موافقت احتمالی مسکو با درخواست کریمه برای پیوستن به روسیه

یک رسانه روسی با اشاره به دیدارهیات پارلمانی منطقه کریمه با مقامهای پارلمانی روسیه در مسکو اعلام کرد: مسکو تقاضای ساکنان منطقه کریمه برای پیوستن این منطقه به روسیه را خواهد پذیرفت.
۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۶
پدر و مادر شهیدان مغنیه:

جمهوری اسلامی ایران نقطه امید تمام مسلمانان آزاده دنیاست

پدر و مادر شهیدان عماد مغنیه، جهاد مغنیه و فواد مغنیه اعلام کردند: امام خمینی(ره) و جمهوری اسلامی ایران برای ما عزت آوردند. خدا این نعمت بزرگ را به ما و جهان اسلام داده است
۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵

عاشقانه‌هایی که باید درباره "شهید همت" خواند

قصه‌های همت بعضی صفحاتش مثل قصه‌ی خیلی‌های دیگر است و بعضی‌هایش فقط مال خود اوست. او هم قصه‌ی به دنیا آمدنش هرچه بود، مثل همه‌ی ما، وقتی آمد گریست. خندید و خنداند و زندگی کرد و همراه شد. ودر آخر رفت و گریاند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۰
وزیرخارجه لبنان:

مقاومت از قاموس لبنان قابل حذف شدن نیست

وزیر امور خارجه لبنان تاکید کرد که مقاومت بزرگتر از آن است که کسی یا مجموعه ای بتواند آن را تغییر دهد و از قاموس و زندگی مردم لبنان حذف کند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۴
فرمانده تیپ تفنگداران دریایی امام سجاد(ع):

تسلط نیروی دریایی سپاه بر تحرک شناورهای فرامنطقه‌ای در خلیج فارس

فرمانده تیپ تکاوران و تفنگداران دریایی امام سجاد(ع) جزیره بوموسی گفت: نیروی دریایی سپاه بر تمام برنامه‌ها و تحرکات شناورهای فرامنطقه‌ای در خلیج فارس تسلط کامل دارد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۳
در یادواره شهدای روستای غنی‌آباد عنوان شد

تأسی رزمندگان حزب‌الله به شهدای دفاع مقدس/ لقب جالب صهیونیست‌ها به سیدحسن‌نصرالله

مشاور عالی فرماندهی نیروی قدس سپاه در یادواره شهدای روستای غنی‌آباد گفت: یک زمانی به دلایل امنیتی از بردن نام سپاه قدس پرهیز می‌کردیم اما اکنون که «حاج قاسم سلیمانی» به یک چهره بین‌المللی تبدیل شده، مفتخریم سربازان او هستیم.
۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۱
حجت‌الاسلام شهیدی عنوان کرد

تشکیل بانک ژنتیک شهدای مفقودالاثر طی ۳ ماه آینده/ پرداخت معوقات ایثارگران به دستور رئیس‌جمهور

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از تشکیل بانک ژنتیک شهدای مفقودالاثر طی ۳ ماه آینده خبر داد و افزود: براساس دستور رئیس‌جمهور در چند ماه آینده بخش عظیمی از مطالبات خانواده ایثارگران پرداخت خواهد شد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۰

اشتون فردا شب به تهران می‌آید

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا فردا شب به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات کشورمان وارد تهران می‌شود.
۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵
عبدالباری عطوان:

بی‌سابقه‌ترین شکاف شورای همکاری خلیج فارس و مقدمه‌های فروپاشی

تحلیلگر ارشد مسائل منطقه شکاف کنونی بین سه بلوک متفاوت در شش کشور شورای همکاری خلیج فارس را بی‌سابقه خواند و آن را مقدمه‌ای برای فروپاشی این شورا دانست.
۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۵
حجت‌الاسلام تویسرکانی مطرح کرد

هشدار درباره شکل‌گیری شیعیان برائتی

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: اولین وظیفه مسلمانان وحدت، همدلی و مهربانی و ایستادگی در برابر صهیونیسم جهانی و برائت از توطئه‌های شوم یعنی ظلم و فساد آنهاست.
۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹
یادداشت سعدالله زارعی در روزنامه کیهان:

تحولات اوکراین نگاه تازه‌ای به صحنه بین‌الملل را در پی داشته است

منازعه نسبتاً پرشدت غرب و روسیه بر سر مسائل اوکراین نشان می‌دهد که صحنه بین‌الملل در سالهای آینده و تا شکل‌گیری یک نظام مشخص حقوقی در این صحنه دستخوش رخدادهای پرتنش خواهد بود، این تحولات سبب گمانه‌زنی‌های زیادی در سطح بین‌الملل شده است.
۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۴

جدیدترین دستاورد دفاعی کشور؛ کلاهکی با نفس اژدها +عکس

موج اولیه انفجار پس از اصابت سرهای جنگی "بلست" یک موج بسیار فشرده از هوا با سرعت مافوق صوت است که در مسیر خود انسان ها، خودروها، سازه ها و به نوعی هر چیزی را تخریب می کند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۱
گزارش:

سناریوسازی کشتی توقیف‌شده، گامی به‌ سوی شکست مذاکرات جامع هسته‌ای

ادعای رژیم صهیونیستی در خصوص کشف یک کشتی حامل سلاح ایرانی برای نوار غزه در اولین روز مذاکرات جدی کارشناسی ایران و ۱+۵، آیا نمی‌تواند نوعی سناریوسازی برای شکست مذاکرات جامع باشد؟
۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۲
حجت الاسلام مرادی

فاطمیه بهترین‌فرصت تبلیغ هویت شیعه

رئیس سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران با اشاره به اینکه دهه آخر صفر و ایام فاطمیه بهترین فرصت برای تبلیغ هویت شیعه است، گفت: اینکه دو بانوی برتر اسلام بارگاهی ندارند، نباید سکه‌ای به نام آن‌ها ضرب کرد؟!
۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۸
اوکراینی‌ها دست به دامن افراطیون چچنی شدند

دعوت از تروریست‌ها برای جنگ در اوکراین

در حالی که بحران نظامی و سیاسی و امنیتی در اوکراین روز به روز تشدید می شود و روسیه و اوکراین می روند تا جنگی تمام عیار را علیه یکدیگر رقم بزنند، دعوت جریان های افراطی اوکراینی از گروه های اسلام گرای رادیکال منطقه قفقاز موجی از نگرانی را ایجاد کرده است.
۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۶