طرح/ حواسمان باشد....

حسینی بودن فقط بر سر و سینه زدن نیست
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۷

بزرگترین و دل‌نشین‌ترین هیئت دانشجویی پایتخت ایران اسلامی/ نوای شعرهای فاخر انقلابی از حلقوم جوانان ولایی

در این یک کیلومتر هر چه جلوتر می روی جو هیئت را بیشتر حس می کنی. دختر‌های چادری و مقنعه مشکی که چند تا چندتا دارند با هم می روند و پسرهایی که یا چفیه دارند، یا شال عزا کلاه‌های بافتنی یا مثل همه بچه هیئتی‌های دیگر دارند می گویند و می خندند!
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴

زنان ایرانی در تمامی عرصه ها در دنیا بی نظیر هستند

گفتگویی کوتاه با جانباز 30 درصد دوران دفاع مقدس جناب آقای رضا یوسفی انجام داده ایم که شما را به خواندن این گفتگوی خواندنی دعوت میکنیم.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰

فیلم/ تشییع شهید مدافع حرم در مسجد ارک

پیکر پاک شهید مدافع حرم «حمیدرضا زمانی» که در عملیات آزادسازی «جرف الصخر» در استان بابل عراق به مقام شهادت رسید، با حضور خانواده، اقوام و عزاداران سالار شهیدان در مسجد ارک تهران تشییع شد.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳

«بدون مرز» ایران محصول موسسه شهید آوینی بهترین فیلم آسیایی توکیو + تصاویر

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم توکیو شب گذشته با اعطای بهترین فیلم آسیایی به «بدون مرز» به کارگردانی امیرحسین عسگری از ایران محصول موسسه فرهنگی هنری شهید آوینی به پایان رسید.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۸

عراق و عاشورا ؛ قمه و داعش

اگر نبود کمک های ایران و سپاه قدس و اگر نبودند افرادی مانند قاسم سلیمانی، امروز کل عراق زیر سیطره سیاه پوشان سیاه دل داعش بود و لابد همان هایی که به جای قمه زدن بر دل دشمن، بر سر خود قمه می زنند، در پستوی خانه هایشان پنهان می شدند و همانند اجداد خود در 61 قمری، ندای مظلومانه حسین(ع) که "آیا کسی هست مرا یاری کند؟" را ناشنیده می گرفتند.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۹
به بهانه ی سالروز شهادت آیت الله قاضی طباطبایی

یادی از نخستین شهید محراب انقلاب

دهم آبان سالروز شهادت آیت الله سید محمد علی قاضی طباطبایی است، مجتهد و مبارزی انقلابی که با دسیسه ی منافقین به شهادت رسید و نخستین شهید محراب انقلاب لقب گرفت.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۵

مردم کُره شهادت را با «شهید» شناختند/ کبوتری با آرزوی پرواز

علیرضا قدمیاری هنرمند مجسمه سازی است که اثر خود را با مفهوم «شهید» در سمپوزیوم بین‌المللی موسان کره ارائه کرده و معتقد است که این اثر فرهنگ ایرانی و شهادت را برای مردم کشور کره معرفی کرد.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۳

پیوند عمیق مردم با روحانیت انقلابی در تجلیل از آیت الله مهدوی کنی

رحلت آیت‌الله مهدوى کنى و مراسم مختلفى که به این مناسبت در کشور برگزار شد و حضور گسترده و کم‌سابقه مردم در این مراسم، حاکى از آن بود که پیوندى از محبت و رابطه‌اى قلبى میان مردم مسلمان و انقلابى کشور و روحانیت انقلابى و آگاه وجود دارد.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۴

کاریکاتور/ آزادی رسانه‌‌ها در غرب

آمریکا مدعی‌ترین کشور در موضوع آزادی رسانه‌‌هاست در حالی که در پشت پرده به شدت در حال کنترل رسانه‌ها و حذف صداهای مخالف است.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱
بازیگر مختارنامه:

تفکر و عمل به آرمان‌های امام حسین(ع) نباید محدود به 10 روز شود

فریبا کوثری گفت: در ماه محرم امسال شفای همه بیماران را از امام حسین(ع) می‌‌طلبم.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۷
در بیان شهادت طفل شیر خوار؛

خونی که به زمین باز نگشت

اى لشکر! اگر بر من رحم نمى کنید پس بر این طفل رحم کنید.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۱

حر انقلاب ، شهید شاهرخ ضرغام

در جوانی به سراغ کشتی رفت. سنگین وزن کشتی می گرفت. چه خوب پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی می کرد. قهرمان جوانان، نایب قهرمان بزرگسالان، دعوت به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی. همراهی تیم المپیک ایران و...
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۱

عکس/حاج قاسم در کمین مهمانان ناخوانده

تصویر زیر که به تازگی منتشر شده است، سردار فاتح سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی را در کنار یک قبضه ضدهوایی در منطقه ای نزدیک به سامرا نشان می دهد.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۸
به بهانه سالگرد انقلاب الجزایر؛

سرهای بریده مسلمانان روی سرنیزه سربازان فرانسوی در "سرزمین یک میلیون شهید"

در حاشیه کنگره سالانه مبارزان، عکس هایی به نمایش گذاشته شد که جنایت های وحشتناک نیروهای فرانسوی را نشان می دهد و ثابت می کند که فرانسوی ها حتی از بمب های ممنوعه "ناپالم" ضد مردم الجزایر استفاده کرده اند.
۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۲