کاردان: متأسفانه همه به دفاع مقدس به دیده کسب درآمد نگاه می‌کنند

بازیگر سریال دفاع مقدسی "۳۹ هفته" افزود: امروز دغدغه‌ها عوض شده و کم پیش می‌آید به شخصی بربخوریم که دلش برای جبهه و شهدا بتپد و بخواهد کاری برای شهدا انجام بدهد.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۵

مستند المیادین / نصرالله در چشم دشمنان+فیلم و متن مکتوب

شبکه تلویزیونی المیادین مستند ۵۰ دقیقه‌ای را از سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان پخش کرد که در آن کارشناسان و زبده‌ترین روانشناسان اسرائیلی به تحلیل رفتار، شخصیت و خصوصیات اخلاقی وی پرداختند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۳

رسانه های انگلیسی زبان/ ادعای عجیب استاد دانشگاه میشیگان در مورد حاج قاسم سلیمانی

حاج قاسم سلیمانی در خط مقدم این جنگ حضور داشته است و هماهنگی های لازم بین نیروهای شیعه و نیروی هوایی آمریکا را شکل داده است.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶
سردار باقر زاده:

پیکر 70 شهید دفاع مقدس به کشور باز خواهند گشت

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر مطهر۷۰ شهید دوران دفاع مقدس صبح روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه سال ۹۳ ساعت ۱۰ صبح از طریق مرز شلمچه به کشور باز خواهند گشت.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۲

مسجد کرامت، جایی که ریشه های انقلاب در کنار آیت الله خامنه ای جان گرفت

رهبر انقلاب اسلامی در سال 1353 که امام جماعت مسجد کرامت را برعهده گرفتند، گویی خون تازه ای به رگ های این مسجد جاری می شود و مکان مرکزی برای انقلابیون شهر مشهد به حساب می آید.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴

فروش زنان ایزدی در موصل به قیمت ۲۰۰هزار دینار !

به گفته شاهدان، داعش قیمت هر اسیر زن ایزدی را ۲۰۰هزار دینار تعیین کرده است. درهمین حال در کردستان مبارزاتی برای آزادسازی زنان ایزدی تحت شعار «زنان ما برای فروش نیستند» شکل گرفته است.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۳

خاطره ی سیدآزادگان از عنایت امام زمان(عج) به شهیداندرزگو

آن طرف آب روستایی بود. رفتیم توی روستا. چندان ما را تحویل نمی گرفتند. جایی بود که معلوم بود هرکس می آید می خواهد به طور قاچاق به افغانستان برود. لذا نمی خواستند من را تحویل بگیرند. یکی از آن خانه ها، بالاخره، با رودر بایستی شب ما را راه دادند؛ به این عنوان که فقط شب آن جا باشیم. در آن شب، صحبت هایی کردیم که از آن جمله، صحبت از گاوشان شد.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۰

نگاه اوباما به سنی‌ها برای مقابله با ایران

هادی محمدی با اشاره به اظهارات اخیر اوباما مبنی براینکه تهدید اعراب در منطقه افراط گرایی سنی است نه ایران گفت: این اقدام اوباما با‌ هدف جذب کشورهای متحد عرب برای تشکیل ائتلاف برای دخالت در عراق و سوریه است.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۷
خاطره مادر شهید نورایی به مناسبت سالروز جمعه‌ سیاه

« علی‌محمد» برای نماز به میدان ژاله رفت و دیگر بازنگشت

مادر شهید علی‌محمد نورایی را وقتی دیدم که بیماری فراموشی گرفته بود و علی‌محمد و ماجرای شهادتش تنها خاطره‌اش از این دنیا بود.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۷

روزه و نمازشکر دانشجویان بسیجی سراسر کشور برای سلامتی کامل و عاجل رهبر معظم انقلاب

دانشجویان بسیجی سراسر کشور، برای سلامتی کامل و عاجل مقام معظم رهبری روزه می‌گیرند و نماز شکر می‌خوانند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۴

فیلم/ عیادت جمعی از مسئولان نظام از رهبر انقلاب

جمعی از مسئولان و شخصیت‌های نظام با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر معظم انقلاب از ایشان عیادت کردند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۹

امیر کویت عمل جراحی موفق رهبر انقلاب را تبریک گفت

امیر کویت با ارسال پیامی به رهبر معظم انقلاب، عمل جراحی موفق ایشان را تبریک گفته و ابراز امیدواری کرده است که ایشان هر چه سریعتر سلامت کامل را به دست آورند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۸
شهدای یگان صابرین سپاه

مستند «سفر به قله جاسوسان» + فیلم

این مستند روایتی ست از مظلومیت نیروهای ویژه یگان صابرین سپاه که در شهریور ماه 1390 و در ارتفاعات جاسوسان در غرب کشور و درگیری با گروهک پژاک به شهادت رسیدند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۵

زنان داعشی گروهک "خنساء" چه می‌کنند؟ + تصاویر

در حالی که زنان سوری و عراقی توسط عناصر داعش مورد اذیت و تجاوز قرار می‌گیرند، گروهک زنان "خنساء" با گشت زدن در خیابان‌ها با هر گونه ارتباط میان زن و مرد مقابله و آنان را با زور شلاق و ضرب و شتم مجبور به زدن نقاب می‌کنند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۸
خاطر ه سرهنگ خلبان کاووس جهانگیری

کمین عراقی‌ها برای خلبان هلی‌کوپتر

از جاده بیرون آمدیم و شروع به جلو رفتن کردیم. بلدچی مان، چند اسم را صدا کرد که یکباره با دو صدای متفاوت از دو جهت مخالف روبه‌رو شدیم. یک صدای «زمخت»؛ اما آرام می‌گفت: «طرف ما بیائید!» و یک صدای دیگری بلند می‌گفت: «طرف ما». دو دل مانده بودیم و مردد بودیم که چه کار کنیم که ...
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۲