اژه‌ای در واکنش به اظهارات علی مطهری:

کسانی که فتنه را سوء‌تفاهم بدانند، دچار تغافل شده‌اند

سخنگوی قوه قضائیه، فتنه ۸۸ را ظلمی بزرگ دانسته و گفت: آنهایی که فتنه را سوءتفاهم می‌دانند دچار تغافل شده‌اند و اگر نظام به فتنه‌گران لطف کرده و آنها را به مجازات نرسانده این را به پای آن نگذارند که گناه اینها کوچک بوده است.
۰۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۳
سردار جزایری:

سران فتنه و حامیان آنها با خفت و خواری از ملت ایران تودهنی سنگینی دریافت کردند

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان ملت ایران اهداف خود را همواره در فضای غفلت، انحراف و غبار آلودگی دنبال کرده‌اند و از شفاف شدن فضا و رو شدن ترفند‌ها و سناریوهای خود عصبانی و هراسناک هستند، در حقیقت برخی اظهارات و موضعگیری‌ها در مخالفت با پرداختن به فتنه 88 و نیز حماسه عظیم و روشنگر 9 دی ماه ریشه در همین موضوع دارد.
۰۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۵
مرکز مطالعات سیاسی و اجتماعی عربی:

بندر بن سلطان از 8 سال پیش برای سوریه برنامه داشت

اطلاعات تازه منتشر شده حاکی از آن است که بندر بن سلطان از 7 یا 8 سال پیش برنامه‌ای برای تخریب سوریه داشته است و وقتی که مجددا به این سمت انتخاب شده فرصت یافته تا برنامه خود را برای ویرانی سوریه پیش ببرد.
۰۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۰
در آستانه 9 دی؛

تجمع بزرگ عاشوراییان بصیرت و میثاق با ولایت برگزار می‌شود

همزمان با فرا رسیدن یوم الله 9 دی، تجمع بزرگ عاشوراییان بصیرت و میثاق با ولایت هشتم دی ماه در مدرسه فیضیه برگزار می‌شود.
۰۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۲

اعدام صدام به روایت شاهد عینی

شاهد عینی اعدام صدام می‌گوید تا لحظه آخر هیچ اثری از پشیمانی در چهره صدام دیده نشد.
۰۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۱
بیانیه نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه سراسر کشور:

پیمان‌شکنی، سلطه‌گری و دروغ‌گویی از ویژگی های اصلی نظام آمریکایی است

نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه سراسر کشور درمحکومیت اهانت‌های اخیرسران استکبار و گرامی‌داشت یوم الله نهم دی بیانیه‌ای منتشر کردند.
۰۸ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۵

اسد از مواضع پاپ فرانسیس اول درباره تحولات سوریه تشکر کرد

رئیس جمهوری سوریه در پیامی به پاپ فرانسیس اول رهبر کاتولیک‌های جهان ضمن تشکر از مواضع آشکار وی در قبال تحولات سوریه و مخالفت با جنگ علیه این کشور، بر عزم دمشق در حمایت از همه آحاد ملت سوریه تاکید کرد.
۰۸ دی ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۶
با موضوع تاریخچه حزب الله لبنان

مستند "تجربه حزب الله" به کارگردانی سید روح الله حسینی ساخته می‌شود

تهیه کننده مجموعه داستانی "تجربه حزب‌الله" گفت: این مجموعه به معتبر شدن تاریخچه حزب الله از سال ۱۹۸۲ میلادی تاکنون می‌پردازد.
۰۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۲

ربوده شدن یک روحانی شیعه در فرودگاه بحرین

منابع خبری محلی در بحرین اعلام کردند نیروهای امنیتی فرودگاه بین‌المللی بحرین یکی از روحانیون شیعه را که در حال بازگشت از کربلای معلی بود را بازداشت و ربوده اند.
۰۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۹
حجت‎الاسلام مصدق:

نیروهای مسلح ایران پاک‌ترین‎ نیروی مسلح در جهان است

معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح با ارائه گزارشی از فعالیت‎های سازمان قضایی نیروهای مسلح و فرماندهان مختلف نظامی و انتظامی گفت: امروز نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از سالم‎ترین نیروهای مسلح دنیا هستند.
۰۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۸
گفت‌وگو با معاون سپاه حفاظت هواپیمایی

سپاه الگوی خارجی در امنیت پروازها ندارد

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حفاظت هواپیمایی با بیان اینکه برخی از ربایش‌های هواپیما سیاسی، اقتصادی، روانی و برخی مذهبی است، تاکید کرد: ما در این ۱۳۰ مورد هواپیماربایی با همه نوع فرقه‌ها و گرایش‌ها روبرو بوده‌ایم.
۰۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۳
وزیر آشتی ملی سوریه:

حضور ایران در کنفرانس ژنو۲ لازم و ضروری است

وزیر آشتی ملی سوریه حضور ایران در کنفرانس ژنو۲ را که قرار است با هدف پایان دادن به بحران داخلی سوریه تشکیل شود مهم، لازم و سازنده ارزیابی کرده است.
۰۷ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۲
کامران باقری لنکرانی:

متاسفانه در داخل کشور برخی در جورچین دشمن حرکت می‌کنند

عضو جبهه پایداری گفت: وقایع سال۸۸، طراحی یک شبه نبوده بلکه پشتوانه آن دو دهه برنامه‌ریزی برای براندازی نظام بود که با فرصت طلبی در وقایع سال ۸۸ سعی کردند آن را عملیاتی کنند.
۰۷ دی ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۲
آیت‌الله حسینی بوشهری:

فریب خوردگان فتنه 88 اظهار پشیمانی کنند

امام جمعه قم با بیان اینکه فریب خوردگان باید از آنچه انجام داده‌اند اظهار پشیمانی کنند، گفت: روز 9 دی برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد و باید این روز را بزرگ بشماریم.
۰۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۶
سردار تنگسیری:

تحریم‌ مانع پیروزی نیست

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ستارگان جزیره قشم (شهدا) در دو جبهه آبی و خشکی درخشیدند و از اسلام و مرز و بوم خود دلاورمردانه دفاع کردند.
۰۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۲