قدردانی هیئت رئیسه مجلس خبرگان از حضور حماسی مردم در انتخابات

هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری پس از برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم تشکر و قدردانی کرد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸
فردا برگزار می‌شود؛

جلسه علنی مجلس بعد از سه هفته تعطیلات

مجلس شورای اسلامی بعد از سه هفته تعطیلات فردا دوشنبه جلسه علنی برگزار می‌کنند.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
رئیس کمیسیون کشاورزی در گفت‌وگو با دفاع پرس:

تحقق شعارهای انتخاباتی مهمترین کار نمایندگان منتخب/حضور پرشور مردم "نه بزرگ" به استکبار جهانی

رئیس کمیسیون کشاورزی گفت: نمایندگان منتخب مردم باید به شعارهایی که با آنها به مجلس را یافتند جامه عمل بپوشانند و دغدغه‌ای جز نظام و پیشبرد اهداف ولی امر مسلمین نداشته باشند.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۵
شیخ الاسلام:

ایران کمک‌های مالی به شهدای انتفاضه را به تشکیلات خودگردان تحویل نمی‌دهد

مشاور رییس مجلس در امور بین‌الملل، تاکید کرد: ایران کمک‌های مالی به خانواده‌های شهدای انتفاضه قدس را به تشکیلات خودگردان تحویل نمی‌دهد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۷

تقدیر حزب اعتدال و توسعه از ملت جهت خلق حماسه 7 اسفند

حزب اعتدال و توسعه با صدور بیانیه ای در پاسداشت حماسه 7 اسفند، حضور میلیونی ملت ایران پای صندوق‌های رای را نشانی دیگر از تحکیم بیش از پیش پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و از عموم رای دهندگان به سبب خلق این حماسه بزرگ، تقدیر کرد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۵
آخرین آمار مجلس خبرگان در تهران؛

هاشمی در صدر، احمد جنتی و محمد یزدی بترتیب پانزدهم و هفدهم

اسامی منتخبان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه تهران از مجموع 5 هزار و 750 صندوق و 3 میلیون و 889 هزار و 877 آرای ماخوذه شمارش شده اعلام شد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۳

ابراز تمایل موگرینی به تعمیق روابط اتحادیه اروپا با ایران

مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با بیان این‌که اتحادیه اروپا تعامل دو جانبه با ایران را از سر گرفته است، گفت: قصدا دارم به‌زودی به تهران سفر کنم.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۸
ابوترابی:

متولی‌گری دولت در اقتصاد از آسیب‌های دولت‌های رانتی است

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت باید از هر امر تصدی‌گری کنار برود و این‌که دولت خود را متولی اقتصاد بداند از آسیب‌های دولت‌های رانتی است.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰

رسانه‌های عربی درباره انتخابات ایران چه نوشتند؟

حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات روز جمعه، بازتاب‌های مختلفی در رسانه‌های عربی داشت؛ در این بین برخی از این رسانه‌ها به ویژه مطبوعات سعودی در مقابل این حماسه مردم ایران چاره‌ای جز سکوت نیافتند و برخی از رسانه‌های وابسته نیز به انتشار اخبار دروغ و حاشیه‌ای پرداختند، اما برخی دیگر حضور بسیار گسترده مردم را یک حماسه توصیف کردند.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸
لاریجانی در دیدار با رئیس جمهور سوئیس:

سیاست جمهوری اسلامی ایران ایجاد آرامش در منطقه است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما معتقدیم اگر شرایط این باشد و زمینه های سرمایه گذاری و اشتغال فراهم شود، امنیت در کشورها برقرار شده و جلوی گسترش تروریسم تا حد زیادی گرفته می شود.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۷
رضایی:

آیت‌الله طبسی جزو استوانه‌های انقلاب هستند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه آیت‌الله واعظ طبسی جزو استوانه‌های انقلاب و نظام هستند، گفت: من از مردم خوبمان می‌خواهم که برای ایشان دعا کنند و از حضرت امام رضا (ع) بخواهند که به این خادم و پاسدار حریمشان، شفای کامل عنایت فرمایند.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵
توسط رئیس دفتر حافظ منافع ایران در قاهره

پیام تسلیت ظریف به خانواده هیکل تسلیم شد

محمد محمودیان رئیس دفتر حافظ منافع جمهوری اسلامی ایران در دیدار با خانواده مرحوم محمد حسنین هیکل متفکر و اندیشمند برجسته مصری، پیام تسلیت محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان را تسلیم ایشان کرد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۳
رئیس سازمان انرژی اتمی:

انتخابات هفتم اسفند نشان داد همه عناصر برای آینده روشن ایران فراهم است

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی حماسه مردم در انتخابات هفتم اسفند را ستودنی دانست و گفت: حضور گسترده مردم در این انتخابات نشان داد که همه عناصر برای آینده روشن ایران اسلامی فراهم است.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
قائم مقام وزیر کشور:

انتخابات در تهران مشخص نیست به دور دوم کشیده شود

قائم مقام وزیر کشور گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران هنوز مشخص نیست که به دور دوم کشیده شود.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴

رضایی از آیت‌الله واعظ طبسی عیادت کرد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در بیمارستان امام رضا (ع) مشهد، از نزدیک در جریان روند درمانی آیت‌الله واعظ طبسی، از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گرفت.
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵