بازدید جمعی از مدیران ارشد نمایندگی ولی فقیه در سپاه از ستاد نیرو و جزایر نازعات

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی فقیه در سپاه در صدر هیئتی از سرداران و مدیران ارشد نمایندگی ولی فقیه در سپاه از ستاد نیرو و جزایر نازعات بازدید کردند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۳
اجمالی/ حجت‌الاسلام پورمحمدی:

اجرای حق، سرمایه انقلاب اسلامی است

وزیر دادگستری گفت: امروز باید گفتمان مبتنی بر آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی را عرضه کنیم و انقلاب اسلامی در کانون تمدن بشری قرار دارد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۳
سردار دهقان:

ملت ایران با تکیه بر دانش بومی مسیر رشد را ادامه می دهد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ملت ما به هیچ عنوان از خواسته به‌حق خود در بهره‌مندی از دانش و انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای دست نخواهد کشید.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۵
در شانزدهمین همایش سالیانه بتن و زلزله صورت گرفت

تقدیر موسسه بین‌المللی بتن از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)

گروه تخصصی شهید رجایی از رده‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از سوی مرکز تحقیقات بتن "موسسه بین‌المللی بتن" به عنوان پیمانکار بر‌تر شناخته شد و مورد تقدیر قرار گرفت.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۵

سومین یادواره ۶۰ شهید منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه برگزار شد

سومین یادواره ۶۰ شهید عاشورایی منطقه چهارم ندسا با حضور فرماندهان، مسئولین و جمعی از کارکنان منطقه و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، ائمه جمعه، فرمانداران و مسئولین ادارات و نهادهای دولتی در مسجد امام حسین(ع) ستاد این منطقه برگزار شد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۴
در آستانه روز تاریخی 19 بهمن انجام شد

تجدید میثاق فرماندهان نیروی هوایی ارتش با امام راحل

فرماندهان و مسئولان عالی‌رتبه نیروی هوایی ارتش، صبح امروز با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۰
امیر محمودی در گفت‌وگو با دفاع مقدس عنوان کرد

آماده‌باش هوانیروز، یگان‌های شمال غرب و شمال شرق برای مواجهه با جبهه هوای جدید

رئیس ستاد بحران ارتش از آماده‌باش هوانیروز، یگان‌های شمال غرب و شمال شرق برای مواجهه با جبهه هوای جدید خبر داد و گفت: ارتش با در اختیار قرار دادن اردوگاه ساحلی خود جهت اسکان مردم آسیب‌دیده، به کمک‌رسانی خود در استان‌های شمالی ادامه خواهد داد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۷
سردار عبداللهی:

کار بدون حادثه و تلفات از ویژگی‌های پروژه "حرم ‌تا حرم" است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: کارهای بسیار مهم و با ارزشی در پروژه حرم‌تاحرم صورت گرفته که کار بدون حادثه و تلفات از جمله آن‌ها می‌باشد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۵
سردار پاکپور در دیدار مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی عنوان کرد

آمادگی کامل نیروی زمینی سپاه برای ایجاد امنیت و دفاع از تمامیت ارضی کشور

مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار با فرمانده نیروی زمینی سپاه از اقدامات این نیرو در تأمین امنیت مرزها تجلیل کردند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۰
معاون تبلیغات و روابط عمومی پدافند هوایی:

نیروهای پدافند هوایی مهمترین نقش را در استقرار نظام اسلامی داشتند

معاون تبلیغات و روابط عمومی پدافند هوایی با اشاره به فعالیت‌های انقلابی و زیرزمینی نیروهای پدافند در زمان نظام پهلوی گفت: نیروهای انقلابی پدافند هوایی در حفاظت و استقرار نظام اسلامی و پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی ایفا کردند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۲
سردار زاده‌کمند در گفت‌وگو با خبرگزاری دفاع مقدس:

توسعه برنامه‌های آمادگی جسمانی نیروهای مسلح در دستور کار قرار دارد

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: توسعه کمی و کیفی برنامه‌های زیربنایی آمادگی جسمانی نیروهای مسلح در دستور کار این نیروها از جمله نیروی انتظامی قرار دارد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۸
طی بیانیه‌ای

۲۰۲ نماینده مجلس از خدمات نیروهای مسلح در مناطق برف‌گیر تقدیر کردند

۲۰۲ نفر از نمایندگان مجلس طی بیانیه‌ای ضمن قدردانی از نیروهای مسلح، استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و نیروهای امدادی به پاس کمک‌رسانی به استان‌های برفگیر کشور خواستار امدادرسانی بیشتر به این مناطق شدند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۴
سردار عبداللهی خبر داد

کمک رسانی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) به استان‌های شمالی کشور

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: از روز دوشنبه به موسسات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) واقع در استان‌های شمالی کشور ابلاغ شده تا از تمام توان خود برای کمک رسانی به استان‌های شمالی کشور استفاده کنند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۷
با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش انجام شد

تجلیل از پدیدآورندگان بیعت تاریخی 19 بهمن 57

طی مراسمی در ستاد نیروی هوایی ارتش، از کارکنان این نیرو که در 19 بهمن سال 1357 با حضور در مدرسه علوی با حضرت امام خمینی (ره) بیعت کردند، تجلیل شد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۶
جبار کوچکی نژاد:

وضعیت‌ مناطق برف‌گیر با ورود سپاه و ارتش بهبود یافت

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه دولت نمی‌تواند از تهران مشکل مردم شمال کشور را حل کند، گفت: وضعیت مناطق برف‌گیر شمال کشور با ورود سپاه و ارتش بهتر شده است.
۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۵