلی» سر منشأ پیروزی در فتح المبین

یکی از یگان‌های موفق نیروی زمینی ارتش در سال‌های دفاع مقدس لشکر 21 حمزه سید الشهداء بود که کارنامه درخشانی از حضور خود در
۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۸
در گفت‌وگو با چند پیشکسوت جنگ عنوان شد:

امام خمینی (ره) عامل وحدت در دفاع مقدس

در هر جنگی یکی از مهمترین عوامل پیروزی بر دشمن حفظ یکپارچگی نیروها و مردم است، چرا که اعتلاف نیروها، اندیشه‌ها و بهره گیری از توان جمعی موجب می شود شکست دشمن رقم بخورد.
۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰

ماجرا کودکی امام هادی(ع) و استادش به روایت رهبر معظم انقلاب

حضرت هادی(ع) که در آن وقت شش ساله بود، به همراه خانواده‌اش در مدینه ماند، معتصم از خانواده جوادالائمه(ع) پرس‌وجو کرد و وقتی شنید پسر بزرگ حضرت جواد، علی‌ بن محمد(ع) شش سال دارد، گفت: این خطرناک است، ما باید به فکرش باشیم!
۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۸

یک عکس متفاوت از یک سینماگر

در مراسمی از فیلم مستند «چریک پیر» به کارگردانی مسعود امامی رونمایی شد و و لوح تقدیر «کهنه سرباز دفاع مقدس» به امیرشهاب رضویان کارگردان سینمای ایران اعطا شد.
۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۴:۳۷

انفجار مین در جشن عروسی و قربانی شدن یک کودک!

فرماندار شهرستان هیرمند به تشریح انفجار مین در مراسم عروسی پرداخت و تعداد قربانیان و مجروحین این حادثه پرداخت.
۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۰

انگشتری که برای جبهه‌ سه وانت شد

در بحبوحه‌ جنگ، آیت‌الله مدرسی برای کمک به رزمندگان اسلام در جبهه‌ها قصد می‌کند تا انگشتر عقیق خود را بفروشد و مردم که از این نیت خیر آگاه می‌شوند انگشتری ایشان را به قیمت بالایی خریداری می‌کنند و در نهایت این انگشتر هزینه خرید سه وانت را فراهم می‌آورد.
۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۶

چگونه ایران در مواجهه با داعش موفق است ولی آمریکا و متحدینش نمی‌توانند؟

حضور یک نابغه نظامی مانند سرادر سلیمانی در فرماندهی حمله زمینی به داعش و تشکیل گروه ها و هسته‌های مردمی مقاومت بر اساس ایدئولوژی مقاومت توسط وی اصلی‌ترین کارت برنده جمهوری اسلامی ایران نسبت به ائتلاف آمریکا و همه متحدین‌اش در مبارزه با داعش به‌شمار می‌رود و تحولات کوبانی هم عمق تصمیم غرب برای مقابله با داعش را نشان می دهد.
۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۰

امان از دست خواهرای غواص!

شهید ملکی بعـد از شنیدن اسم "غواص" بـه فرمانده التماس کرد که به خاطر خدا مـرا از اعزام به این محل عفو کنید، مـن را به گـردان علی‌اصغر بفرستید، این همه گردان، چرا من باید برم گردان حضرت زینب؟!
۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۶

فیلم/ مسئول شربت شهادت

عمو اکبر سریال معراجی​ها که نقش آن را اکبر عبدی بازی می​کند مسئول شربت شهادت و کارهای مقدماتی قبل از شهادت است.
۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۳

شهید مرتضی آوینی در مراسم حج+عکس

برخی حکایت ها از حج، از جنسی دیگر است. گویی عده ای با جسم که نه بلکه با روح و جان لحظه لحظه حضور در پیشگاه الهی را در عمق وجود خود درک کرده اند چرا که نوشته های آنان از بودن در کنار کعبه و زیارت قبرستان سراسر غربت بقیع بیانگر این تفاوت است.
۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۰

کودک 2 ساله ای که در آغوش مادرش از ترس تمام کرد!

مادر سعیده کوشا از اهالی یکی از روستاهای سوسنگرد می‌ گوید: هفت بچه کوچک داشتم و یکی هم باردار بودم...
۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۳

سؤال بی‌ادبانه مجله تایم از امام خمینی(ره)

شما زندگی خیلی منزویانه‌ای داشتید، شما اقتصاد جدید و حقوق روابط بین‌ا‌‌لمللی را مطالعه نکرده‌اید، تحصیل شما مربوط به علوم الهی است، شما در سیاست و داد و ستد یک زندگی اجتماعی درگیر نبوده‌اید.
۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۵