دریادار سیاری:

اولین ماموریت ناو "لارک" در آب‌های آزاد با موفقیت انجام شد

فرمانده نیروی دریایی ارتش در آیین استقبال از ناو گروه بیست و پنجم این نیرو، از انجام موفقیت‌آمیز اولین ماموریت ناو "لارک" در آبهای آزاد خبر داد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۰
حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی:

ایران پرچم‌دار دفاع از مستضعفان در برابر آمریکا و کشورهای مرتجع عرب است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران پرچم اسلام ناب محمدی را با تکیه بر گفتمان نبوی و علوی در برابر گفتمان سلفی خشن و اسلام سکولاریزه شده ترکیه بر دست گرفته و پرچم‌داری بیداری اسلامی و دفاع از مستضعفان در برابر آمریکا و کشورهای مرتجع عرب را بر عهده دارد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۰

ویژه برنامه های ارتش به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت ملکوتی امام راحل اعلام شد

ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با فرارسیدن بیست و چهارمین سالروز رحلت ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین15 خرداد و همچنین سالروز شهادت حضرت امام موسی بن جعفر(ع) ویژه برنامه هایی را به مناسبت این ایام اعلام نمود.
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴
معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح:

خلق حماسه سیاسی نشانه بلوغ سیاسی مردم است

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به میدان حساس و خطیر انتخابات گفت : بلوغ سیاسی مردم و خلق حماسه بزرگ سیاسی، استمرار گفتمان انقلاب اسلامی، امام و رهبری را رقم زده است
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۸
هواپیمایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌کند:

فراخوان همایش شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و هوانیروز

برگزاری همایش شهید صیاد و هوانیروز فرصتی ارزشمند را فراهم خواهد کرد تا کارکنان ایثارگر و همیشه درصحنه هوانیروز، حماسههای آفریده شده بهویژه در دوران دفاع مقدس را از منظر تازهای به منصه ظهور درآورده و برگ زرین دیگری را بر ناگفته های تاریخ پرعظمت ملت شهیدپرور و انقلابی ایران اسلامی بیافزاید
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۱
در گفتگو با جانباز شیمیایی جنگ:

معنادار تر شدن کار شهدا وایثارگران با حضور معنوی جوانان

حضور پرشور جوانان در مراسم های مذهبی از جمله شب های قدر، اعتکاف و راهپیمایی‏های مختلف مانند روز قدسو 22 بهمن نشان دهنده آگاهی، بصیرت و آمادگی جوانان این مرز و بوم است وحضوری است که جای شهدا وایثارگران را معنادارتر می کند.
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۸
امیر خلبان روزخوش:

پایگاه دوم شکاری با جنگنده‌های میگ 29 و اف 5 در اوج آمادگی قرار دارد

فرمانده پایگاه دوم شکاری ارتش گفت: با در نظر گرفتن موقعیت راهبردی و حساس جغرافیایی کشور و منطقه، نیروهای مسلح همواره باید در آمادگی کامل عملیاتی باشند و پایگاه دوم با انجام تعمیرات اساسی بسیار مؤثر در هواپیماهای میگ 29 و اف 5 در آمادگی کامل است.
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۶

نیروی دریایی سپاه 5 مسجد و 20 خانه در مناطق زلزله‌زده استان بوشهر می‌سازد

نیروی دریایی سپاه کار ساخت و ساز خود را در مناطق زلزله زده استان بوشهر با ساخت 5 مسجد و 20 واحد مسکونی، آغاز کرد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳

بزرگداشت یاد و خاطره شهدای خطه مظلوم کردستان

شهید همت : بروجردی هنوز، نه بر ملت ایران و نه بر تاریخ ما شناخته نشده. تصور من این است که زمان بسیاری باید سپری شود تا بروجردی شناخته بشود. شاید خون رنگین بروجردی، این بیداری را در ما بوجود بیاورد."
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۴
بشار اسد در گفت‌وگو با شبکه المنار لبنان:

سوریه بیش از پیش حامی مقاومت است/ پیروز می شویم

رئیس‌جمهور سوریه در گفت‌وگو با شبکه المنار لبنان با اشاره به اینکه به پیروزی خود در این نبرد جهانی اطمینان دارد، تأکید کرد که سوریه حامی مقاومت باقی می‌ماند و حتی بیش از پیش از آن حمایت خواهد کرد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۲

تقدیم بازی‌نامه آزادسازی خرمشهر به حماسه‌سازان

معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید کتاب «بازی‌نامه فتح خرمشهر» را به پیشگاه حضرت امام (ره) و شهدای آزاسازی خرمشهر تقدیم کرد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۹
سردار وحیدی:

سوریه نیازی به سلاح ایران ندارد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: سوریه نیازی به ارسال سلاح از جانب ایران ندارد و ارتش این کشور به اندازه کافی قوی است.
۰۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۲
صبح امروز انجام شد؛

دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبر معظم انقلاب

رهبر معظم انقلاب با اشاره به تبلیغات رسانه های بیگانه درخصوص رأی و نظر رهبری در انتخابات تأکید کردند: دشمنان براساس اهداف شناخته شده آنها، این تبلیغات را در دستور کار خود قرار داده اند اما نظام اسلامی بدون توجه به این تبلیغات، و بر اساس هدف، راه و تدابیر مشخص، کار خود را انجام خواهد داد.
۰۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۲
سردار سلامی:

ایران استراتژی دشمن را با انتقال روح مقاومت با ناکامی مواجه کرده است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ایران در تمام صحنه‌ها پیروز آشکار بوده و همه روندها و استراتژی‌ای را که دشمن برای مدیریت بر تحول اسلام طراحی کرده است با انتقال روح مقاومت با ناکامی مواجه کرده است.
۰۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۵
در مهدیه شهدای بهشت‌زهرا(س) برگزار می‌شود

۱۰ خرداد؛ یادواره شهدای کردستان

یادواره شهدای خطه کردستان و سردار شهید ناصر کاظمی به همراه مراسم دعای ندبه،جمعه ۱۰ خرداد ماه برگزار می‌شود.
۰۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۱