گزارشی از تروریست های تکفیری در ایران؛

اقدامات تروریستی هدف اصلی گروهک جندالشیطان بود/ ریگی تحت حمایت امریکا و عربستان قرار داشت

گروهک "جندالشیطان" با اهداف اجرای عملیات های تروریستی و خرابکارانه در منطقه جنوب شرق کشور تشکیل شد و تحت حمایت کشورهایی نظیر امریکا، عربستان و پاکستان فعالیت های خرابکارانه خود را اجرا می کرد.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۱

سران غربی-عربی برای حمله به سوریه توافق کردند

به گفته یکی از مقامات امنیتی اردن، غرب و سران عربی برای مداخله نظامی در سوریه به اتهام استفاده از تسلیحات شیمیایی از سوی دولت این کشور به «توافق» رسیده‌اند.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۷:۲۷
حسین شریعتمداری مطرح کرد:

پیامدهای حمله احتمالی آمریکا و متحدانش به سوریه

آمریکا می‌تواند آغازکننده جنگ باشد ولی پایان دادن به آن در اختیار آمریکا و متحدانش نیست. از این روی حمله موشکی دو یا حداکثر 3 روزه که «جان کری» وزیر خارجه آمریکا برای جلب موافقت مردم- به شدت مخالف جنگ آمریکا- به آن استناد می‌کند، کمترین زمینه‌ای ندارد.
۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۷:۲۲
سعدالله زارعی:

مداخله نظامی آمریکا در سوریه منتفی است

کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: امکان حمله نظامی آمریکا به سوریه منتفی است و ممکن است آمریکایی ها با هدف تضعیف ارتش سوریه یکسری حمله محدود هوایی برای از بین بردن زیرساخت های این کشور را ترتیب دهند.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۷
ولید معلم:

دولت سوریه دخالتی در حملات شیمیایی هفته گذشته نداشته است

وزیر خارجه سوریه ضمن انکار اتهام علیه دولت سوریه در مورد حملات شیمیایی هفته گذشته، اتهامات امریکا علیه سوریه را بی اساس خواند و گفت: اگر هر کشوری اسنادی در مورد حملات شیمیایی هفته گذشته در سوریه دارد ارائه نماید.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۸

انتقاد روسیه از رفتارهای یک جانبه امریکا در مورد سوریه

در حالی که طبق توافقات دوجانبه امریکا و روسیه قرار بود مقامات دو طرف در مورد بحران سوریه گفتگو نمایند، دولت امریکا به بهانه تحولات چند روز اخیر سوریه اعلام کرد این مذاکرات برگزار نمی شود.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۶
در پیام های جداگانه؛

وزرای دفاع سوریه، بلاروس و افغانستان انتصاب سردار دهقان را تبریک گفتند

وزرای دفاع سوریه، بلاروس و افغانستان با صدور پیام های جداگانه انتصاب سردار دهقان به‌عنوان وزیر دفاع و پشیبانی نیروهای مسلح را تبریک گفتند.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۲
آمریکا در سراشیبی سقوط؛

در هر 3 دقیقه 1 نفر در جامعه آمریکا مورد تجاوز قرار می گیرد

در سال 2007 تعداد 1.714.643 بچه از زنان ازدواج نکرده متولد شدند که نسبت به سال 2006 به میزان 4% و نسبت به سال 2002 به میزان 26% افزایش نشان میدهد. این آمار 2.5 برابر سال 1980 و 19 برابر سال 1940 است.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴
روز شنبه؛

برگزاری نشست خبری امیر اسماعیلی در قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)

نشست خبری امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) روز شنبه برای تشریح دستاوردها و پیشرفت‌های جدید این قرارگاه برگزار می‌شود.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۶
پنج‌شنبه انجام می شود؛

تجدید میثاق فرمانده و معاونان قرارگاه پدافند هوایی با آرمان‌های امام راحل

فرمانده، معاونان و مسئولین قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء با حضور در مرقد امام خمینی(ره) با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق می‌کنند.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۶

عملکرد پیروزمندانه ارتش در دوران دفاع مقدس

امیر سرتیپ طایفه از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در جمع دانشجویان جدیدالورود دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران، در سخنانی با اشاره به آموزش هایی که در اردوگاه رزم مقدماتی به دانشجویان داده می شود، گفت: تلاش کنید آنچه که یاد گرفته اید عامل به آن باشید و در برنامه های زندگیتان به آموخته هایتان عمل کنید و بعدها تلاش کنید تا آموخته هایتان را نشر بدهید و به اصطلاح زکات علمتان را بدهید.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۶
حجت‌الاسلام انصاری:

وحدت نیروهای نظامی ایران عامل هراس دشمنان شده است

رئیس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) گفت: وحدت و یکپارچگی نیروهای نظامی ما عاملی است که باعث شده دشمنان از ما هراس داشته باشند.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۱

برنامه های پلیس ایران در مبارزه با انحراف پیش سازها

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران در زمینه مبارزه با انحراف پیش سازها برنامه های فراگیر ملی و منطقه ای را طراحی کرده و با جدیت دنبال می کند.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۹

برگزاری مسابقات سراسری قرآن ویژه خانواده های کارکنان ستاد ارتش

سیزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه خواهران شاغل، همسران و فرزندان کارکنان ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران پنجم و ششم شهریورماه برگزار می‌شود.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۶
سخنگوی وزارت امور خارجه خبر داد:

موضع ایران در مورد حمله نظامی به سوریه

ایران در تشریح مواضع خود د رمورد حمله به سوریه اعلام کرد هر گونه استفاده از ابزارهای نظامی تبعات سنگینی نه تنها برای سوریه بلکه کل منطقه خواهد داشت.
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۰