سعید مستغاثی :

" ملکه " در بیان تردیدهای جنگ موفق است

برداشتهای نمادینی که از فیلم " ملکه "می شود را می توان به بحث زنبورعسل و ملکه زنبورها و وجه نمادین این عناصر خلاصه کرد . تعمیم دادن فیلم به اوضاع و احوال سیاسی فلان سال اصلا درست نیست .
۰۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۹
استاد حوزه و دانشگاه:

شهدا از عناصر قدرت کشور محسوب می‌شوند

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: هشت سال دفاع مقدس جنگ اعتقادات بود نه جنگ آب و خاک.
۰۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۹
رمضان‌زاده:

مردم حلبچه ایران را وطن خود می‌دانند/ هم‌وطن‌های خودمان را فراموش نکنیم

احمد رمضان‌زاده گفت: فیلمنامه «حکایت عاشقی» با موضوع بمباران شیمیایی حلبچه در بخش فرهنگی فارابی تصویب شده و انجمن سینمای دفاع مقدس هم آن را تایید کرده است؛ اما تا کنون هیچ حمایتی از فیلم صورت نگرفته است.
۰۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۱
حجت الاسلام حسن ابوترابی فرد،نایب رئیس مجلس:

مرحوم ابوترابی همواره خود را در برابر مقاومت و استقامت آزادگان خجل می دید

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در آستانه 12 خرداد سالروز عروج سید آزادگان حجت الاسلام علی اکبرابوترابی و پدر بزرگوارش درخصوص ویژگی های اخلاقی و معنوی این اسوه صبر واستقامت گفت: مرحوم ابوترابی یکی از بازوان توانای امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بودند.
۰۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲

هفته دفاع مقدس 92 با " پرواز در ارتفاع صفر"

نگاه و پیام این داستان این است که کسانیکه برای دفاع از جان و مال و ناموس این مملکت جان خود را فدا کردند چه بسا بیشتر از دیگران به زندگی علاقه داشتند و تعلق خاطرشان به عشق زمینی بیشتراز دیگران بود.
۰۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۱
یکی از آزادگان دوران اسارت :

مقاومت ابوترابی برهیچ کس پوشیده نبود/ باید خاطرات اسرا بازگو شود

در دوران اسارت یکی از روزها عراقی ها خیلی مرحوم ابوترابی را کتک زدند به طوری که جسمش پر از خون شد و صلیب سرخ فردای آن روز آمد وگفت: آقای ابوترابی چه حرفی برای عراقی ها دارید با شما چه می کنند آیا شما را می زنند؟ که ابوترابی در جواب گفت: نه اینها آدمهای خوبی هستند!
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۸
داریوش باباییان :

فیلم ارزشمند " ملکه " در بدترین زمان ممکن اکران شد

مدیران تلویزیون می توانستند لطف بیشتری از خود نشان دهند و تیزر تبلیغاتی بیشتری را از تلویزیون پخش می کردند / وقتی خود بنیاد سینمایی فارابی بدترین سانس سینمای خودش را در اختیار " ملکه " قرار می دهد از دیگران چه انتظاری می توان داشت ؟!
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۷

رونمایی از دوکتاب دفاع مقدس

مراسم رونمایی از دو عنوان کتاب دفاع مقدس با حضور سرهنگ نادر ادیبی، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور و اقشار مختلف مردم در منزل شهید "علیرضا محمودی پارسا" در کرج برگزار شد.
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۸
صادق الحسینی:

مقاومت سوریه معادلات منطقه را تغییر خواهد داد/ جنگ در سوریه انتقام از حزب الله و جمهوری اسلامی است

کارشناس امور جهان اسلام، اقدامات تروریستی علیه سوریه و ایجاد بحران در این کشور را پاتک ضدانقلاب علیه بیداری اسلامی درمنطقه عنوان کرد وگفت: آنها تلاش دارند محور مقاومت را به استحاله بکشانند.
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲
محقق و پژوهشگر مسائل سیاسی:

مقاومت سوریه عملا جلوی تجزیه این کشور و تبدیل شدن به سومالی دوم را گرفت

محقق و پژوهشگر مسائل سیاسی با اشاره به این که مشخص شده که مساله سوریه راه حل نظامی نخواهد داشت، گفت: طرف های غربی ومعارضین هم به این نتیجه رسیده اند که از طریق نظامی شانسی برای موفقیت ندارند وآنها به نوعی ناگزیرند برای حل بحران از طریق گفت وگو وارد عمل شوند.
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۱
درآستانه سالروز رحلت امام خمینی؛

اشعار امام(ره) باصدای علیرضا قربانی

همزمان با بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) کنسرتی از اشعار دیوان بنیانگذار انقلاب اسلامی، نهم خرداد ماه با صدای «علیرضا قربانی» در برج میلاد برگزار می‌شود.
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۲
ناصر سهرابی:

ملکه با آثار تراز اول سینمای جنگ دنیا برابری می کند

این فیلم درباره دیده‌بان‌های دیدگاه استاک ۵۴است. این دیدگاه یک دیدگاه جمع‌آوری اطلاعات بوده که اگر برای عملیات استفاده می‌شد جای آن لو می‌رفت و مورد حمله قرار می گرفت. نقش اصلی فیلم را از روی زندگی و خاطرات غلام زرقانی جانباز ۷۰درصدی که در این استاک بوده نوشته و به تصویر درآوردند
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۳

تشریح برنامه های سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) گفت : مراسم بیست و چهارمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) از ساعت 9 روز 14 خرداد در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی آغاز می شود.
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۷

"مهمان داریم" فیلمی با طعم دفاع مقدس

قصه فیلم در مورد پیرمرد و پیرزنی است که به همراه فرزند جانبازشان زندگی می کنند ، اعضاء این خانواده تلاش می کنند تا مقدمات استقبال از مهمانی که در راه است را فراهم و خانه را برای پذیرایی از او آماده کنند .
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۴
کارشناس مسائل سیاسی و خاورمیانه:

اعراب مرتجع در حال بریدن ریشه خود هستند/ عضویت در جبهه مقاومت برای هر کشوری مصونیت بخش است

بحران سوریه نقطه اوج خود را پشت سرگذاشته و دولت توانسته است نفوذش را به حوزه های مختلف توسعه دهد و همه نگاه ها هم اکنون به سمت راه حل سیاسی سوق پیدا کرده است.
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۱