ناگفته‌های جمع‌آوری اجساد ایرباس ایرانی در گفت‌وگو با دریادار سرنوشت

توانستیم اجساد ۱۸۷ نفر را پیدا کنیم/ وابسته نظامی پاکستان جزء قربانیان بود/ ناو آمریکا برای زدن ایرباس ایرانی دستور داشت

یکی از موشک‌ها به بال و دیگری به دُم هواپیما اصابت کرد در حالی که برای هدف قرار دادن یک هواپیمای جنگی به طور معمول، شلیک یک فروند موشک کافی است.
۱۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۹

توضیحات سردار کمالی درباره «سن معافیت کفالت و شرایط بهره‌مندی»

به‌دنبال انتشار خبر افزایش سن معافیت کفالت به ۷۰ سال، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد و گفت: واجدین شرایط که پدرشان کمتر از ۷۰ سال سن داشته باشند نیز امکان بهره‌مندی از این معافیت را خواهند داشت.
۱۰ تير ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷
گزارشی از یک پهپاد ناشناخته ایرانی

جدیدترین ابابیل ایرانی آماده حمله به سپاه ابرهه شد + عکس

ابابیل-۳ از یک موتور ملخی پیستونی با ملخ دو پرّه فشاردهنده که همانند سایر پهپادهایی با همین پیکربندی در انتهای بدنه و بین بوم‌های نگه‌دارنده دم نصب شده است بهره می‌برد.
۱۰ تير ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۵

پاکت‌نامه‌هایی که خاطره انگیزند

یادگاری‌های دوران دفاع مقدس از هر نوعی که باشند، خاطره انگیز هستند. چه برای رزمندگان که در مناطق عملیاتی حضور داشتند و چه برای مردمانی که در پشت جبهه‌ها بودند.
۰۹ تير ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۵

ماجرای سر بریدن یک پاسدار در شب عروسی

در نزدیکی‌های اقامتگاه خان که به نوعی مقرشان هم محسوب می‌شد، صدای ساز و دهل و عروسی می‌آمد. عروسی آنها یک جوری خاص بود. وارد محفل عروسی خان شدیم و دست‌های من را از پشت بستند.
۰۹ تير ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۳
سردار آسودی:

داعش یک گروهک کوچک و دست‌نشانده مستکبران است

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: گروهک تروریستی داعش یک گروهک کوچک و دست نشانده مستکبران است.
۰۹ تير ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۱

سردار شهید "غلامعلی پیچک" مرد موفق شناسایی‌ها

وی با ارائه طرح‌های دقیق و واقع بینانه نظامی حیرت نیروهای سپاه و ارتش را برمی‌انگیزد و با وجود سن کم از ذهنی نقاد و خلاق برخوردار بود و از این رو موفق می‌شود بهترین طرح‌های عملیاتی را با توجه به شناسایی منطقه ارائه و اجرا کند.
۰۹ تير ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰
سردار جوانی:

بحران عراق جنگ علیه دموکراسی است/ تجزیه عراق، توطئه‌ای استعماری

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: تجزیه عراق به نفع هیچ‌کدام از طائفه‌های عراقی نیست.
۰۸ تير ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۲
یادداشت

برندگان و بازندگان جنگ نفتی داعش

امروز بر کسی پوشیده نیست که داعش توسط شرکت ملی نفت عربستان سعودی با شراکت ایالات متحده آمریکا تأمین مالی می‌شود. عربستان‌سعودی اخیرا در بیانیه‌ای اعلام کرد، می‌خواهد کاهش نفت عراق را جبران کند ..
۰۸ تير ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸
بررسی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی سپاه و بسیج در گفت‌وگو با عضو هیات رئیسه مجلس

بسیاری از مدیران رده بالای کشور در سپاه تربیت شده‌اند

طبیعی است کسانی که منافع آن‌ها با ظهور انقلاب آسیب دیده است با هر مظهری از مظاهر انقلاب مخالفت کنند که سپاه هم به‌عنوان یکی از مظاهر اصلی نظام از این قاعده مستثنی نیست.
۰۸ تير ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۱

جزئیات تکان‌دهنده واقعه ۷ تیر از زبان جانباز آیت‌الله نجفی

نماینده سابق شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: واقعه ۷ تیر بسیار پر گفتمان است و در یک مصاحبه نمی‌گنجد اما احساس آن زمان برای ما قابل گفتن نیست و این حادثه حاوی مسائل بسیاری است.
۰۷ تير ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۰
نگاهی به فعالیت سیاسی رهبر شیعیان عربستان

شیخ "نمر النمر" ؛ ۲ سال مقاومت در سیاه چال‌های آل‌سعود

نهم جولای سال ۲۰۱۲ میلادی بود که «شیخ نمر آل نمر»، روحانی برجسته شیعی پس از تعقیب و حمله مسلحانه نیروهای امنیتی رژیم سعودی به خودرویی که در آن قرار داشت و او را از به منزلش می‌برد، مورد حمله قرار داد.
۰۷ تير ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۲

روندشناسی ترورهای پس از انقلاب اسلامی

سایه‌ «ترور» به‌عنوان عاملی علیه حرکت انقلابی مردم مسلمان ایران همواره بر سر کشورمان سنگینی کرده است و تیرماه، یادآور چند حادثه‌ تلخ تروراز جمله نافرجام آیت‌الله خامنه‌ای و اعضای حزب جمهوری برای ملت ما بوده است.
۰۷ تير ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۲
یار دیرین شهید بهشتی:

تثبیت اصل ولایت فقیه شاهکار شهید بهشتی بود

شهید بهشتی با اطلاع عمیقی که از معارف دینی و قانون اساسی سایر کشورها داشت، نقش کم نظیری در تدوین نهایی قانون اساسی مترقی نظام اسلامی ایفا کردند.
۰۷ تير ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۲

سکوت مدعیان آزادی در برابر فجایع شیمیایی ایران/ پرونده سردشت در دادگاه لاهه مفتوح است

27 سال از فاجعه شیمیایی شهرهای سردشت و حلبچه در جنگ ایران و عراق می گذرد، نزدیک سه دهه است مصدومان شیمیایی کشور از درد و رنج به خود می پیچند اما 27 سال است مدعیان دروغین آزادی همچنان در برابر این فجایع سکوت کرده اند.
۰۷ تير ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۶