فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع):

سپاه از سیاست های دولت حمایت می کند

فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: سپاه و بسیج از سیاست های دولت تدبیر و امید حمایت می کند.
۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۰

پیوند راهبردی منافقین و رژیم صهیونیستی علیه مذاکرات ژنو

رژیم صهیونیستی در آستانه سومین مرحله از دور جدید مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 مدعی شد سند محرمانه ای را در خصوص مسایل هسته ای ایران به امریکا ارائه داده است.
۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۱
سردار رمضان شریف:

تروریست‌های معاند با نظام نقشی در ترور دادستان زابل نداشتند

مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به دستگیری اعضای تیم ترور دادستان زابل گفت: ترور دادستان زابل ربطی به گروهک‌های معاند نظام نداشته است.
۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۷

۲۵ دلیل که ایران به دنبال بمب اتم نیست

عضو پیشین تیم مذاکراتی هسته ای ایران ، در مقاله ای برای نشریه مطالعات بین الملل با ارائه ۲۵ دلیل نشان می دهد که چرا ایران به دنبال تسلیحات هسته ای نیست .
۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۰
در روز عاشورا؛

رادارهای رژیم صهیونیستی هنگام سخنرانی سید حسن ‌نصرالله چگونه کور شدند؟

در حالی که اسرائیل ادعا کرده است هواپیماهایش می‌توانند طی 21 دقیقه آماده شوند، به پرواز درآیند و حمله کنند؛ حزب‌الله لبنان بار دیگر قابلیت‌های بالای خود را نشان داد و توانست روی دستگاه‌های الکترونیکی و رادارهای اسرائیل هنگام سخنرانی سیدحسن‌نصرالله دبیرکل این حزب، پارازیت بیندازد.
۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۴
کردی خبر داد

ارائه خدمات آب درمانی به جانبازان و معلولین

رئیس بیمارستان فوق تخصصی توانبخشی نورافشار از ارائه خدمات آب درمانی و بسته‌های نوین بازتوانی برای یادگاران هشت سال دفاع مقدس و معلولین در این بیمارستان خبر داد.
۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۰
آخرین جزئیات از ترور دادستان زابل؛

حجت‌الاسلام رئیسی: ادعای جیش العدل بی اساس است/ به جریان دیگری مظنونیم

معاون اول رئیس قوه قضاییه گفت: هیچ مستندی که نشان دهد گروهک تروریستی جیش‌العدل این کار را انجام داده باشد، وجود ندارد و این ادعا بی‌اساس است.
۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۹
سردار جزایری:

روز به روز نسبت به غرب بی‌اعتمادتر می‌شویم

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به مذاکرات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5، گفت: مذاکرات هسته‌ای حقانیت جمهوری اسلامی ایران و رفتار غیر منطقی طرف مقابل را برای افکار عمومی جهانیان روشن می‌کند.
۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۰

ناگفته‌هایی از سفر‌ شهید تهرانی‌مقدم به کربلا

سفر به قدری غیرمنتظره بود که حتی فرمانده نیروی هوایی سپاه هم به صورت تلفنی از آن باخبر شد.
۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۰
گزارشی از زندگی پرتنش طیب حاج رضایی؛

طیب بود، طاهر شد

درگیری خونینی بین طیب و دار و دسته حسین رمضان یخی که معروف به هفت کچلون بودند در گرفت. طیب در این درگیری یک تنه چند نفر را زد اما زخم چاقو و قمه چنان کاری بود که احتمال می رفت چند روز دیگر بمیرد.
۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۶

حکومت جهانی امام عصر(ع) زمینه‌ساز انتقام از قاتلان امام حسین(ع) است

استاد درس خارج مهدویت گفت: با توجه به اینکه یکی از القاب امام عصر(ع) منتقم است، در حکومت جهانی حضرت زمینه برای انتقام از قاتلان امام حسین(ع) فراهم می‌شود، زیرا یکی از مراحل ظهور، رجعت و بازگشت قاتلان امام(ع) است.
۲۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۰
حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین ذوالنور:

مذاکرات هسته‌ای با مبنای فرهنگ عاشورایی باشد

جانشین سابق ولی‌فقیه در سپاه با بیان اینکه عاشورا مهمترین الگوی سیاسی است، گفت: مذاکرات هسته‌ای کشورمان با طرف غربی باید با مبنای فرهنگ عاشورایی باشد، چراکه هر روز عاشورا و هر زمینی کربلاست، هروقت شرایطی که در کربلا رخ دهد، عاشورایی دیگر خلق می‌شود.
۲۳ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۱
بازخوانی بیانات مقام معظم رهبری درمورد نهضت عاشورا:

عاشورایی باشیم تا زمینه ظهور ولی مطلقّ حق، فراهم شود

مقام معظم رهبری بر این نکته تأکید دارند که واقعه خوانى، تا حدّ ممکن، باید متقن باشد. مثلاً در حدود «لهوفِ» ابن‌طاووس و «ارشادِ» مفید واقعه‌خوانى و روضه‌خوانی شود.
۲۳ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۷
گزارش ویژه اندیشکده انگلیسی از جت جدید لاکهید مارتین:

سرعت؛ نسل جدید عملیات مخفیانه

لاکهید مارتین از یک جت مافوق صوت جدید هدایت از راه دور، مجهز به قابلیت حمله و شناسایی خبر داد. با توجه به سرمایه‌گذاری‌های مناسبی که در این زمینه انجام شده است، این جت پتانسیل ایجاد انقلابی در فناوری نظامی هوافضا را دارد.
۲۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۹

ایمیل ملی به سربازان ارائه می‌شود

براساس تقاضای سازمان نظام وظیفه عمومی، ظرفیت یک میلیون پست الکترونیک ملی - ایمیل ملی – از سوی شرکت پست آماده شده است تا هر سرباز یک ایمیل ملی داشته باشد.
۲۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۶