حجت الاسلام والمسلمین محمدحسنی مطرح کرد؛

روزه داری از نشانه های برتری امت اسلامی بر سایر امت هاست

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش صبح امروز در جمع کارکنان اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش گفت: روزه داری از نشانه های برتری امت اسلامی بر سایر امتهاست.
۲۳ تير ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۱
یک خبرگزاری ترکی گزارش داد:

ضربه بزرگ شورشیان سوریه از سقوط مرسی

شورشیان سوریه با سقوط محمد مرسی و اخوان المسلمین در مصر نه تنها یکی از حامیان اصلی خود را از دست داده اند، بلکه مواضع برخی از حامیان آنها در منطقه مانند ترکیه نیز تضعیف شده است.
۲۳ تير ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۰
یادداشت سرلشکر بسیجی دکتر فیروزآبادی؛

انتقاد از نحوه هزینه بودجه در نقاط مختلف کشور

وظیفه دارم به همه مردمان تهران، به گونه سرخهای پایتخت و مراکز استان‌ها به خصوص آنها که در مدیریت و مسئولیت هستند هشدار بدهم، «گونه ی‌ زرد بیش از نیمی از مردم کشور که در تهران نیز کم نیستند از سرخی گونه ماست.»
۲۳ تير ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۶

رژیم صهیونیستی بار دیگر خواستار افزایش فشارها علیه ایران شد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به منظور موفقیت در توقف برنامه هسته ای ایران از امریکا تقاضا خواهد کرد فشارهای بیشتری را به ایران وارد نماید.
۲۳ تير ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۸
یک خبرگزاری آذربایجانی بیان کرد:

ایران در پی تقویت قدرت نظامی خود در دریای خزر است

پس از برگزاری رزمایش دریایی هفته گذشته ایران در دریای خزر یک خبرگزاری آذربایجانی در گزارشی بیان نموده است که ایران در پی تقویت قدرت نظامی خود در دریای خزر است.
۲۳ تير ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۰

امریکا با ابزار مذاکرات در پی تحمیل خواسته های خود است

با افزایش گمانه زنی های رسانه های غربی مبنی بر مذاکره دولت جدید ایران با امریکا در پی ابراز تمایل کاخ سفید به انجام مذاکرات مستقیم، این نکته را باید در نظر گرفت که تجربه دیگر کشورها نشان می دهد که امریکا در مذاکرات در پی تحمیل خواسته های خود و یا اعمال فشار بیشتر به طرف مقابل بوده است.
۲۳ تير ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۳
امیر پوردستان:

"بازدارندگی" از مهمترین ثمرات آمادگی رزمی است

فرمانده نیروی زمینی ارتشتأکید کرد: ایجاد اعتماد به نفس در کارکنان، حفظ آرامش روحی و روانی جامعه و ایجاد بازدارندگی در دشمن از مهمترین ثمرات آمادگی رزمی است.
۲۲ تير ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۳
سردار صادقی:

اشراف اطلاعاتی و نظارت دو رکن اساسی پیشرفت و موفقیت است

مسئول حفاظت اطلاعات نیروی دریایی سپاه گفت: اشراف اطلاعاتی و نظارت، دو رکن اساسی پیشرفت و موفقیت است، فرمانده باید از وضعیت نیروهای خود آگاه باشد و با توجه به خواسته‌هایشان پیگیر رفع و حل مشکلات آنها باشد.
۲۲ تير ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۱
با حضور دریادار فدوی صورت گرفت؛

آغاز به کار معاونت ایمنی و اقدامات تأمینی نیروی دریایی سپاه پاسداران

معاونت ایمنی و اقدامات تأمینی نیروی دریایی سپاه رسما با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه، راه اندازی و فعالیت خود را آغاز کرد.
۲۲ تير ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۶

تغییر در استراتژی نظامی رژیم صهیونیستی

با توجه به تغییر ماهیت تهدیدات علیه رژیم صهیونیستی مقامات ارشد نظامی و امنیتی این رژیم اعلام کرده اند که در پی تغییر در استراتژی نظامی خود می باشند.
۲۲ تير ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۲
در پی سفر صالحی به ترکیه:

ایران و ترکیه خواستار آتش بس در سوریه در ماه رمضان شدند

در جریان سفر کوتاه مدت علی اکبر صالحی از ترکیه و دیدار او با وزیر خارجه این کشور، وزرای خارجه دو کشور از طرف های درگیر در سوریه خواستار اجرای آتش بس در ماه رمضان شدند.
۲۲ تير ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۴
همزمان با ماه مبارک رمضان صورت گرفت؛

برگزاری محفل انس با قرآن در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)

همزمان با ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن کریم در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد.
۲۲ تير ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۸
یکی از فرماندهان ارتش آزاد سوریه به وسیله القاعده کشته شد؛

آشکارتر شدن اختلافات در جبهه مخالفان سوریه

با تشدید اختلافات میان گروه های مختلف شورشیان سوریه، یکی از فرماندهان ارشد گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه به وسیله یکی از گروه های شورشی نزدیک به القاعده در سوریه کشته شد.
۲۲ تير ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۶

همایش ندسا با شعار کارعالمانه و تلاش مجاهدانه برگزار شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ندسا گفت: به حول قوه الهی و با تدابیر حکیمانه و راهگشای مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)در این صحنه پیروز شدیم، مردم و خواص هم در این زمان بسیار خوب عمل کردند، مشارکت حداکثری، ابطال فرضیه تقلب، امنیت انتخابات، سلامت انتخابات، و عملکرد کاندیدا ها در بحث تبریک به رئیس جمهور منتخب از کارهای بزرگ در این حماسه سیاسی بود.
۲۲ تير ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۶
اتهام جدید گروهک منافقین علیه ایران؛

ایران تاسیسات هسته ای جدیدی را ساخته است!

گروهک خارج نشین منافقین با تکرار ادعاهای واهی خود علیه ایران و با هدف تحریک کشورهای غربی برای افزایش فشارها علیه کشورمان، مدعی شده است که ایران تاسیسات هسته ای جدیدی را ساخته است.
۲۱ تير ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۵