آیت الله جنتی:

مقاومت، ایستادگی، اخلاص و صداقت از ویژگی های سپاه است/ دفاع مقدس دانشگاهی که در هیچ جا پیدا نمی شود

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: جوانان ما با دستان خالی در جبهه ها حاضر می شدند و تنها با قدرت ایمان خود در این جبهه ها بودند و هشت سال جنگیدند.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۳

دیپلماسی میدان نرمش های قهرمانانه است، نرم باشید منتها نرمشی که تیز است

تاکید رهبر معظم انقلاب بر تحلیل همه مسائل در چارچوب چالش عمیق دشمنان با انقلاب اسلامی نشان می دهد لبخند ها، درخواست ها و نامه نگاری اخیر مقامات آمریکایی را نیز باید در چارچوب همین چالش عمیق، تعبیرو تفسیر کرد.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۵
سرلشکر صفوی پیش از خطبه‌های نماز جمعه:

امنیت و آسایش و اقتدار ملی نظام را مدیون خون شهیدان هستیم /ایران به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل شده

دستیار و مشاور فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه کسی توان مقابله با ایرانِ قدرتمند را ندارد، گفت: به فضل الهی و برکت مجاهدت‌های ملت ایران و ثمره خون شهدای گمنام و با نام و فداکاری‌های جانبازان هم‌اکنون پس از گذشت 25 سال از پایان جنگ، ایران به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل شده که می‌تواند در معادلات جهانی تاثیرگذار باشد. دشمنان می‌خواستند جلوی افکار انقلاب اسلامی را بگیرند.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۳
بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح در گرامیداشت روز جهانی صلح:

آمریکا و غرب صهیونی عامل اصلی جنگ افروزی ها در جهان هستند

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای تأکید کرد: امریکا و غرب صهیونی عامل اصلی جنگ افروزی ها، ناامنی ها و چالش های فراروی صلح جهانی و خاستگاه مهندسی و مدیریت تهدید صلح هستند.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۴

تمایل به همکاری در کنار وجود رقابت ضروری است / ایران در پی تعامل سازنده با جهان است

رئیس‌جمهور کشورمان با ارسال یاداشتی به روزنامه آمریکایی "واشنگتن‌پست" ضمن تشریح برخی ابعاد کنونی سیاست بین الملل به بیان دیدگاه‌ها و رویکرد سیاست خارجی دولت خود در قبال برنامه هسته‌ای ایران و تحولات منطقه پرداخت.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۴
سردار شریف:

رژه نیروهای مسلح یکشنبه در سراسر کشور با مسئولیت سپاه برگزار می شود

مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: رژه سراسری نیروهای مسلح در سراسر کشور با مسئولیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح یکشنبه برگزار می شود. به گزارش
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۱
سردارحسینی در گفتگو با دفاع مقدس ؛

در سال های بعد از جنگ کمتر به گمنامان 8 سال دفاع مقدس پرداخته شده است

معاونت بسیج اقشار و متخصصین سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ اظهار داشت : نسل جدید باید با نسل دفاع مقدس و حماسه ی دفاع مقدس بیشتر آشنا شود تا همین امر باعث شود در آینده احساس مسئولیت بیشتری در قبال ارزش های دفاع مقدس کنند و در این راه گام های موثرتری بردارند .
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۸

برنامه و اهداف رئیس جمهور در سفر به نیویورک

سخنرانی در نشست سالانه مجمع عمومی، بیان مواضع صلح آمیز ایران در برنامه هسته ای و بیان تمایل ایران در همکاری در موضوعات منطقه ای و همچنین خلع سلاح از جمله مهم ترین محورهای سفر رئیس جمهور به نیویورک به شمار می رود.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۵

تعامل با ایران امتیاز بزرگ برای اوباما / احتمال تاثیرپذیری امریکا از گروه های تندرو

آنچه بیشتر تحلیل گران امریکایی بر آن تاکید دارند این موضوع می باشد که تعامل مستقیم با ایران می تواند با امتیازات و دستاوردهای گسترده ای برای اوباما در رابطه با مسائل دوجانبه و همچنین منطقه ای همراه شود که برای دسترسی به این دستاوردها، اجتناب از تاثیرپذیری از گروه ها و کشورهای تندرو برای رئیس جمهور امریکا ضروری است.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۵
امیر اسماعیل زاده مطرح کرد:

برنامه های سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ارتش در هفته دفاع مقدس

سازمان حفظ آثار ارتش با همکاری بسیج ادارات کشور در برگزاری نمایشگاه یاد یاران در مصلی تهران اقدام نموده و نمایشگاه­هایی در مساجد با همکاری بسیج محلات برگزار می­نماید.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۹

برگزاری مراسم جشن تحلیف پایان دوره دانشگاه افسری ارتش

مراسم جشن تحلیف پایان دوره آموزشی رزم مقدماتی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس با حضور امیر سرتیپ دکتر عبدالرحیم موسوی جانشین فرماندهی کل ارتش برگزار می شود.
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۳
دفاع مقدس و افق پیش رو؛

انتقال تجربه دفاع مقدس بر عهده نخبگان جامعه

معاون اجتماعی ناجا طی یادداشتی با اشاره به جنگ هشت ساله و سلحشوری های مردان و زنان این خاک پاک، آن سال ها را تعیین کننده سرنوشت انقلاب اسلامی معرفی می کند.
۲۸ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۹
بیانیه ارتش به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

ارتش در اوج آمادگی قرار دارد/ آماده مقابله همه‌جانبه با هر نوع تهدیدی هستیم

ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای که به مناسبت هفته دفاع مقدس صادر کرده، آورده است: ارتش در اوج آمادگی قرار داشته و آماده مقابله همه‌جانبه با هر نوع تهدیدی است.
۲۸ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۵
حجت‌الاسلام آل‌هاشم:

شکست توطئه‌های دشمنان برای ایجاد انحراف در انقلاب/ دشمن راهبردهای خود تغییر داده است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: توطئه‌های دشمنان برای انحراف در انقلاب با شکست مواجه شد به همین دلیل، آنان در راهبردهای خصمانه خود تغییراتی را به وجود آوردند و پس از آزمودن همه راه‌ها، جنگ ۸ ساله را به ملت ایران تحمیل کردند.
۲۸ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۳

فراخوان همایش سراسری عملیات شمشیر داموکلس

فراخوان شرکت در همایش سراسری عملیات شمشیر داموکلس با موضوع دفاع سایبری آغاز شد.
۲۸ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۰