به روز شده در: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران عنوان کرد؛
سردار «عبدالله ملکی» گفت: جلسات پیایی در جهت اهمیت موضوع مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در استانداری مازندران برگزار شد و برآیند آن دستور همکاری جدی دستگاه‌های اجرایی برای تکمیل این پروژه معنوی از سوی استاندار شد.
کد خبر: ۳۶۹۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴ - 05November 2019

لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی مازندران در تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدسبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، سردار «عبدالله ملکی» مدیر کل حفظ نشر و ارزش‌های دفاع مقدس مازندران پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در بازدید «عباس رجبی» شهردار و «علیجان شمشیربند» رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری، با تشریح اقدامات این پروژه در سه فاز اروندرود (فاو)، هفت تپه و مازندران در گذر تاریخ خواستار همکاری بیشتر شهرداری و شورا برای اتمام بزرگترین مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در شمال کشور شد.

وی اظهار داشت: با همکاری دستگاه‌های اجرایی و تامین اعتبار برای تکمیل این پروژه، انتظار 11 ساله مردم مازندران به پایان خواهد رسید.

مدیر کل حفظ آثار نشر و ارزش‌های دفاع مقدس مازندران یادآور شد: جلسات پیایی در جهت اهمیت موضوع مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در استانداری مازندران برگزار شد و برآیند آن دستور همکاری جدی دستگاه‌های اجرایی برای تکمیل این پروژه معنوی از سوی استاندار شد.

ملکی در بخش دیگر از سخنانش گفت: 15 هکتار زمین در حاشیه این پروژه در طرح قرار گرفت و مردم خواهان خروج زمین‌های خود از طرح هستند البته حدود 3.5 هکتار از آن باید برای تکمیل این پروژه خریداری شود.

وی افزود: انتظار می‌رود شهرداری ساری در محوطه سازی پروژه  «فاو»  کمک خوبی داشته باشد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها