رجبی دوانی:

اگر شمر و عمرسعد توبه کردند، سران فتنه هم توفیق توبه پیدا می‌کنند

رجبی دوانی با بیان اینکه خائن عصر ما هیچ شباهتی با فرد توبه کرده ندارد، چون همچنان طلبکار است، اظهار داشت: اگر شما انتظار دارید شمر و عمربن سعد توبه کنند، سران فتنه هم توبه می کنند.
۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۱
روحانی در مراسم اهدای جایزه کتاب سال:

با وجود رسانه های دیجیتال، کتاب جایگاه خود را از دست نداده است

رئیس‌جمهور کشورمان گفت: شاید به نظر برسد که دوران کتاب تا حدی به سر آمده و رسانه‌های دیگر به ویژه رسانه‌های دیجیتال می‌توانند جایگزین کتاب شوند، اما واقعیت امر این است که کتاب به هیچ عنوان ارزش و جایگاه خود را از دست نداده است.
۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶

دعوت مدیریت حوزه های علمیه از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور اطلاعیه ای از آحاد مردم فهیم و شریف ایران اسلامی جهت شرکت در راهپیمایی غرورآفرین 22 بهمن ماه، دعوت کرد.
۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۹
حجت الاسلام آقا تهرانی:

مشروعیت نظام به وجود ولی فقیه است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان این که فتنه ای جدید در راه است، گفت: نادانی و خود فروختگی برخی از خواص در آینده برای جامعه مشکل ساز خواهد شد؛ اگر کسی انقلاب را قبول دارد و در آن شرکت کرده باید پای آن بایستد، کسانی که پای انقلاب نمانند به یقین ضرر خواهند کرد.
۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۸
آیت الله نوری همدانی مطرح کرد:

لزوم هم‌اندیشی علمای اسلام برای مقابله با توطئه‌های دشمنان و تکفیری‌ها

حضرت‌ آیت الله نوری همدانی آمریکا و صهیونیست را پشت پرده همه توطئه‌هایی دانست که علیه جهان اسلام شکل می‌گیرد و گفت: راه برون رفت از این توطئه‌ها تلاش برای بیداری همه مسلمانان و تقویت وحدت در میان آنان است.
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۲
آیت الله صدیقی:

انقلاب در اقتدار کشورمان مقابل اروپا و امریکا موثر بوده است

امام جمعه موقت تهران گفت: انقلاب اسلامی برکات زیادی را برای کشورمان به ارمغان آورده و به اندازه آیات قرآن این برکات قابل شمارش است به عنوان نمونه اقتدار مردم کشورمان مقابل اروپا و امریکا بارزترین نمونه آن است.
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۲
«دفاع پرس» بررسی کرد؛

واکنش غربی ها به پرتاب ماهواره فجر

رویکرد اغلب خبرگزاری‫های غربی مثل همیشه، پیوند دادن توانمندی فضایی ایران به نگرانی‫ های بی ‫اساس کشورهای غربی به توانایی‫ های هسته ‫ای بود، این محور به دنبال اظهارات سخنگوی وزارت خارجه آمریکا "جنیفر ساکی" در واکنش به خبر پرتاب ماهواره فجر پررنگ‫تر در دستور کار قرار گرفت.
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۸
فجر 37/طاهری در گفتگو با «دفاع پرس»:

رسوایی رژیم صهیونیستی و حامیان او در دنیا از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام طاهری صدور انقلاب اسلامی در دنیا را اینگونه بیان کرد: اقبال مردم دنیا و بازگشت به فطرت خود و همچنین بیداری اسلامی در کشورهای منطقه و تشکیل یک مقاومت برجسته در کشورهای اسلامی همچون عراق، لبنان و فلسطین و رسوایی رژیم صهیونیستی و حامیان او در دنیا از دستاوردهای انقلاب اسلامی در سی و شش سال گذشته بوده است.
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۴
ابراز نگرانی از معیارهای دوگانه در قبال" آزادی بیان"؛

ظریف نامه مقام معظم رهبری به جوانان غرب را برای‌ بان‌کی‌مون فرستاد

وزیر امور خارجه کشورمان در نامه ای خطاب به بان کی مون دبیر کل سازمان ملل متحد, توجه دبیر کل سازمان ملل متحد را به نمادهای فراگیر و بسیار آزاردهنده اسلام هراسی که پس از اقدامات تروریستی اخیر تشدید شده اند جلب کرد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۱
آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی در جلسه هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان:

مردم متدین با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن خط بطلانی بر تحریم‌ها خواهند کشید

نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری گفت: امسال مردم متدین و همیشه در صحنه، با شرکت منسجم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خط بطلانی بر تحریم‌ها، توطئه و کید دشمنان اسلام و این انقلاب خواهند کشید.
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۵

راه‌اندازی صفحه « نامه را رساندم» در پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR

صفحه ویژه‌ای با هدف ارسال گزارش‌ فعالیت‌های مردمی درباره نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی در سایت KHAMENEI.IR راه‌اندازی شد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۵
حجت اسلام امامی کاشانی در خطبه های دوم نماز جمعه تهران:

دشمن می خواهد هویت اسلامی را از مسلمانان بگیرد

دشمنان اسلام به دنبال این هستند تا هویت اسلامی را از مسلمانان بگیرند بلکه ارزشهای اسلامی در جهان گسترش نیابد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۸
حجت اسلام امامی کاشانی در خطبه های اول نماز جمعه تهران:

امید به آینده انسان را به کمال می رساند

امام جمعه موقت تهران گفت: اگر انسان همان گونه که خداوند فرموده قوانین مربوط به آسایش را دنبال کند، سعی و کوشش در این مسیر او را در امور دنیوی و اخروی به کمال می رساند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۵
روحانی عنوان کرد

برنامه‌های دولت برای رسیدگی به معوقات بانکی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی

رییس جمهور با اشاره به ناکامی عده‌ای از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در پرداخت اقساط‌شان گفت: شرایط اقتصادی کشور در دوره‌ای باعث شد تا برخی نتوانند اقساط خود را بپردازند، که باید آن‌ها را یاری کرد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰
سعدالله زارعی در گفتگو با «دفاع پرس»:

عملکرد آمریکایی ها به وضعیت سازش یا مقاومت در داخل ایران بستگی دارد

کارشناس مسائل سیاسی گفت: اینکه آمریکایی‌ها در یک جبهه علیه ایران باشند بحث جدیدی نیست، کما اینکه ایران نیز به عنوان جبهه روبروی آمریکا همواره ایستادگی می‌کند، منتهی بحثی که آمریکایی‌ها دنبال می‌کنند عمدتا بر روی وضعیت داخلی ایران تکیه دارد که جمهوری اسلامی به سمت مقاومت کشش داشته باشد و یا به سمت سازش.
۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۴