سنگری در کوچه پس کوچه های نارمک/ داستان معتکفین باغ فدک در خیابان گلستان+ تصاویر

گریه نکن! اینجا سنگر است هنوز در گوش های آنها صدای نفیر خمپاره می پیچد از اینجا که رفتی از پیچ کوچه که پیچیدی سنگر را فراموش می کنی اما آن ها در این جا هستند و زندگی می کنند...
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۱

رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)/تصاویر

تصاویری از حضور رهبر انقلاب اسلامی را در حرم مطهر رضوی این تصاویر مربوط به مراسم غبارروبی مضجع مطهر امام رضا علیه‌السلام در تاریخ بیست و سوم شهریورماه سال ۱۳۹۰ است.
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۰
حاج حسین یکتا:

ما اسلام و انقلاب را در بازار جمهوری اسلامی جا گذاشته‌ایم

رئیس قرارگاه خاتم در همایش «نفس عمیق» گفت: ما اسلام و انقلاب را در بازار جمهوری اسلامی جا گذاشته و بسیاری اصول و موازین را نادیده گرفته‌ایم. فعالیت در جبهه نرم بسیار مهمتر از جنگ هشت ساله است.
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۶

کارت عروسی برای شهدا+عکس

خیلی دلمان می خواهد همه بیایند، خیلی بیشتر دلمان می خواهد زنده ترها هم بیایند، آنهایی که از ما و شما زنده ترند. دعا کنید زندگی ما هم مثل آنها باشد. زندگی زنده ها نه مردگی مرده ها...
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۲

خواندنی هایی از حرم امام رضا علیه اسلام

مشهد غرق در نور و گل و شادی. کمتر از چند ساعت دیگر، حرم مطهر هشتمین پیشوای شیعیان پذیرای بیش از 3 میلیون زائر است که در سالروز ولادت حضرت امام رضا(ع) خود را به شهر مشهد می رسانند تا ساعتی را در حرم مطهر آن حضرت خلوت کنند و آرام بگیرند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۲

شش روز بعد به قافله پیوست

سرهنگ «هوشنگ وحید دستجردی» رییس کل شهربانی در انفجار دفتر ریاست جمهوری کنار دست آقای باهنر نشسته بود... شهید دستجردی در این حادثه سوختگی زیادی داشت به روی بالکن رفته و از آنجا بی اختیار خودش را به پائین می اندازد و چند روز بعد14 شهریور ماه سال 1360 به علت شدت جراحات وارده به شهادت رسید و در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۰

عکس / رزمندگان پای درس هایی از قرآن

امروز سکانِ "ستاد اقامه نماز" و "ستاد احیاء فریضه زکات" در اختیار ایشان است اما سه نسل از ایرانیان، وی را تنها به نام آن برنامه "درس هایی از قرآن" می شناسند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۳

چالش آب یخ

غلامعلی پیچک سال 1338، در تهران متولد شد. پدرش کارمندی متوسط و آبرومند بود و در تربیت دینی فرزند،از هیچ کوششی دریغ نکرد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۷

همای شهادت بر شانه این پنج سید نشسته بود

در زمان ساخت یادمان شهدایی چون شهید پازوکی و شهید محمودوند به آنجا آمدند. بنایی که هر که به آن متوسل می‌شود، حاجت قلبی‌اش را می‌گیرد. بنایی که همچنان غریب و گمنام است. من این بنا را در مدت 25 روز به لطف شهدا و دوستان ساداتم ساختم. به تعداد همان رزمندگانی که در کامیون بود. پنج سید، شهید خمس گروه 25 نفره ما شدند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۹

درباره حاج‌ قاسم سلیمانی آن مرد خدا

حاج قاسم با این ویژگی‌ها همان پاسداری است که حضرت امام(ره) در موردش فرمودند: «ای کاش من هم یک پاسدار بودم.» آری حاج قاسم با این ویژگی‌هایش، پشت دشمنان را به لرزه درآورده است.
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۶
مروری بر زندگی، ‌جهاد و شهادت حاج‌قاسم دهقان، فرمانده گردان مالک لشکر 27

حاج‌قاسم در قطعه‌ای از بهشت، بهشتی شد‌

هنگامی که جنگ بر ملت انقلابی ایران تحمیل شد، بسیاری از افراد خود را آماده حضور در جایگاه‌ها و نقش‌های مختلف می‌کردند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۴:۲۰

شهیدی که پس از شهادت، ۳ بار به دیدن مادر آمد

مادر شهید سید مهدی اسلامی خواه پس از شهادت فرزندش، سه بار او را ملاقات کرد، و هر بار تصور می کرد سید مهدی در قید حیات است.
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۷

مدینه چشم انتظار بوسه باران قدوم مادران شهداست

مدینه چشم انتظار بوسه باران قدوم مادران شهداستدوشادوش سایر زائران بیت الله الحرام، نخستین کاروان اعزامی متشکل از جامعه ایثارگری امروز به مکه مکرمه اعزام خواهد شد. این کاروان که شب هنگام به مدینه منوره خواهد رسید، پیام رسان عشق شهدای هشت سال حماسه و دفاع به شهدای مدفون در بقیع خواهد بود. شهدایی از خوبان الهی که آرزوی ساختن گنبد و بارگاه برای ایشان از آمال هر شیعه است. دوشادوش سایر زائران بیت الله الحرام، نخستین کاروان اعزامی متشکل از جامعه ایثارگری امروز به مکه مکرمه اعزام خواهد شد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۰

خواب مادر شهیدی که با گذشت یک روز تعبیر شد

هیچ‌گاه از یادم نمی‌رود که خواب دیدم آب روان، یک جنازه‌ای را با خود می‌برد که سر به بدن ندارد؛ فردا صبح خبر شهادتش را آوردند و گفتند: حسن وقتی شهید شد سر به بدن نداشت و جنازه‌اش را آب برد.
۱۵ شهريور ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۸

اتومبیل «آقا» در دوران تبعید+عکس

مقام معظم رهبری که در سال‏های دهه 50 خورشیدی، به ‏عنوان یکی از مبارزان علیه رژیم گذشته فعالیت می‏کردند، مکرراً به شهرهای مختلف رفت و آمد‏ داشتند. ایشان زمانی که به تهران می‏رسیدند، با شخصی به نام آقای «قدیریان» تماس گرفته و پسر وی برایشان اتومبیلی فراهم می‏کرد.
۱۵ شهريور ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۱