به روز شده در: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
امام جمعه نور:
حجت‌الاسلام احمدى گفت: فرهنگ در همه زمینه‌ها باید در راس امور باشد، حتی اقتصاد مقاومتی نیز از طریق فرهنگ به ثمر خواهد نشست.
کد خبر: ۳۶۷۳۱۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰ - 23October 2019

تحقق «اقتصاد مقاومتی» در لزوم توجه به «فرهنگ» استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، «عباس زارع» مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامى مازندران با حجت الاسلام احمدى امام جمعه شهر نور دیدار كرد.

در این دیدار حجت الاسلام احمدى ضمن قدردانی از زحمات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور و خرسندى از انتخاب زارع به عنوان مدیركل ارشاد استان، فرهنگ را بالاترین اولویت جامعه دانست و گفت: در همه زمینه‌ها فرهنگ باید در راس امور باشد، حتی اقتصاد مقاومتی نیز از طریق فرهنگ به ثمر خواهد نشست.

وى افزود: باید نگاه مسئولین و جامعه به فرهنگ و ارشاد اسلامی جامع‌تر شود و این مسئولیت بیشتر را بر دوش مدیران این مجموعه می گذارد.

«عباس زارع»  هم ضمن قدردانی از حجت الاسلام احمدى برای تعامل خوب با اهالی فرهنگ و هنر شهرستان، شوراى فرهنگ عمومى این شهر را در سطح استان و كشور نمونه دانست و گفت: همدلی و همراهی مسئولین شهرستان و امام جمعه محترم نور باعث رویدادهاى خوب فرهنگى و هنرى در این شهرستان شده و امید داریم تا این روند همچنان ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار