سرلشگر بسیجی دکتر فیروزآبادی:

هر اقدام نظامی علیه سوریه صهیونیست‌ها را به کام آتش می‌برد

رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تبیین پیامدهای حمله احتمالی آمریکا و هم پیمانان آن به سوریه تاکید کرد: هر اقدام نظامی علیه سوریه، صهیونیست‌ها را به کام آتش خواهد کشاند.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۴
سرلشکر جعفری:

نیروی زمینی سپاه توطئه‌های ضدانقلاب و معاندین را خنثی کرد

فرمانده کل سپاه گفت: نیروی زمینی سپاه با درک عمیق تهدیدات و حضور هوشمندانه و مقتدرانه خود در نقاط مورد نظر تهدید دشمن توانسته است با حمایت و همراهی مردم و ظرفیت‌های بومی مناطق مرزی، توطئه‌های ضدانقلاب و معاندین را خنثی کند.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۴
به همت بسیج اساتید صورت می گیرد؛

برگزاری دومین دوره کارگاه تربیت مدرس جنگ نرم

دومین دوره کارگاه‌های تربیت مدرس ویژه جنگ نرم به مدت 4 روز در سازمان پژوهش‌های علمی ایران به همت سازمان بسیج اساتید برگزار می شود.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۹

تلاش های انگلیس برای مداخله در سوریه

دیوید کامرون در همراهی کامل با سیاست های مداخله جویانه امریکا در رابطه با سوریه در پی کسب موافقت سازمان ملل و همچنین نمایندگان مجلس انگلیس برای حمله به سوریه می باشد.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۵
سردار علی فدوی:

نتیجه حماقت آمریکا بازگشت جنازه‌های آمریکایی است

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در صورتی که آمریکا برای رویارویی با ایران دست به حماقت بزند نتیجه‌ای جز نابودی شناورها و بازگشت جنازه‌های آمریکایی نمی‌بیند.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۸
سردار نقدی:

تروریست‌ها در سوریه مردم را می‌کشند تا بهانه‌ای برای تجاوز آمریکا شوند

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز در سوریه تروریست‌های مورد حمایت امریکا مردم را از طوایف و قبایل مختلف و حتی کودکان را با سلاح شیمیایی می‌کشند تا بهانه‌ای شوند برای تجاوز امریکا.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۳

تلفات گسترده انفجارها در عراق و نگرانی ها از عواقب بحران سوریه

در شرایطی که با تداوم خشونت ها در عراق و وقوع انفجارهای متعدد در این کشور 44 تن کشته و ده ها شهروند عراقی دیگر مجروح شده اند این نگرانی وجود دارد که مداخله جویی در سوریه با پیامدهای امنیتی برای عراق همراه گردد.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۱

پدافند هوایی اجازه هیچ تعرضی به این کشور و مردم را نخواهند داد

رئیس اداره عقیدتی - سیاسی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء تاکید کرد: پدافند هوایی ارتش اجازه هیچ تعرضی به این کشور و مردم را نخواهد داد.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۵
دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت با رهبر انقلاب؛

دخالت آمریکا در منطقه، جرقه در انبار باروت است/ کشتار مردم مصر قطعا محکوم است

در پنجمین روز از هفته دولت، رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت با حضرت امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۲
امیر صباحی‌فرد:

حماقت حمله به سوریه گریبان آمریکا را خواهد گرفت

جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با اعلام اینکه آمادگی پدافند هوایی برای حراست از آسمان ایران صددرصدی است، گفت: حماقت حمله به سوریه گریبان آمریکا را خواهد گرفت و نتیجه این جنگ قطعاً شکست آمریکاست.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۰

نقش نیروی هوایی ارتش در سالهای دفاع مقدس بی بدیل است

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در دیدار با دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش به رموز موفقیت در زندگی اشاره کرد و خطاب به دانشجویان گفت: اگر رموز موفقیت را در همه مراحل زندگی به کار ببندیم قطعا موفق خواهیم شد و در همه مراحل زندگی تاثیر خواهد داشت.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۰

واکنش حزب الله به حمله احتمالی به سوریه

در صورت اجرای حمله گسترده علیه سوریه حزب الله وارد نبرد خواهد شد و رژیم صهیونیستی از اهداف اولیه حملات حزب الله خواهد بود.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۱

آموزش امدادگری به 40 هزار نفر از ماموران پلیس

معاون تربیت و آموزش ناجا از آموزش امدادگری و خودامدادی کارکنان این نیرو خبر داد و گفت: تا پایان امسال آموزش 40 هزار نفر از کارکنان نیروی انتظامی شامل، ماموران راهور، مرزبانی و یگان ویِژه، در دستور کار قرار دارد.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۴
لاریجانی در صحن علنی مجلس:

آتش عملیات نظامی علیه سوریه گریبان برخی کشورهای منطقه را هم خواهد گرفت/ نگران اسرائیل باشید

رییس مجلس با اشاره به تهدیدات چند روز اخیر غربی‌ها و برخی کشورهای منطقه علیه سوریه گفت: غرب باید بداند که اگر عملیات علیه سوریه را آغاز کند باید نگران فرزند نامشروع صهیونیست خود هم باشد.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۳
ادعای جنایتکاران دیروز و مدعیان امروز؛

امریکا مسئول پاسخگویی به حمله شیمیایی در سوریه است

در حالی که تجربه گذشته نشان می دهد امریکا به طور مکرر در جنایت های مختلف انسانی مانند حملات شیمیایی عراق علیه ایران همکاری داشته و یا سکوت اختیار کرده است، در روزهای اخیر و به بهانه مداخله در سوریه خود را به عنوان مسئول پاسخ به حملات شیمیایی در سوریه معرفی می کند.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰